POBOČKA TUreality ŽILINA

Hálkova 2761/33, 010 01  Žilina


tureality-zilina-kancelaria-2
tureality-zilina-kancelaria


Manažér


majdak

Martin Majdák
manažér

majdak@tureality.sk
0911 711 999Vedúci pobočky


jan_haluska_600x600

Ján Haluška
vedúci pobočky

haluska@tureality.sk
0911 471 111Makléri


Cvacho(2)

Igor Cvacho
realitný maklér

igorcvacho@tureality.sk
0940 536 236

hamala

Peter Hamala
realitný maklér

hamala@tureality.sk
0905 700 597


martin_durica

Martin Ďurica
realitný maklér

durica@tureality.sk
0910 900 110

zuzcak

Adam Zuščák, RSc.
realitný maklér

zuscak@tureality.sk
0918 303 247


frederika kubova

Ing. Frederika Kubová
realitný maklér

kubova@tureality.sk
0911 791 444

Norbert_orlicky

Ing. Norbert Orlický
realitný maklér

orlicky@tureality.sk
0905 324 493

Otváracie hodiny


PONDELOK – PIATOK:  9:00 – 17:00


REFERENCIE NA MAKLÉROV

Žilina

Adam Zuščák

 • Vynikajúca spolupráca, rýchly predaj nehnuteľnosti, to sú schopnosti šikovného makléra, preto odporúčam využiť jeho služby. Som veľmi spokojná.

  Kristína Kobolková
 • S pánom Zuščákom som mala možnosť spolupracovať pri predaji chalupy. Spolupráca s ním bola vynikajúca. Pan Zuščák je skutočný profesionál. Predaj sa realizoval v zložitom období pandémie, a aj keď to bolo veľmi náročné v týchto ťažkých podmienkach spravil maximum. Veľmi slušný, milý, ústretový, trpezlivý. Bolo mi cťou s nim spolupracovať. Jednoznačne pána Zuščáka odporúčam.

  Bibiana Jankovičova
 • Som veľmi spokojný so službami.Pán Zuščák je seriózny, ochotný a má profesionálny prístup. Kúpa bytu aj počas tohto covid obdobia bola velmi rýchla. Ďakujem pekne.

  Tibor Šulek
 • Spoluprácu s pánom Zuščákom hodnotím výborne. Pomohol nám pri predaji nášho bytu najviac ako mohol. Sme radi že sme predaj bytu zverili do rúk práve jemu a my sme nemuseli mať toľko starostí. Ďakujeme ešte raz a prajeme veľa takých spokojných zákazníkov ako sme my.

  Kristína Komadová
 • Veľká spokojnosť s pánom Zuščákom. Jeho prístup je profesionálny a zároveň ľudský. O celom priebehu nás informoval a keď bolo treba doplniť informácie, bol vždy k dispozícií. Proces kúpy bytu bol aj vďaka nemu bezproblémový a rýchly. Odporúčam.

  Ing. Marek Vozárik
 • Moja skúsenosť s TU reality je veľmi dobrá. Maklér pán Zuščák bol veľmi ochotný a ústretový. Predaj bytu prebehol bez problémov. Ďakujeme za spoluprácu a prajeme pekný deň.

  Ivana Šlapková
 • So spoluprácou s pánom Zuščákom sme boli maximálne spokojní, je spoľahlivý, ústretový, vždy nás informoval o aktuálnych udalostiach v procese predaja, na čom sme sa dohodli, to aj reálne platilo, zabezpečil všetko potrebné k predaju nehnuteľnosti , čiže nás výrazne odbremenil od mnohých starostí.

  Zuzana Kobrtkova
 • S prístupom a ochotou pána Zuščáka som bola nadmieru spokojná. Vzhľadom k tomu, že celá práca s predajom ostala na jeho pleciach, predaj bytu bol veľmi rýchly aj napriek sťaženým okolnostiam, ktoré momentálne prežívame všetci. Komunikácia bola jasná, otvorená a v priebehu celého predaja som bola informovaná o postupných krokoch. Keďže nie som zo Žiliny, bola to veľká pomoc a úspora môjho času. Určite pána Zuščáka ako makléra odporúčam. Veľká vďaka.

  Mária MarcinováJán Haluška

 • Pán Haluška je profesionál na správnom mieste. Zrozumiteľne vysvetlený plán predaja nehnuteľnosti a zároveň všetky služby pod jednou strechou. Precízne dotiahnuté všetky veci ohľadom predaja i následným odovzdaním nehnuteľnosti. Môžem len a len odporučiť. Veľmi ľudský a priateľský prístup.

  Ľubica Cesneková
 • Chcem sa poďakovať za spoluprácu s realitnou kanceláriou TUreality a najmä realitnému maklérovi p. Jánovi Haluškovi pri predaji mojej nehnuteľnosti. Odporúčam využiť jeho služby každému, kto chce mať istotu, že všetko prebehne hladko a úspešne. Neskutočná profesionalita, pomoc a poradenstvo sú len niektoré devízy ktorými disponuje. Bola to radosť s ním spolupracovať. Ak chcete predať vašu nehnuteľnosť rýchlo, dobre a bez akýchkoľvek starostí ako ja, tak neváhajte kontaktovať TUreality! Ešte raz veľmi pekne ďakujem za služby, ktoré v budúcnosti ešte veľmi rada využijem.

  Eva Bačíková
 • Ďakujeme. Nie sme zo Žiliny takže trochu aj s obavami sme pristúpili k realizácii predaja domu prostredníctvom TUreality v Žiline. Naše obavy však boli neodôvodnené. Veľmi pekne ďakujeme za TOP ústretový prístup pána Halušku pri realizácii predaja domu v Žiline -Závodí. Po predaji tohto domu, keďže sme boli veľmi spokojní s profesionálnym a nadštandardným prístupom sme opätovne oslovili pána Halušku, aj so žiadosťou o predaj ďalšej nehnuteľnosti - byt na Solinkách. Predaj je už aj zrealizovaný opäť k našej úplnej spokojnosti. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.

  Robert Bielek
 • Touto cestou by som chcela veľmi pekne poďakovať za profesionalitu a perfektný servis , ktorý mi poskytol pán Ján Haluška zo žilinskej pobočky pri predaji nehnuteľnosti.

  Ivona Mešková
 • Som maximálne spokojná s prístupom realitného makléra. Celý proces kúpy nehnuteľnosti objasnil hneď na začiatku. Jeho prístup, ochota a okamžité reakcie na vzniknuté komplikácie boli veľmi cenné a nápomocné pre dokončenie kúpy nehnuteľnosti.

  Mária Sedliačková
 • Chcem aj touto cestou poďakovať maklérovi p. Haluškovi, ktorý nám sprostredkovával predaj bytu. Príjemný, ústretový a hlavne pozitívne naladený človek, čo v dnešnej dobe je výnimka. Oceňujem jeho prácu v tom, že ak sme sa na niečom dohodli tak to platilo. Pravidelne sme boli informovaní o záujemcoch ako aj o vykonaných obhliadkach. Profesionálny prístup mal aj pri kompletovaní a vybavovaní dokumentácie potrebnej k realizácii predaja. Obchod bol prevedený bez problémov. Takže držím mu palce do ďalšej práce a ešte raz ďakujem pán Haluška.

  Mária Šujanská
 • Po predchádzajúcich záporných skúsenostiach s realitnými kanceláriami som veľmi rada, že sme stretli makléra akým je Ján Haluška, pretože od začiatku po koniec spolupráce bol ústretový, vo všetkom vedel poradiť, pomôcť ... Prácu berie zodpovedne, prispôsobí sa klientovi, komunikuje na profesionálnej úrovni, nemá najmenší problém si klienta vypočuť a navrhnúť riešenie i pri zložitejšom predaji, alebo kúpe nehnuteľnosti. Jednou vetou by som ho zhodnotila ako makléra so srdcom na správnom mieste so zmyslom pre obchod, ale hlavne ľudským prístupom pre klientov. Určite odporúčam!!!

  Radka Jamborová
 • Spolupráca z realitnou kanceláriou TUreality bola skvelá, obzvlášť chcem poďakovať p. Haluškovi za jeho osobitý a veľmi profesionálny prístup. Jeden skvelý maklér z úžasnou charizmou, chválim za výborné zvládnutý predaj bytu a realizáciu kúpy domu v nie ľahkom období korona vírusu kde aj napriek komplikáciám zvládol všetko čo sľúbil na 1. Jeden z mála maklérov ktorý nehovorí tak povediac do vetra, ale slovo aj dodržal vrátane termínov ak by sme mali ešte raz niečo kupovať, alebo predávať oslovila by som zas len p. Halušku a vrelo ho odporúčam každému kto ma záujem o predaj alebo kúpu nehnuteľnosti. Obrovské Ďakujeme 🙂 a prajeme ešte veľa úspechov nie len v pracovnej oblasti:)

  Eva Madovcikova
 • Predaj nehnuteľnosti prebehol rýchlo a bez problémov. Pán Haluška bol maximálne ústretový, ochotný a milý. Čo veľmi oceňujem, je férové jednanie narovinu bez akéhokoľvek zavádzania. Pána Halušku môžem len odporúčať, pretože ja som bola nesmierne spokojná a za spoluprácu mu týmto ešte raz veľmi pekne ďakujem.

  Anita Gejdošová
 • Vaša realitná kancelária TUreality Žilina, konkrétne realitný maklér pán Ján Haluška mi veľmi pomohol pri predaji mojej nehnuteľnosti. Veľmi oceňujem jeho ľudský prístup ku mne ako zákazníčke. Veľmi ochotne mi vysvetľoval všetky podmienky a postupy pri uskutočňovanej transakcii. Dodržiaval časy obhliadok a prichádzal pripravený na základe vopred zistených skutočností. Vystupovanie bolo profesionálne a zodpovedné. Na základe uvedených skutočnosti predaj prebehol bez problémov za čo veľmi pekne ďakujem.

  doc.Ing.Katarína Šlopková, CSc
 • Moja skúsenosť s TU reality je veľmi dobrá. Maklér pán Haluška je ústretový a ochotný. celý obchod bol prevedený na profesionálnej úrovni. Ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

  Miroslava Ďuricová
 • S prístupom TUreality a hlavne makléra p. Halušku - maximálna spokojnosť. Všetko ohľadom predaja rod. domu prebiehalo od začiatku do konca bez najmenších problémov. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

  Viktor V.
 • Tento pán Ján Haluška je doktor cez reality. Poradí, pomôže, vysvetlí a odporučí. Jeho kvalitný servis a profesionálny prístup doporučujeme všetkým. Boli sme maximálne spokojní s predajom ako aj s kúpou nehnuteľnosti pod jeho vedením. Ďakujeme Janko. S pozdravom rodina Blahakova.

  Jan Blahak
 • Bol to náročný boj, ktorý sa nakoniec podaril.:) Touto cestou chceme poďakovať Jančimu H. za ústretovosť, flexibilnosť, serióznosť. Sprevádzal nás na ceste predaja a zároveň aj nájdenia nového bývania. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí sa nevedia rozhodnúť a ktorí hľadajú makléra so všetkými dobrými vlastnosťami a láske k tak náročnej práci. Ešte raz veľmi pekne Ďakujeme ... 🙂

  Karol S.Peter Hamala

 • Po zlých skúsenostiach s maklérmi z iných "realitiek", či samotných predávajúcich - môžem len vrelo odporučiť. Veľmi pekne ďakujem, aj za rady a ochotný prístup.

  Daniela Vozárová
 • Neskutočná spokojnosť odporúčam aj mojím známym!!! Ďakujeme.

  Miroslava Kotrčová
 • Skvelá spolupráca, môžem len odporučiť, ďakujem.

  Zdenka BolečkováNorbert Orlický

 • Spokojnosť, kúpa prebehla bez zbytočných problémov. Maklér bol ochotný a nápomocný pri kúpe.

  Peter Kocity


frederika kubova

Ing. Frederika Kubová

 • Dobrý deň, touto cestou by sme sa chceli poďakovať za veľmi milý a empatický prístup pri predaji bytu mojich starých rodičov na Predmestskej ulici v Žiline. Napriek našej vzdialenosti od miesta predaja bola veľmi nápomocná, milá, ochotná a ústretová za to jej patrí naša veľká vďaka.

  Ivana Grábová

Napíšte nám referenciu


1 Step 1
Celé menotvoje meno
Meno maklérameno-maklera
Referenciareferencia
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder