POBOČKA TUreality ŠAĽA

Nitrianska 6A, 927 05 Šaľa


sala_exterier
sala_interier


Manažér


milos vigas

Mgr. Miloš Vigaš
manažér

vigas@tureality.sk
0903 596 333
Makléri


kmetkova-web

Ing. Monika Kmeťková
realitný maklér

kmetkova@tureality.sk
0911 880 204

unnamed

Mgr. Beáta Bedecsová
realitný maklér

bedecsova@tureality.sk
0911 958 737Otváracie hodiny


PONDELOK – PIATOK:  9:00 – 17:00


REFERENCIE NA MAKLÉROV

Šaľa

Ing. Monika Kmeťková

 • Ďakujeme pani Ing. Monike Kmeťkovej za ochotu a spoľahlivosť ktorú v nej vidíme od prvého stretnutia. Vždy nás vypočuje, informuje a poradí v každom ohľade. Môžeme len odporúčať že p. Monika je žena na správnom mieste. Všetko dobré vám praje rodina Kostovčíková.

  Tomáš Kostovčik
 • Prvý krát som ja a moja manželka využil služieb realitnej kancelárie a neľutujeme. Aj napriek mojej a manželkinej pracovnej vyťaženosti sa spolupráca vďaka ochote a profesionálnemu prístupu k práci vydarila. ODPORÚČAME a želáme pani Ing. Kmeťkovej v práci veľa úspechov.

  Marián Pollák
 • So spoluprácou s pani Ing. Kmeťkovou sme boli veľmi spokojní. Príjemné vystupovanie, ochota a spoľahlivosť počas celej spolupráce zabezpečili spokojnosť obidvoch strán. Bola vždy k dispozícii, mohli sme sa na ňu obrátiť s akoukoľvek otázkou, všetko nám pekne vysvetlila. Chceli by sme sa ešte raz poďakovať pani Ing. Kmeťkovej za profesionálny prístup.

  Monika Lelovicsová
 • Milá, šikovná, ústretová. Bola vždy k dispozícii, vybavila všetko k spokojnosti obidvoch strán, všetko pekne vysvetlila, náš domček predala behom týždňa. Ďakujeme.

  Andrea Takacsova
 • Chcem sa poďakovať pani Ing. Kmeťkovej za príjemné vystupovanie, dokonalý servis a pravdivé informácie o aktuálnom stave predmetnej nehnuteľnosti, ako aj za ochotu byť k dispozícii i o víkendoch a večerných hodinách. Som s jej službami mieru spokojná a určite budem odporúčať jej služby aj známym. Prajem veľa úspechov v práci a mnoho spokojných klientov.

  Alena Kavcová
 • Veľmi milá, ochotná, nápomocná. Po desiatich mesiacoch kontaktu s realitnými maklérmi môžem skonštatovať, že takých, ako je ona, je v tomto odbore veľmi málo. Odporúčam!!!!

  Drahomíra Tvrdoňová

Napíšte nám referenciu


1 Step 1
Celé menotvoje meno
Meno maklérameno-maklera
Referenciareferencia
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder