POBOČKA TUreality MARTIN

A. Kmeťa 32, 036 01 Martin


martin pobocka tureality


Manažér


majdak

Martin Majdák
manažér

majdak@tureality.sk
0911 711 999
Vedúci pobočky


rajcan

Jaroslav Rajčan
vedúci pobočky

rajcan@tureality.sk
0917 376 597Makléri


bubicova

Eva Bubicová
realitný maklér

bubicova@tureality.sk
0911 529 264

balko tureality

Stanislav Balko, MBA LL.M. CISM.
realitný maklér

balko@tureality.sk
0907 847 342


rajnakova

Mgr. Renáta Rajnáková, MSc.
realitný maklér

rajnakova@tureality.sk
0907 490 716
TU FINANCIE


chlebcova financny specialista

Tatiana Chlebcová
finančný špecialista

chlebcova@tufinancie.sk
0944 450 243Otváracie hodiny


PONDELOK – PIATOK:  9:00 – 17:00


REFERENCIE NA MAKLÉROV

Martin

Eva Bubicová

 • Ďakujeme p. Bubicovej za skvelú prácu - odbornosť, milý, ochotný prístup, ústretovosť a trpezlivosť...Odporúčam 🙂

  Alena Hozáková
 • Pani Bubicová bola vždy vo všetkom veľmi ochotná a aj napriek prvotnej opatrnosti a malej nedôvere z našej strany všetko profesionálne zvládla vybaviť, vrátanie financovania a ďalších náležitostí okolo celej transakcie. Všetko nám vždy vysvetlila tak ako som potrebovali. Je vždy usmiata s pozitívnym prístupom k veci. Jediná vec, ktorú by som si dovolil navrhnúť je menej uvoľnenej módy a bolo by to už úplne TOP. Zdržala nás jedine samotná banka no nakoniec sme všetko stihli v čase rezervácie. Ďakujeme veľmi pekne, už sa tešíme z nového bytu, kde momentálne realizujeme rekonštrukciu a po nej pozývame na kávu! 🙂 Určite by sme tieto služby využili aj znova a odporučili ďalej.

  Marcus Ivaška
 • Pani Bubicová je TOP medzi maklérmi. Rýchlosťou blesku mi predala dom, ochotná, promptná, usmievavá, milá, nikdy jej nevadilo či bol víkend či týždeň keď som jej zavolala. S ničím nemala problém. Tak ako mi bola odporučená, tak aj ja ju odporúčam na 100%. Som rada že som sa správne rozhodla a zverila dom na predaj do jej rúk. VEĽKÉ ĎAKUJEM.

  Michaela Keltošová
 • Profesionálny, ústretový prístup. Nemám čo vytknúť. Ak by som potrebovala zase pomoc určite by som sa zase ozvala. S mojej strany veľká spokojnosť.

  Jana Koncekova
 • Vysoko profesionálny prístup, spokojnosť. Ďakujem

  Petr Tomecek
 • Sme vďační za pomoc s predajom nášho bytu pani Evke. Bolo to rýchlo vybavené a jasne vysvetlené. V každom momente ochota vyriešiť problém aj podať informáciu. Prístup profesionálny, flexibilný a veľmi ústretový.

  Lucia Bondová
 • Ďakujem Vám za pomoc pri kúpe bytu, veľa vecí som nemusela riešiť sama a celý proces trval asi len dva mesiace. Ušetrilo mi to veľa času a námahy.

  Nina Račeková
 • Profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti a ochotu byť v kontakte kedykoľvek sme potrebovali.

  Michal Danč
 • Oceňujem neskutočnú ústretovosť a rýchle reakcie na akékoľvek situácie a požiadavky. Veľmi šikovne pani Evka zariadila všetko potrebné - prehľadnú zmluvu, overenie podpisov, bankové služby, dokonca prepisy energií či zmlúv o výkone správy na OSBD. A k tomu bola vždy príjemná a milá - spolupracovať s ňou bola naozaj radosť. Ešte raz úprimná vďaka!

  Karol Paniak
 • Pre mňa top prístup, ochota zo všetkým pomôcť, poradiť. Za chvíľku sme mali byt predaný, takže nie je čo dodať. Iba ďakujem.

  Mária Lalaková
 • Evka vyniká profesionalitou pri prezentovaní vybranej nehnuteľnosti a ústretovosťou pri riešení akéhokoľvek vzniknutého problému. Jej komunikačné schopnosti a obrovská dávka empatie vytvorili prostredie maximálnej dôvery pri realizácii nášho nového domova.

  Patrícia Obuchová
 • Predaj bytu prebehol v krátkom čase a bezproblémovo. Obzvlášť si vážim ústretovosť, osobný prístup a ochotu kedykoľvek poradiť. Oceňujem aj pomoc pri prepise energií na nového majiteľa ako aj pomoc pri kúpe novej nehnuteľnosti, ktorú predávala iná realitná kancelária. V tomto smere pani maklérka urobila viac ako musela, čoho si veľmi vážim. Prajem veľa ďalších spokojných klientov.

  Janka Merryova
 • Veľmi profesionálny, milý a ústretový prístup. Vždy ochotná pomôcť a poradiť aj nad rámec svojich povinností. Veľmi pekne ďakujeme za bezstarostne zrealizovaný predaj nášho domu.

  Branislav Zathurecký


Napíšte nám referenciu


1 Step 1
Celé menotvoje meno
Meno maklérameno-maklera
Referenciareferencia
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder