POBOČKA TUreality KOŠICE

Priemyselná 1733/2, 040 01 Košice – Staré mesto


ke pobocka
kosice-1


Manažér


majdak

Martin Majdák
manažér

majdak@tureality.sk
0911 711 999
Vedúci pobočky


simko-final

Ing. Tomáš Šimko
vedúci pobočky

simko@tureality.sk
0904 408 322Makléri


sopkova-final

Renáta Sopková
realitný maklér

sopkova@tureality.sk
0944 145 918

varady

Sebastián Luka Varady
realitný maklér

varady@tureality.sk
0918 615 715Otváracie hodiny


PONDELOK – PIATOK:  9:00 – 17:00


REFERENCIA NA MAKLÉROV

Košice

Ing. Tomáš Šimko

 • Som veľmi spokojná. Veľmi ústretový, venuje sa klientom. Vidieť, že ho práca baví, budem určite odporúčať.

  Eva Kravcova
 • Vyjadrujem úplnú spokojnosť s predajom našej nehnuteľnosti a počítam s vami aj do budúcna.

  Vladimír VARGA
 • Touto cestou sa chceme velmi pekne poďakovať pánovi Šimkovi za rýchly a zodpovědný předák nehnuteľnosti. Boli sme vo všetkých smeroch s vámi velmi spokojený. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.

  Gejza Aboši
 • prístupom pána Šimka som veľmi spokojný. Ochotne poradil a vybavil potrebné záležitosti spojené s kúpou bytu. Jasne vysvetlil aktuálny stav procesu kúpi bytu a všetky nasledujúce potrebné kroky.

  Martin Šolc
 • Ďakujem Ing. Šimkovi za profesionálny a ľudský prístup pri predaji bytu. Ochotný, trpezlivý, empatický. Správny človek, na správnom mieste. Svoju prácu vykonáva s plným nasadením, aj nad rámec svojich povinností. Prajem pevné zdravie a úspechy v práci. Ďakujeme.

  Marcela Szentkuti
 • Vďaka pánovi Tomášovi Šimkovi prebehol predaj našej nehnuteľnosti bez problémov, zbytočných naťahovačiek a hlavne rýchlo. Oceňujem jeho profesionálny a hlavne ľudský prístup a prajem veľa pracovných a osobných úspechov. Ďakujeme pán Šimko

  Anna Meteňková
 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať pánovi Šimkovi za jeho prístup pri sprostredkovaní predaja môjho bytu v Košiciach na Havanskej ul. Reagoval promptne a profesionálne, vybavil všetko a jeho ľudský prístup ma veľmi oslovil. Myslím si, že Vaša spoločnosť TU Reality bude mať úspechy práve vďaka takým ľuďom, ako je Tomáš Šimko. Ďakujem za profesionálnu prácu a prajem pánovi Šimkovi aj vašej realitke všetko dobré a mnoho úspechov.

  Vladimír Krivjaník
 • Veľmi dobrá, otvorená komunikácia, ochota riešiť veci rýchlo, seriózne a hlavne empaticky voči nám ako zákazníkom. Veľká spokojnosť.

  Daniel Lukáč
 • S prístupom a ochotou pána Šimka počas celého priebehu obchodu som bola maximálne spokojná. Svoju prácu odvádza s vysokým nasadením a ochotou pomôcť nám.

  Michaela Bičkošová


Renáta Sopková

 • Jediná a seriózna realitka, dokázali spolupracovať a uskutočniť bleskový predaj nehnuteľnosti. Stále sme boli informovaní o každom kroku, žiadny problém. 100% spokojnosť.

  Peter Janočko
 • Ďakujeme za profesionálny, ľudský prístup, a ochotu. My sme boli maximálne spokojní, určite ak v budúcnosti budeme potrebovať realitku, kontaktujeme p. Sopkovú ☺ Veľmi milá pani, vždy ochotná vyjsť v ústrety ☺. Ďakujeme

  Lucia Šoltésová
 • Ďakujem za príjemnú spoluprácu. Celý obchod prebehol bez problémov. Veľká spokojnosť.

  Ivan Gabzdil
 • Ďakujem za profesionálny prístup, ústretovosť a ľudský prístup pri vybavovaní kupovaní bytu, kedy mi pomohla vo veciach, ktoré si myslím ani nemusela, ale tu sa ukázala jej ľudskosť, za čo jej patrí veľké poďakovanie. Moja spokojnosť bola maximálna. ĎAKUJEM

  Anna Tokeska

Napíšte nám referenciu


1 Step 1
Celé menotvoje meno
Meno maklérameno-maklera
Referenciareferencia
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder