POBOČKA TUreality BANSKÁ BYSTRICA

Námestie Ľudovíta Štúra 31, 974 05 Banská Bystrica
Manažér


viktor berlecky

Mgr. Viktor Berlecký
manažér

berlecky@tureality.sk
0903 787 338Vedúca pobočky


Slivkova TUreality

Zuzana Slivková
vedúca pobočky

slivkova@tureality.sk
0905 015 962Makléri


ivan-rabinak

Ivan Rabiňák
realitný maklér

rabinak@tureality.sk
0917 173 658

jozef-pillar

Jozef Pillár
realitný maklér

pillar@tureality.sk
0903 928 305


lydia sekulova

Lýdia Sekulová
realitný maklér

sekulova@tureality.sk
0904 961 085

muranska_web

Denisa Muránska
realitný maklér

muranska@tureality.sk
0907 220 150


vargova tureality

Denisa Vargová
realitný maklér

denisavargova@tureality.sk
0944 468 701

Kostková TUfinancie

Ing. Katarína Kostková
realitný maklér

kostkova@tureality.sk
0948 662 882
TU FINANCIEtufinancie

Miroslava Veselová
finančný špecialista

veselova@tufinancie.sk
0908 246 313
Otváracie hodiny


PONDELOK – PIATOK:  9:00 – 17:00


REFERENCIE NA MAKLÉROV

Banská Bystrica
lydia sekulova

Lýdia Sekulová

 • Dobrý deň s realitnou maklérkou som bola veľmi veľmi spokojná, riešila všetko ihneď, vybavovanie sa neodkladalo a apelovala vždy na rýchlejšie kroky ostatných. Bola milá, vždy zodvihla telefón, a do našich stretnutí, vedela dať nielen profesionálny prístup, ale aj kúsok seba. Myslím že máte šikovnú maklérku 🙂

  Júlia Čerešnáková
 • Chcel by som sa týmto poďakovať pani Sekulovej, svojim proaktívnym a profesionálnym prístupom nám veľmi pomohla pri kúpe nehnuteľnosti aj keď celý proces miestami nebol jednoduchý.

  Branislav Zelina
 • Naša veľká vďaka patrí Lydke, ktorá dokázala nemožné. Pomohla pri predaji rodinného domu a následne pri kúpe bytu. Požiadavky boli náročné a vyhovieť im, nebolo vôbec jednoduché. No Lydka urobila všetko preto, aby sa to podarilo! Profesionálny prístup na vysokej úrovni, skvelá komunikácia, ľudskosť, empatickosť a nekonečná trpezlivosť, sú vlastnosti tejto pani maklérky. Ešte raz jej za všetko ďakujeme a určite ju všetkým odporúčame! Rovnako ako aj celú spoločnosť TU REALITY.

  Jana Černaková
 • Oceňujem veľmi milý prístup p. Sekulovej a p. Muránskej, ochotu a ústretovosť. Odporúčam:)

  Gabriela O
 • Oceňujem prístup Vašej realitnej agentky Lýdie Sekulovej. Vysoko profesionálna, ochotná, zároveň ľudská a milá. Vďaka nej prebehla kúpa bytu rýchlo a bezproblémovo. So všetkými službami sme nadmieru spokojní a vrelo ich odporúčame.

  Stela Mokryšová
 • Pani Sekulová. Je príjemná a usmievavá maklérka. Bola radosť spolupracovať s pani Sekulovou. Stále ochotná, príjemná a milá, pripravená vždy pomôcť v každú hodinu. Všetko vysvetlila, poradila a pomohla do posledného detailu. Ak by sme potrebovali znovu realitnú kanceláriu osloviť, tak by to bola Vaša kancelária a aj s pani Sekulovou a pánom Pillárom. Ďakujeme za pomoc a spoluprácu.

  Cyril Bitner
 • Pani Lýdia je správna osoba na správnom mieste, jednoducho vynikajúca realitná maklérka s pro-klientskym prístupom. Sme jej veľmi vďační za rýchle, profesionálne a hlavne ľudské jednanie pri zorganizovaní súbežného predaja nášho "starého" a kúpe "nového" bytu. Zo srdca ďakujeme, býva sa nám skvelo 🙂

  Irena Krajčiová
 • Som veľmi spokojná s Vašim realitným maklérom, pre flexibilnosť, ochotu, prístup k práci a k ľudom, som rada že ju mám. Ďakujem.

  Špiláková
 • Chcela by som dať dobrú recenziu pani Sekulovej za poskytnutie veľmi dobrých služieb pri hľadaní a vybavovaní nového bývania 🙂

  Jana Zvalená
 • Ďakujem za rýchly a bezproblémový servis.

  Viliam Zvalený
 • Oceňujem príjemný, vysoko profesionálny a ľudský prístup počas celého procesu predaja nehnuteľnosti p. Sekulovej a p. Pillára. Patrí Vám moje ďakujem a dobré referencie budem komunikovať ďalej.

  Ľubomíra Ritterová
 • Chcel by som sa poďakovať pani Sekulovej a pani Mikulíkovej za veľmi príjemnú skúsenosť a bezproblémový priebeh kúpy bytu v BB. Ďakujem za príjemný prístup a dobre organizovaný priebeh deň po dni až do úplného konca prevzatia bytu. Prajem veľa úspechov.

  Jozef Kepsta
 • Ďakujeme za skvelú skúsenosť. Vďaka pani Sekulovej prebehol celý obchod veľmi rýchlo a hlavne bezproblémovo, oceňujeme veľmi milú komunikáciu a maximálnu ústretovosť (vrátane Covid komplikácií), žiadne zavádzanie alebo "vtieranie" (na ktoré sme žiaľ narazili pri iných BB realitkách). TUreality, a zvlášť pani Sekulová, sú naozaj profesionáli. Ďakujeme.

  Miroslav Chromek
 • So službami realitnej maklérky pani Sekulovej sme boli veľmi spokojní. Mala korektné jednanie, milý, ústretový a férový prístup od prvého kontaktu až po prevzatie si nehnuteľnosti. Odporúčame a ďakujeme veľmi pekne.

  Vladimír BugáňJozef Pillár

 • Dobrý deň. Touto cestou chceme vyjadriť veľké poďakovanie pánovi Pillárovi za profesionálny a zároveň priateľský prístup, pomoc, trpezlivosť, skvelú komunikáciu a pohotové riešenie komplikácii, ktoré behom kúpi bytu nastali. Boli sme maximálne spokojní, vrelo môžeme odporúčať. Prajeme pekný deň a veľa úspechov. S pozdravom Ján Hraško a Kristína Lukáčová.

  Ján Hraško
 • Touto cestou by som sa ešte raz chcela poďakovať p. Jozefovi Pillárovi pri hľadaní môjho nového bytu v Banskej Bystrici a následnej kúpe za jeho profesionálny, ústretový, ľudský a osobný prístup, flexibilite a rýchlom konaní ohľadom kúpy. Veľmi si vážim jeho prístup ku klientom a môžem len ďalej odporúčať.

  Katarína Loncová
 • Vysoko profesionálny prístup, veľmi dobrá komunikácia a flexibilita robí z pána Pillára vynikajúceho makléra. Keďže som svoju nehnuteľnosť predávala zo zahraničia, vyskytlo sa nám aj zopár nepredvídavých situácií, a tak oceňujem hlavne jeho odbornosť. Určite odporúčam.

  Noemi Jary
 • Pán Pillár bol ústretový, ochotný. Akákoľvek otázka nám bola zodpovedaná. Keď sme niečo nevedeli, poradil nám ochotne a usmernil nás, aby sme sa správne rozhodli. Bol milý a príjemný, a touto cestou sa chceme poďakovať za spoluprácu. Veľká vďaka.

  Cyril Bitner
 • Ďakujem za perfektné rady a celý priebeh pri kúpe bytu . Prajem veľa spokojných klientov aj naďalej.

  Mária Štrbová
 • Chcela by som dať dobrú recenziu pánovi Pillárovi za poskytnutie veľmi dobrých služieb pri hľadaní a vybavovaní nového bývania 🙂

  Jana Zvalená
 • Ďakujem za rýchly a bezproblémový servis.

  Viliam Zvalený
 • Oceňujem príjemný, vysoko profesionálny a ľudský prístup počas celého procesu predaja nehnuteľnosti p. Sekulovej a p. Pillára. Patrí Vám moje ďakujem a dobré referencie budem komunikovať ďalej.

  Ľubomíra Ritterová


Slivkova TUreality

Zuzana Slivková

 • Veľmi príjemná a šikovná p. Zuzka. Profesionálny prístup, ľudské jednanie a hlavne všetko vybavené extra rýchlo a veľmi dobre. Vrelo odporúčam jej služby. Som milo prekvapený a veľmi pekne ešte raz ďakujem. V budúcnosti ak niečo budem riešiť, určite budem kontaktovať p. Zuzku:) Ďakujem a želám veľa úspechov.

  Michal Debnar
 • Výborná spolupráca, profesionálny prístup a flexibilná spätná väzba. Maximálna spokojnosť. Ďakujem za spoluprácu.

  Eva Petrániová
 • Ďakujem pani Slivkovej za profesionálnosť a ústretovosť. Spoluprácu s ňou vrele odporúčam.

  Dirbák
 • Maximálne profesionálny prístup pani Slivkovej od nafotenia bytu po odovzdanie kľúčov novému majiteľovi. Nemali sme absolútne žiadny problém, výborná komunikácia, rýchle jednanie, viedla nás procesom predaja nasej nehnuteľnosti s presnosťou a všetky informácie sme mali načas. Radosť spolupracovať, budeme len odporúčať. Ďakujeme.

  Helena Hodakova
 • Moje veľké ďakujem patrí pani Zuzane Slivkovej, ktorá mi pomáhala od začiatku pri hľadaní môjho nového bývania v Banskej Bystrici. Vážim si jej profesionálny prístup, ochotu pomôcť a milé jednanie. Ešte raz ďakujem.

  Katarína Loncová
 • Pani Slivková robí svoju prácu naozaj veľmi profesionálne a svedomito. Oceňujem bezproblémovú komunikáciu, milý a priateľský prístup ku klientom a ochotu vyjsť v ústrety. Odporúčam jej služby.

  Martina Výberčiová
 • Ďakujeme veľmi pekne pani Slivkovej za profesionálny prístup k predaju nehnuteľnosti, po celý čas bola vždy milá a ochotná, kedykoľvek vedela odpovedať na každú otázku. Predaj prebehol rýchlo a bez problémov, nemali sme žiadne starosti. Táto realitná kancelária bola TOP voľba. Ešte raz ĎAKUJEM.

  Adam Terlanda
 • Pani Slivková je skutočná profesionálka s úžasným prístupom a jednaním. Veľmi pekne ďakujem za spoluprácu a môžem len odporúčať!

  Lenka Kupcová Zimová
 • Oceňujeme profesionalitu pri riešení našej záležitosti.

  Martina Budacova
 • Profesionálny prístup, milé a ústretové vystupovanie.

  Štefan Šidlovský
 • Touto cestou chcem poďakovať spoločnosti TUreality a pani Zuzane Slivkovej za jej prácu a maximálne profesionálny prístup pri sprostredkovaní kúpy bytu. "Môj sen sa stal skutočnosťou." Odporúčam mojim priateľom a známym jedine spoločnosť TUreality a pani Zuzanu Slivkovú.

  Miroslav Kostráb
 • Oceňujeme profesionálny prístup, ústretovosť a ochotu p. Slivkovej od samého začiatku až po odovzdanie bytu. Ešte raz ďakujeme.

  Kapinayovci
 • Ďakujeme p. Zuzke Slivkovej za pomoc pri predaji nášho bytu. Od prvého stretnutia vzbudila v nás dôveru a nesklamala. Vysoko profesionálny, ale zároveň milý a ústretový prístup od prezentácie nášho bytu až po jeho odovzdanie kupujúcim. Určite jej služby odporúčame, ak by sme znovu menili bývanie, obrátili by sme sa na ňu.

  Manželia Krížovci
 • Chceme obom dievčatám Denisa Muránska a Zuzana Slivková poďakovať za vybavenie nášho nového bytíku a za ich skvelý prístup. Ešte raz veľké ďakujeme. Prajeme veľa úspechov.

  Katarína Ščepánová
 • Aj tentokrát mi Zuzka Slivková našla nového nájomníka môjho bytu za pár dní. Nemusela som riešiť vôbec nič 🙂 Ďakujem sa dlhodobú spoluprácu, ústretovosť a profesionálny prístup.

  Martina Škodová
 • Výborná komunikácia! Oceňujem rýchlu spätnú väzbu so snahou vyhovieť obom stranám a nájsť spoločný kompromis. Úsmev a dobrá nálada boli súčasťou každého stretnutia.

  Dominika Hlad
 • Vyborna spolupraca. Dakujem za profi pristup , dobre rady a rychle a kvalitne jednanie ci uz so mnou, alebo s najomnikmi. Mozem iba doporucit . Sam som bol prekvapeny rychlostou ako sme to cele vyriesili.

  Dušan Hozlár
 • Skvelá spolupráca, ochota, ľudský prístup. Ďakujem.

  Igor Otčenáš
 • Keby som mala povedať, ako si predstavujem spoluprácu s realitným maklérom, tak presne tak, ako tú so Zuzkou Slivkovou. 🙂 Precízna, spoľahlivá a veľmi, veľmi ľudská. Ďakujem.

  Zuzana Hukeľová
 • Príjemné, profesionálne, neúnavné a trpezlivé vystupovanie. Ďakujem.

  Jozef Trnkus
 • Chcem poďakovať Zuzke za profesionálny prístup a odbornú znalosť v realitách a následný servis aký ma byť. Odporúčam nie len kvôli rýchlemu predaju ale aj k spokojnosti oboch strán kupujúci či predávajúci. A aj nad rámec svojich povinností iné info ohľadom inej nehnuteľnosti. Zuzka veľké ďakujem.

  Ján KorytkoDenisa Muránska

 • Boli sme veľmi spokojní, perfektný prístup, maximálny servis, odporúčam.

  René
 • Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať pani Muránskej za profesionálny prístup pri sprostredkovaní predaja našej nehnuteľnosti boli sme maximálne spokojní s celým servisom predaja určite budem všetkým odporúčať

  René Valach
 • Ďakujem pani Deniske za rýchlu a odbornú pomoc pri predaji nehnuteľnosti. Je veľmi ústretová, nápomocná a môžem ju len vrelo odporučiť.

  Iveta Chlebakova
 • Maximálna spokojnosť

  Slezak Ivan
 • Pre profesionálny prístup a starostlivosť o klienta v kombinácii s úžasnými ľudskými vlastnosťami je p. Muránska skvelým realitným maklérom ktorého môžem len odporúčať . Ak v budúcnosti budem riešiť reality určite sa s dôverou obratím na p. Muránsku a skvelý team TU reality.

  Adolf Dananaj
 • Bola som spokojná pani Muránska bola skvelá, ďakujem.

  Monika Čupková
 • Profesionálny a zároveň veľmi ľudský prístup. Vďaka.

  Peter Fabok
 • Oceňujem veľmi milý prístup p. Sekulovej a p. Muránskej, ochotu a ústretovosť. Odporúčam:)

  Gabriela O
 • Ďakujem za rýchle nájdenie podnájmu. Veľmi ľudský a pritom profesionálny prístup. 100% ochota 24/7.

  Ľubomíra Uhrinová
 • Ďakujem za poskytnuté služby a oceňujem profesionálny a osobný prístup p. Muránskej i kolegov z pracoviska v Banskej Bystrici.

  Martin Tuchyňa
 • Ďakujeme za príjemný prístup a profesionálny servis.

  Martina Budacova
 • Ďakujem za veľmi príjemný a vynikajúci prístup pri kúpe. S pani Muránskou sme boli veľmi spokojní.

  Peter Lunter
 • Veľmi pekne sa chcem poďakovať, za profesionálny prístup, rýchle vybavenie, perfektné odkomunikovanie obidvoch strán, pri prenájme bytu. Ďakujem.

  Ingrid Pischová
 • Chceme obom dievčatám Denisa Muránska a Zuzana Slivková poďakovať za vybavenie nášho nového bytíku a za ich skvelý prístup. Ešte raz veľké ďakujeme. Prajeme veľa úspechov.

  Katarína Ščepánová
 • Veľmi oceňujem milý, ľudský a zároveň profesionálny prístup k našej spolupráci. Pani Muránsku môžem všetkým len odporučiť a v budúcnosti by som jej služby realitnej maklérky opäť využila.

  Romana Havettová
 • Ďakujeme pani Deniske Muránskej za špičkový prístup k našim náročným požiadavkám, promptnú a dôslednú komunikáciu a v neposlednom rade za profesionálne jednanie. 🙂

  Lucia Hudáková
 • Profesionálne služby a vystupovanie. Maximálna spokojnosť s rýchlosťou a kvalitou pri prenájme nehnuteľností.

  Karolína Brozmanová
 • Vysoká profesionalita, rýchle jednanie s ľudským prístupom. Veľmi príjemné vystupovanie. Ďakujem za spoluprácu.

  Pavol Novysedlak
 • Ďakujeme pani Muránskej za poskytnuté služby. Za jej ochotu, snahu a promptné jednanie a vybavenie našich požiadaviek. Vždy sa na všetkom dalo dohodnúť v akomkoľvek čase. Určite môžeme len odporučiť novým klientom. Veľká vďaka!

  Kristína Čiliaková
 • Veľmi milá, príjemná a profesionálna pani maklérka. Celý obchod prebehol v absolútnom poriadku; maximálna spokojnosť, môžem len odporúčať.

  Tomáš Pohronsky
 • Ďakujeme za veľmi profesionálne a ľudské jednanie, ochotu, rýchle vybavenie prenájmu, veľmi ďakujeme. Veľmi príjemná osoba, milá, spoľahlivá. S pozdravom, Záslavová s rodinkou

  Ivana Záslavová
 • Veľmi pekne ďakujeme za vysokú profesionálnu aj ľudskú nasadenosť, ochotu riešiť každý problém.

  Milota Vohnoutová
 • Jednanie - príjemné, profesionálne 5/5. Vybavovanie prevodu v rámci normy a možností pri Covide 3-/5, reakcia na požiadavky klienta 5/5, celkové hodnotenie - 4/5, veľmi dobré. Ďakujem.

  Andrej Patka
 • Ďakujem za pohotovú reakciu na moju urgentnú žiadosť o bývanie. Vzhľadom na krátkosť času pani maklérka reagovala pohotovo. V priebehu jedného dňa som mal sprostredkované bývanie, ktoré predčilo moje očakávania. Administratíva a komunikácia úplne bezproblémová a čo veľmi oceňujem je profesionálny prístup, pravdivosť poskytnutých informácií a že sa servis neskončil ani podpisom zmluvy, oceňujem záujem zo strany makléra, či všetko bez problémov prebehlo aj po nasťahovaní. Agentúru môžem len odporučiť a ďakujem za príjemné a komfortné bývanie neďaleko centra Banskej Bystrice.

  Róbert Šudy
 • Ďakujem veľmi príjemná a láskavá super vystupovanie, ochotná. Odporúčam a ešte raz ďakujem.:) Spokojnosť, pozdravujem.

  Rene KielarIvan Rabiňák

 • Veľmi príjemná komunikácia, vždy bol k dispozícii a obchod prebehol zo strany realitky a realitného makléra úplne v poriadku. Ďakujem pekne aj za milú pozornosť pri preberaní bytu. Prajem veľa dalších úspešných obchodov.

  Anna Gregusova
 • Dobrý deň, ďakujem p. Rabiňákovi za veľmi seriózny a profesionálny prístup pri predaji bytu. Som spokojná s jeho prístupom. Je ústretový, flexibilný a ochotný poradiť, keď je treba.

  Stanislava Selecká
 • Ďakujeme pánovi Rabiňákovi za úžasný prístup, vysokú profesionalitu a príjemné jednanie, rýchlu a dobrú organizáciu. Veľmi sme vďační.

  Andrej a Eva Milatovi
 • S maklérom sme boli maximálne spokojní. Skvelá, rýchla spolupráca. Odporúčame.

  Jana Babeľová
 • S poskytovanými službami a servisom spojeným s prenájmom môjho bytu som bola max spokojná, hlavne s pánom Rabiňákom, s jeho prácou a prístupom. Ďakujem a určite ho budem odporúčať aj známym.

  Zuzana Roskova
 • Rada by som touto cestou vyjadrila spokojnosť s prácou pána Rabiňáka. Skutočne veľmi rýchlo, už po jednom telefonáte nám pomohol nájsť, čo sme hľadali. Reagoval pohotovo, mal odpovede na všetky naše otázky, bol veľmi príjemný a priateľský. 🙂 A ďakujeme za časové prispôsobenia sa pri dohadovaní vecí.

  Patrícia Kopejová


vargova tureality

Denisa Vargová

 • Boli sme úplne spokojní s celkovým prístupom oboch maklérov, s ktorými sme celý čas komunikovali. Vrelo odporúčame.

  Alexandra Matusovova
 • Touto cestou by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať realitnej maklérke pani Denise Vargovej, ktorá nám pomáhala s kúpou nášho rodinného domu. Jej profesionálny, ako aj ľudský a empatický prístup nám už od začiatku dával istotu, že s jej pomocou všetko prebehne hladko a bezproblémovo. Vďaka pani Vargovej sme sa dostali k nášmu vysnívanému bývaniu a vieme, že by sme ju určite odporučili aj všetkým našim známym. Ďakujeme za túto skúsenosť a želáme jej ešte veľa rovnako spokojných klientov.

  Ján Kolla, Lívia Čatlošová


Napíšte nám referenciu


1 Step 1
Celé menotvoje meno
Meno maklérameno-maklera
Referenciareferencia
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder