POBOČKA TUreality TOPOĽČANY

Štúrova 15, 955 01 Topoľčany


OLYMPUS DIGITAL CAMERA
topolcany_9_18


Manažér


roman-cernansky

Bc. Roman Čerňanský
manažér

cernansky@tureality.sk
0917 510 741Vedúci pobočky


Milan_Vlcko_foto_brand

Milan Vlčko
vedúci pobočky

vlcko@tureality.sk
0903 779 729Makléri


polonska-topolcany

Terézia Polonská
realitný maklér

polonska@tureality.sk
0902 821 422

mariana-beckova

Mariana Bečková
realitný maklér

beckova@tureality.sk
0950 596 197


martysova

Mária Martišová
realitný maklér

martisova@tureality.sk
0917 949 048

vlckova

Monika Vlčková
realitný maklér

vlcko@tureality.sk
0904 036 384


bednarik

Ing. Juraj Bednárik
realitný maklér

bednarik@tureality.sk
0915 105 581
Otváracie hodiny


PONDELOK – PIATOK:  9:00 – 17:00


REFERENCIE NA MAKLÉROV

Topoľčany

Mariana Bečková

 • Dobrý deň, pred niekoľkými týždňami sme prostredníctvom realitnej kancelárie TUreality predávali nehnuteľnosť v Topoľčanoch. Realitná maklérka pani Mariana Bečkova od samého začiatku pristupovala k realizácii predaja veľmi profesionálne, ľudsky i odborne na vysokej úrovni. Vždy bola ochotná riešiť problémy k spokojnosti predávajúcich za čo jej patrí úprimné poďakovanie. Každému, kto bude riešiť predaj alebo kúpu nehnuteľnosti odporúčam TUreality. Ešte raz vďaka realitke, ale predovšetkým pani Bečkovej.

  Rsdr. Lubomir Kollarik
 • Chceme sa veľmi pekne poďakovať ústretovej, milej a vždy ochotne realitnej maklérke p. Bečkovej. V ktorúkoľvek hodinu i cez dovolenku nemala problém zdvihnúť telefón a byť nám nápomocná. Ďakujeme ešte raz a prajeme jej všetko dobre a nech sa darí.

  Janka Hlavinova
 • Dobrý deň, dnes som bola s kamarátkou na obhliadke prenájmu. To čo sa nám stalo bolo síce prvýkrát, ale pevne dúfam že nie je posledný. Hneď pri vstupe nás čakala veľmi milá, ochotná a príjemná realitná maklérka. Boli sme už na viac obhliadkach, ale taký prístup, komunikáciu a hlavne snahu som ešte nezažila. Byt čistý, nachystaný. Na všetky otázky sme dostali adekvátne odpovede. Vidieť, že svoju prácu robí z radosťou a chuťou. Takže za nás 100%. Nemôžem povedať či vytknúť niečo zlé. Takto by sa mali chovať ku klientom všetci.

  Marianna FuskovaMonika Vlčková

 • S pani Vlčkovou som veľmi spokojná, mohla som sa na ňu vo všetkom spoľahnúť, všetko vybavila, postarala sa, milá, ústretová, ochotná

  Eva Patayova
 • Mám len pozitívne skúsenosti s p. Martišovou a p. Vlčkovou. Ochotne a profesionálne nás previedli celým procesom od výberu domčeka až po jeho kúpu. Veľmi sympatický prístup celej realitnej kancelárie. Týmto sa chcem ešte raz poďakovať.

  Jana Sajková


martysova

Mária Martišová

 • Ďakujem maklérke p. Márii Martišovej za príjemný, milý a profesionálny prístup pri predaji mojej nemovitosti. Jej ochota pri hľadaní optimálnych riešení pri predaji umožnila k mojej spokojnosti urýchlenie celého procesu predaja, za čo jej úprimne ďakujem. Úprimne všetkým doporučujem pri predaji nemovitostí obrátiť sa na realitku TUreality.

  Ing. Jozef Kováčik
 • Maximálna spokojnosť s TU REALITY. Chceli by sme sa veľmi poďakovať P. Martišovej pri kúpe nášho domčeka. Veľmi milá, ochotná, so všetkým poradila, skvelý prístup k nám. Ďakujeme ešte raz.

  Nikola Škvareninová
 • Mám len pozitívne skúsenosti s p. Martišovou a p. Vlčkovou. Ochotne a profesionálne nás previedli celým procesom od výberu domčeka až po jeho kúpu. Veľmi sympatický prístup celej realitnej kancelárie. Týmto sa chcem ešte raz poďakovať.

  Jana SajkováTerézia Polonská

 • Ďakujem veľmi pekne pani Terézii. Bola veľmi ochotná, milý prístup, príjemná. Ďakujem ešte raz veľmi pekne a prajem všetko dobré a nech sa darí.

  Mária Dubová


Napíšte nám referenciu


1 Step 1
Celé menotvoje meno
Meno maklérameno-maklera
Referenciareferencia
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder