POBOČKA TUreality NITRA

Čermánské námestie 23, 949 01 Nitra


nitra
nitra-2


Manažér


milos vigas

Mgr. Miloš Vigaš
manažér

vigas@tureality.sk
0903 596 333
Makléri


butin

Jozef Butin
realitný maklér

butin@tureality.sk
0907 286 706

martin-sklenar

Ing. Martin Sklenár
realitný maklér

sklenar@tureality.sk
0903 425 347


unnamed

Ing. Marek Šebeňa
realitný maklér

sebena@tureality.sk
0905 394 034

halmes tureality

Ing. Viliam Halmeš
realitný maklér

halmes@tureality.sk
0911 661 213Otváracie hodiny


PONDELOK – PIATOK:  9:00 – 17:00


REFERENCIE NA MAKLÉROV

Nitra

Jozef Butin

 • Férový maklér ktorý si robí svoju prácu precízne a zodpovedne.

  Daniel
 • Pán Butin je profesionálny, skúsený a pritom veľmi príjemný a priateľský. Spolupráca s ním bola perfektná, aj keď situácia pri kúpe domu nebola ľahká, vďaka pánovi Butinovi, ktorý všetko zariadil a úpenlivo riešil vzniknuté problémy a to s úsmevom na tvári, teraz môžeme s manželom bývať vo vlastnom domčeku, za čo sme mu neskutočne vďační. Odporúčam každému kto má záujem o predaj či kúpu domu. Pán Butin odviedol kus dobrej práce. Prajem mu veľa úspechov v práci, ktorú robí naozaj s láskou.

  Alžbeta Galan
 • Spolupráca s pánom Butinom bola na vysoko profesionálnej úrovni. Predaj nášho domu prebehol bez komplikácií. Čo ma veľmi príjemne prekvapilo a pomohlo bol fakt, že pri dnešnej časovej tiesni, sa o celú administratívu postaral pán Butin. Za nás dávame 10 z 10 bodov pre neho.

  Peter Chrenko
 • Vďaka za spoluprácu s maklérom, pánom Butinom. Radi by sme vyjadrili celkovú spokojnosť po všetkých stránkach a odporúčame, vďaka.

  Petra Skrobakova
 • Spolupráca bola bezproblémová, profesionálny prístup. Ďakujeme za sprostredkovanie predaja.

  Michal Stotka
 • Po predchádzajúcich skúsenostiach s inými RK musím uznať, že pán Butin je skvelý maklér. Nielen že nás upozornil na administratívny nedostatok pri prevzatí nehnuteľnosti do ponuky, ale aktívne nám pomáhal s jeho odstránením. Nemali sme problém dovolať sa mu večer či cez víkend. Dnes je predaj úspešne za nami a pána Butina môžem skutočne iba odporúčať.

  Zuzana Danková
 • Ďakujem za profesionálny prístup, ústretové návrhy na riešenia ako aj ochotu riešiť vzniknuté problémy. V neposlednom rade by som chcela oceniť ľudský prístup pri predaji mojej rodnej nehnuteľnosti!

  Eva Illášová
 • Profesionálny prístup od prvého dňa, veľmi vysoká trpezlivosť a hľadanie riešenia. Odporúčam každému a vďaka p. Butinovi za všetko čo spravil za nás.

  Nenad Đošić
 • Oceňujem vysoko profesionálny a veľmi ľudský prístup p. Jozefa Butina. Bol dostupný vždy na telefóne (aj počas zahraničnej dovolenky) a vždy ochotne a trpezlivo hľadal riešenia, až kým sme nedotiahli predaj bytu a kúpu domu do úspešného konca. Ďakujem.

  Anna Smatanová
 • Celý proces kúpy nehnuteľnosti prebehol v absolútnom poriadku. Kombinácia ochoty a dostupnosti pána Butina zabezpečili prijemný pocit od začiatku až po koniec kúpy nášho domu. Odporúčam každému, kto potrebuje pomôcť, poradiť a správne nasmerovať pri výbere a kúpe nehnuteľnosti. Ďakujem p. Butin za čas, ktorý ste nám venovali.

  Miroslav Slemenský
 • Bola som veľmi vďačná maklérovi p. Jozefovi Butinovi za jeho prácu, ktorú vykonáva ozaj s láskou. Predala som dom, keď som sa chcela informovať na niečo, vždy mi milo všetko vysvetlil. Ešte raz veľká vďaka.

  Emília Kopcová
 • Pán Butin odviedol kus skvelej práce pri sprostredkovaní predaja nášho domu od začiatku až po samotný koniec predaja a touto cestou mu chceme celá rodina poďakovať a popriať veľa úspechov v ďalšej práci.

  Helena Chudá
 • Veľmi odporúčam túto realitnú kanceláriu. Vďaka nim a hlavne vďaka pánovi Butinovi, ktorý pre nich pracuje, som si kúpila krásny byt a čo je ešte podstatnejšie, za rozumnú cenu. Prístup z ich strany bol profesionálny, no zároveň veľmi ľudský. S čímkoľvek a kedykoľvek dokázali pomôcť a poradiť.

  Maja Baracká
 • Realitná kancelária TUreality Nitra splnila to, čo sme očakávali. Profesionálny prístup, odbornosť, rýchlosť, korektné správanie, komplexne riešenie- právny servis, až po ukončenie predaja bytu. Táto vďaka patrí vášmu realit. maklérovi p.Butinovi, profi prístup. Ďakujeme, ste spoľahlivá spoločnosť a máte našu dôveru aj do budúcnosti, s predajom pozemkov a nehnuteľnosti.

  Simona Zaťková


Ing. Martin Sklenár

 • S maklérom sme boli veľmi spokojní.

  Martin Berta
 • profesionál na mieste, diplomatický rozvážny a svojej profesie znalý. Hodnotenie 10 z 10 bodov, alebo podľa vzdelávacieho hodnotenia výborný ** ďakujem vám, že som ho mohla spoznať.

  Ingrid Klimantová
 • Veľká spokojnosť s pánom Martinom Sklenárom príjemné vystupovanie, pomoc pri hypotéke a vlastne všetko ako po masle ani sme nepočítali, že sa to tak rýchlo vybaví. Odporúčam spoluprácu s p. Sklenárom.

  Marianna Bencová
 • Chcem sa touto cestou poďakovať pánovi Ing. Sklenárovi za veľmi ľudský a zároveň profesionálny prístup. Vďaka jeho ústretovosti a flexibilnému prístupu pri riešení problémov, náš predaj bytu prebehol rýchlo a bez komplikácií.

  Kvetoslava Kuželová
 • S realitným maklérom, p. Sklenárom som bol maximálne spokojný, s jeho profesionálnym prístupom a ústretovosťou. Celým procesom predaja nehnuteľnosti ma promptne informoval a zabezpečil všetko potrebné. Nehnuteľnosť som vďaka nemu predal za očakávanú cenu. V budúcnosti by som na sto percent využil služby realitnej kancelárie TUreality v prípade predaja/kúpy nehnuteľností, alebo iných realít, konkrétne by som oslovil p. Sklenára. Ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

  Bc. Andrej Dudáš
 • Vynikajúca skúsenosť, pán Sklenár mal aktívny záujem o sprostredkovanie nehnuteľnosti. Má určite moje odporúčanie.

  Luboš Hrbal
 • Bol som veľmi spokojný, ústretovosťou, ochotou, profesionálnym prístupom. Celý priebeh predaja bytu a vybavovania podkladov prebehlo na jednotku. Určite pána Sklenára odporúčam pri kúpe alebo predaja nehnuteľnosti. Veľká vďaka!

  Penzeš Vladimír
 • Profesionálny prístup Ing. Martina Sklenára je potvrdením jeho skúseností v realitnej oblasti a jeho osobnostných kvalít. So spoluprácou sme boli maximálne spokojní, nehnuteľnosti sme jeho prostredníctvom predali serióznym kupcom za očakávanú cenu. V prípade predaja, alebo kúpy ďalších realít sa na neho určite opäť obrátime! Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!

  Tomas Letavay
 • Veľmi ochotný, promptný, ústretový...napriek určitým problémom zo strany predávajúceho, som s tým ja nemala žiadne ďalšie zbytočne starosti, všetko vyriešil za nás. Profesionálny prístup, odporúčam ...

  Zdenka Minárová
 • Veľmi sme boli spokojní. Pán Sklenár je podľa nás top vo svojej profesii.

  Roman Juhas
 • Chcel by som vyzdvihnúť a zároveň poďakovať za vysoko profesionálny prístup, za trpezlivosť a ochotu všetko podrobne vysvetliť, zároveň hľadať riešenia a promptne riešiť vzniknuté problémy. Dostupnosť na telefóne stopercentná.

  Jakub Miškerík
 • Boli sme veľmi spokojní s prácou pána Sklenára, od začiatku až po koniec predaja nášho bytu. Je to inteligentný a hlavne férový človek, ktorého táto práca baví, a preto ho môžeme len odporúčať pri sprostredkovaní predaja alebo kúpy nehnuteľnosti.

  Andrej Kvasnica
 • Kompetentný, spoľahlivý maklér a príjemný človek. Môžem len odporučiť.

  Ján Mika
 • Oceňoval by som p. Martina Sklenára za vysoko profesionálneho a veľmi ľudského, taktiež vždy dostupného na telefóne, pri kúpe bytu. Od začiatku až do samého konca kúpy bytu. Za našu rodinku mu určite dávame 100%. Vieme ho len odporučiť, čo aj v budúcnosti bude. Ďakujeme.

  Richard Horváth a rodina Horváthová
 • Pán Sklenár je realitný maklér telom aj dušou. Svoju prácu robí na 100%. Už pri prvom stretnutí vystupoval veľmi seriózne a profesionálne. Hneď mi bolo jasné, že sa svojej práci rozumie. Predaj bytu dopadol nad očakávania, za čo som mu veľmi vďačný. Pána Sklenára odporúčam každému, kto chce predať alebo kúpiť nehnuteľnosť.

  Milan Čermák
 • Ďakujem p. Sklenárovi za pomoc pri hľadaní, či predaji nehnuteľnosti. O každom kroku som bol dopredu informovaný. Samozrejmosťou bola profesionalita a triezvy pohľad na situáciu.

  Tomas Vince
 • Spolupráca s p. Sklenárom bola perfektná. Som maximálne spokojný. Ďakujem.

  Domanický Milan
 • S pánom maklérom som bol veľmi spokojný. Dobrá spolupráca odporúčam každému.

  Peter Dzupin
 • Najlepší maklér s akým som mala možnosť spolupracovať. Profesionál, ktorý komunikoval veľmi bezprostredne a so všetkými, niekedy neuveriteľnými, situáciami spojenými s predajom môjho bytu sa vysporiadal s ľahkosťou. Ďakujem veľmi pekne za všetko.

  Martina Mášiková
 • Pri kúpe nového bytu v Nitre som bol veľmi spokojný s profesionálnym aj ľudským prístupom p. Sklenára. Vďaka nemu mám s mojou manželkou krásne bývanie v Nitre. Ďakujem.

  Ján Horváth
 • Ďakujeme pánovi Sklenárovi za profesionalitu a ochotu pri kúpe nehnuteľnosti. Má veľký prehľad a vie veľmi dobre poradiť. Boli sme s jeho službami maximálne spokojní a hlavne, keď banka zlyhala, tam poradil ako to vyriešiť. Ďakujeme.

  Slávka Tehlárova
 • Určite odporúčame spoluprácu so spoločnosťou TUreality. Má dobre organizované sprostredkovanie predaja, čo sa týka napr. inzercie, prípravy dokumentov a pod. Sme vďační pánovi Sklenárovi za sprostredkovanie predaja nášho bytu. Oceňujeme profesionálny prístup a komunikáciu. Pravidelne nás informoval o priebežnej situácii a náš byt sa mu podarilo predať skôr ako sme očakávali, takže sme veľmi spokojní. Ďakujeme.

  Ľudmila Smoláriková
 • Vysoká spokojnosť, v podstate som nevedel, že predávam byt a o chvíľu bol predaný. Presne tak som si to predstavoval. Rád využijem služby aj v budúcnosti.

  Filip Vöröš
 • Chceli by sme sa poďakovať pánovi Sklenárovi za profesionálny prístup pri predaji nášho bytu a kúpe vysnívaného domu. Jeho komunikácia, ústretovosť a ochota viedla k rýchlemu predaju a kúpe nehnuteľností. Boli sme vysoko spokojní! Ďakujeme!

  Rodina Rácová
 • Nehnuteľnosť sme mali inzerovanú vo viacerých realitkách, pričom pán Sklenár bol pri predaji najaktívnejší. Oceňujem jeho snahu, iniciatívu a hlavne vytrvalosť (iné realitky postupne znížili aktivitu).Tak isto ľudský prístup, ochotu poradiť a nájsť riešenie vyhovujúce všetkým stranám. Ďakujem a pozdravujem.

  Michal Ostertág
 • Chcem sa Vám poďakovať za vysoko profesionálny a zároveň ústretový prístup počas predaja nášho pozemku. Predaj pozemku je pre nás predávajúcich zriedkavá činnosť. Realitných kancelárií a takzvaných „maklérov" je naozaj veľa a musím povedať, že ja som si vybral Vás a vybral som si veľmi dobre. Vrelo odporúčam každému vašu realitnú kanceláriu.

  Andrej Vailing
 • Maximálna spokojnosť so službami pri predaji pozemku, vyhľadávaním záujemcov o kúpu, vykonávaním prehliadok nehnuteľností, právnym servisom až po ukončenie predaja. Ďakujem a prajem veľa pracovných úspechov.

  Edita Pavlovičová
 • Sme veľmi vďační p. Sklenárovi, že nám pomohol s kúpou bytu. Bol neustále prístupný a ochotný nájsť tie najlepšie riešenia, môžeme len vrelo odporučiť. Ďakujeme.

  Peter Tokár
 • Chcem sa poďakovať za profesionálny prístup. Pán Sklenár bol veľmi ústretový, ochotný poradiť, vidieť, že svojej práci rozumie a má prehľad. Vašu spoločnosť budem len odporúčať.

  Gabriela Jančová
 • Pána Sklenára odporúčam. Komunikácia neviazla na mailoch či zmeškaných hovoroch. Vždy sme dostali odpoveď (aj počas jeho osobného voľna). Trpezlivo sa nám venoval a snažil sa nám maximálne vyhovieť aj čo sa týkalo času stretnutí. Kúpa prebehla aj vďaka nemu hladko a bez problémov. A my máme náš nový domov. Ďakujeme!

  Tomáš Žitný
 • Spolupráca s Ing. Sklenárom bola na vynikajúcej úrovni. Vďaka jeho profesionálnemu prístupu bola kúpa môjho bytu zrealizovaná rýchlo a úplne bez starostí. S jeho prácou som maximálne spokojná a môžem ho len odporučiť. Týmto mu veľmi pekne ďakujem.

  Veronika Lancíková
 • Chcem poďakovať za profesionálny prístup pri predaji nehnuteľnosti p. Ing. Martinovi Sklenárovi z TUreality. Všetko prebehlo rýchlo, spoľahlivo a k našej maximálnej spokojnosti.

  Aďo Hunka
 • Veľmi profesionálny a ľudský prístup. Pán Sklenár vždy ochotne poradil a pomohol. Komunikácia bola vždy 100%.

  Igor Altuchov
 • Spoluprácu s pánom Sklenárom hodnotím vysoko pozitívne. Oceňujem jeho znalosti z realitného trhu, dobré rady a ľudský prístup. Na obhliadku vždy prišiel iba s ľuďmi, ktorí mali reálny záujem a predal ho veľmi rýchlo. Získal si našu dôveru hneď od začiatku. Od všetkých "papierovačiek" nás odbremenil. Proces prezentácie i samotného predaja prebehol hladko, bez akýchkoľvek nervov. Akúkoľvek nehnuteľnosť budem v budúcnosti predávať, pán Sklenár bude vždy prvá možnosť, komu zavolám.

  Elena Hmeľárová

Napíšte nám referenciu


1 Step 1
Celé menotvoje meno
Meno maklérameno-maklera
Referenciareferencia
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder