POBOČKA TUreality ŽIAR NAD HRONOM

Hollého 7, 965 01 Žiar nad Hronom


ziar-n-hronom-ext
ziar-n-hronom


Manažér


viktor berlecky

Mgr. Viktor Berlecký
manažér

berlecky@tureality.sk
0903 787 338Makléri


robert rusnak

Róbert Rusnák
realitný maklér

rusnak@tureality.sk
0949 395 710
Otváracie hodiny


PONDELOK – PIATOK:  9:00 – 17:00


REFERENCIE NA MAKLÉROV

Žiar nad Hronom
robert rusnak

Róbert Rusnák

 • Veľmi dobrá komunikácia aj spolupráca celkovo. Pán Rusnák veľmi ochotný, kúpa prebehla hladko bez problémov. Za mňa odporúčam.

  Alena Masaryková
 • Píšem v mene mojej starkej: Veľká spokojnosť pri predaji bytu starej mamy. Starkej sa veľmi páčilo video a hlavne obchod dopadol nad naše očakávania. Určite by sme sa pri ďalšom predaji nehnuteľnosti obrátili na p. Rusnáka.

  Tomas
 • S prístupom p. Rusnáka pri predaji bytu, ktorý zdedili synovia po otcovi sme boli veľmi spokojní. Oceňujeme ochotu, odbornosť, príjemné vystupovanie, časovú flexibilitu.

  Zdena Šoucová
 • Ďakujem za celý priebeh kúpy bytu aj keď to nešlo úplne hladko ako sme si na začiatku predstavovali, tak p. Rusnák mal veľkú trpezlivosť a aj vďaka nemu sme to dotiahli do úspešného konca. Odporúčam!

  Lubos T
 • Bol som veľmi spokojný s pánom Rusnákom, bol ochotný pomôcť prakticky so všetkým a v ktorúkoľvek hodinu, oceňujem jeho profesionálny prístup a ďakujem. Môžem ho len odporučiť.

  Karol Berndt
 • Maximálna spokojnosť po všetkých stránkach súvisiacich s predajom a kúpou bytu.

  Janka Cintelova
 • Veľká spokojnosť s pánom Rusnákom. Profesionálny prístup, milá komunikácia. Pán Rusnák bol ochotný so všetkým poradiť a pomôcť. Odporúčam.

  Rebecca T
 • Ďakujem za dobré rady a celý priebeh kúpy bytu s priateľkou. Sami by sme si nevedeli rady. P. Rusnák poradil a dosť nám pomohol s financovaním a prepisom energií. Ďakujeme odporúčam.

  Jakub M

Napíšte nám referenciu


1 Step 1
Celé menotvoje meno
Meno maklérameno-maklera
Referenciareferencia
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder