POBOČKA TUreality TRNAVA

Sladovnícka 13, 917 01 Trnava


trnava_interier
trnava_exterier


Manažér


majdak

Martin Majdák
manažér

majdak@tureality.sk
0911 711 999Makléri


jablonicka

Mgr. Petra Jablonická
realitný maklér

jablonicka@tureality.sk
0905 314 690

bohovic

Mgr. Karol Bohovič
realitný maklér

bohovic@tureality.sk
0908 807 791


vlachovicova-web

Mgr. Jana Vlachovičová
realitný maklér

vlachovicova@tureality.sk
0911 305 732
Otváracie hodiny


PONDELOK – PIATOK:  9:00 – 17:00


REFERENCIE NA MAKLÉROV

Trnava

Mgr. Petra Jablonická

 • Priateľská profesionálna komunikácia, dochvíľnosť, všetko podľa očakávania za cenu sprostredkovania prenájmu nehnuteľnosti.

  Filip Kántor
 • Dobrý deň, referencie s vašou realitnou kanceláriou mám veľmi pozitívne bol som veľmi spokojný s Petrou Jablonickou pomohla nám veľmi. Takže veľmi chválim 🙂

  Lukáš LubuškýMgr. Karol Bohovič

 • Človek na správnom mieste s veľkou dávkou trpezlivosti a ochoty. Vrelo odporúčam všetkým. Počas celej kúpy mal profesionálny prístup a nesmierne nám pomohol získať domov.

  Michaela Haragová
 • S priebehom nákupu a s profesionalitou pána makléra K. Bohoviča vyjadrujem spokojnosť. Vychádzal nám v ústrety a bol po celý čas pripravený pomôcť, či odpovedať na všetky otázky.

  Robert Bohuš
 • Pri predaji našich nehnuteľností nám pomáha realitný maklér Mgr. Karol Bohovič. Ako sa hovorí, je to človek na správnom mieste. Profesionálny a hlavne ľudský prístup. Pravidelne sme boli informovaní o záujemcoch, ako aj vykonaných obhliadkach. Želáme mu v ďalšej práci veľa spokojných zákazníkov a uzatvorených obchodov. Ďakujeme.

  Veronika K
 • Profesionálny a systematický prístup počas celého priebehu spolupráce. Pán Bohovič s nami iniciatívne komunikoval a odovzdával nám priebežné informácie, takže celý čas sme mali pocit, že o ponúkaní a predaji bytu máme prehľad. Za vyzdvihnutie stojí aj fakt, že sme nemali pocit, žeby v priebehu spolupráce na nás vyvíjal tlak (napr. na zníženie ceny nami ponúkanej nehnuteľnosti). Celú spoluprácu s nami dotiahol až do úspešného odovzdania predaného bytu. Ďakujeme

  Filip Staňo
 • Priateľský prístup, ochota pomôcť so všetkým čo nehnuteľnosť obnáša, my sme sa nemuseli starať o nič. Pán Bohovič všetko vybavil,všetko obchodil. To všetko nájdete pod jednou strechou v TUreality a čo sa týka prístupu, jednoznačne odporúčam! Hlavne férový prístup čo sa nevidí u každého realitného makléra! Ďakujeme. D&L

  Dominika Ivančíková
 • Ďakujeme krásne za vybavenie, za ochotu, za spoluprácu s Vami. Fakt sme Vás zaradili na prvú priečku skúsenosťami s realiťákmi a tak Vás budeme iba odporúčať.

  Dominika Ivančíková
 • Aj napriek nášmu komplikovanému prípadu, trpezlivý, ústretový, ochotný pomôcť aj poradiť profesionálne aj ľudsky, a to, že sme opäť v kontakte ohľadne ďalšieho prípadu, hovorí samo za seba.

  Jozef Vince
 • Veľmi pekne ďakujem za skvelý profesionálny prístup, perfektnú prácu na dosť komplikovanom prípade predaja a kúpy nehnuteľnosti, môžem len a len odporučiť. Je to profík realiťák, s ľudským, dobrým charakterom, čo sa moc často nevidí v tomto svete. Ešte raz veľmi pekne ďakujem, máte odo mňa poklonu!

  Henrich Selnekovič
 • V akcii "Predaj pozemkov-Jablonec-Juh" ja som splnomocnená mojim bratom - zastupovať ho vo všetkých potrebných úkonoch, pretože je chorý, chodí o dvoch paliciach a neovláda ani počítač, ktorý považujem pre našu spoluprácu za veľmi dôležitý. Som presvedčená, že spoluvlastníci si vybrali správnu realitnú kanceláriu a v nej človeka, ktorý je zodpovedný, spoľahlivý, čo povie, to sedí. Pán Mgr. Bohovič nám posiela dokumenty na prezretie a pokyny ku každému prípadu predaja. Dúfame, že sa predaj našich pozemkov dokončí. Ja som s takýmto spôsobom spolupráce spokojná a pán Mgr. Bohovič má moju plnú dôveru.

  Eva VavrinkovičováMgr. Jana Vlachovičová

 • Veľmi profesionálny a ľudský, sympatický prístup pri kúpe nehnuteľnosti v Smoleniciach. Boli sme s maklérkou nad mieru spokojní.

  Milan Rys
 • Maklérka bola veľmi milá, ochotná a starostlivá. Som jej prácou nadmieru spokojná. Ďakujem!

  Margita Slovincová

Napíšte nám referenciu


1 Step 1
Celé menotvoje meno
Meno maklérameno-maklera
Referenciareferencia
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder