POBOČKA TUreality SENEC

Moyzesova 6, 903 01 Senec


senec_exterier
senec_interier


Manažér


majdak

Martin Majdák
manažér

majdak@tureality.sk
0911 711 999Makléri


lukacovicova

Anna Lukačovičová
realitný maklér

lukacovicova@tureality.sk
0918 602 817
Otváracie hodiny


PONDELOK – PIATOK:  9:00 – 17:00


REFERENCIE NA MAKLÉROV

Senec

Anna Lukačovičová

 • Veľmi pekne ďakujem pani Aničke, ktorá mi sprostredkovala kúpu nehnuteľnosti v Senci. Maximálne ľudský prístup, profesionalita, odporúčam všetkými desiatimi.

  Wera Remeselnikova
 • Dobrý deň, musím skonštatovať, že Vaša maklérka - pani Lukačovičová mala naozaj dôsledný a profesionálny prístup. Nič nevynechala, vždy dodržala slovo, ako aj termíny, vždy promptne reagovala na e-maily, taktiež bola presná na dohodnutých schôdzkach, nikdy nevynechala dohodnuté termíny, a prišla načas. Taktiež vybavila čo bolo treba na úradoch, katastri a podobne. Živo sa zaujímala o dodržanie presného postupu vybavovania nadväzných vecí, a pohotovo reagovala na naše otázky. Sme s ňou naozaj spokojní, a radi ju odporučíme aj ďalším záujemcom o reality, ktorí sa obrátia práve na Vašu realitnú kanceláriu! Ešte raz ďakujeme!

  Marián Chrvala
 • Dobrý deň. Mám veľmi pozitívnu skúsenosť s TU REALITY, konkrétne s pani Lukačovičovou zo SENECKEJ pobočky. Kvalitný profesionálny empatický prístup.....vybaví aj nad rámec povinností, ďakujem.

  Andrea Takácsová
 • Chcem sa poďakovať za naše nové bývanie, vďaka realitnej maklérke pani Lukačovičovej z kancelárie zo Senca, jej ľudským prístupom a úžasným správaním vždy s ochotou pomôcť a hlavne poradiť v každej situácii, ešte raz srdečná vďaka za všetko.

  Lenka Palečková
 • Veľmi pekne by som sa chcela poďakovať ANNE LUKAČOVIČOVEJ za sprostredkovanie predaja nášho bytu. Jej prístup bol na veľkej úrovni. Milá pani, vo všetkom nám pomohla a poradila. Ten obchod bol na vysokej úrovni. Ešte raz by som sa jej chcela aj takto poďakovať. Ak budem ešte niečo takéto riešiť, určite len cez ňu. Je proste top pre mňa a môjho manžela. ĎAKUJEM.

  Lenka Babacova
 • Dobrý deň, chcem sa takouto formou ešte raz poďakovať pani Lukačovičovej za profesionálny a hlavne ľudský prístup k práci. Pani Lukačovičová nám pomohla s predajom našej nehnuteľnosti a vybavením všetkých potrebných dokumentov. S jej prácou a prístupom sme boli nadmieru spokojní, budeme ju odporúčať aj našim známym.

  Katarína Podolská


Napíšte nám referenciu


1 Step 1
Celé menotvoje meno
Meno maklérameno-maklera
Referenciareferencia
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder