Úspešné príbehy


Kariéra v TUreality

Sme realitná sieť s veľkými ambíciami. Maklérov vedieme a vzdelávame k profesionalite, odbornosti a slušnosti. Neuspokojíme sa s priemerom, jedinou schodnou cestou je byť najlepší. V kolegoch hľadáme to najlepšie a ich silné stránky posúvame o úroveň vyššie (často za hranice ich vlastných predstáv). Sme kolegovia a priatelia. Úspech je v TUreality všadeprítomný, motivujúci a inšpirujúci. Byť súčasťou TUreality nie je zamestnanie. Je to životný štýl.Voľné pozícieČo ponúkame pre maklérov

Atraktívne odmeňovanie bez hornej hranice

Váš príjem závisí len od vašich schopností a práce. Sami si určujete, koľko chcete pracovať a koľko chcete zarábať. Horný limit neexistuje.

Veľká marketingová podpora

Ročne vynakladáme veľké prostriedky do inzercie a marketingu. Všetko z dôvodu, aby sa kolegom pracovalo ľahšie. Maklér, ktorý zastupuje silnú značku, má vždy výhodnejšiu pozíciu ako anonymný maklér s neistým zázemím.

Záujem o profesionálny a osobnostný rozvoj

Rešpektujeme osobnosť a individuálne potreby kolegov. Podporujeme ich vzdelávanie a rast na profesijnej a osobnostnej úrovni.


Profesionálne vedenie

Vedenie TUreality je prístupné dialógu a osobne dbá na rast každého člena tímu. Sleduje najnovšie trendy z oblasti riadenia ľudských zdrojov. Nadšenie z práce je denne prítomné v celej firme.

Kolektív a tímovosť

Sme kolegovia, ale aj priatelia. Vo firme, kde kolegovia spolupracujú sú klienti spokojní. Zdieľame spolu informácie a skúsenosti. Sme tím a chceme byť najlepší. Stojíme o seba a z občasných konfliktov nerobíme zbytočné drámy.

Inovatívne riešenia od vedenia

Na každú situáciu nachádzame riešenie. Vidíme v kolegoch to najlepšie a ukazujeme im, ako to využiť v ich vlastný prospech. „Nedá sa“ je filozofiou porazených.Čo ste chceli vedieť o práci realitného makléra

Je v realitách kríza? Ako sa to prejavilo na trhu?

Nepociťujeme krízu v realitách. Práve naopak, o nehnuteľnosti je veľký záujem


Dá sa v oblasti realít ešte zarobiť?

V realitách sa točia veľké peniaze, ľudia ich reálne zarábajú. TUreality sú na trhu viac ako 10 rokov a počet pobočiek neustále stúpa. To je dôkazom toho, že v realitnom biznise sa dá dosiahnuť finančný rast. Vieme, ako byť úspešní a toto know-how odovzdávame ďalej. Aj preto makléri v TUreality zaznamenávajú nárast svojich príjmov.


Aké sú vstupné náklady, ak chcem byť realitný maklér?

Niekde sa môžete dočítať, že vstupné náklady realitného makléra sú nulové. Toto ale nie je pravda. Čas od prijatia do práce po prvé zisky je u každého iný a závisí od jeho usilovnosti a šikovnosti. Je dobre, ak má záujemca o prácu makléra rezervu, z ktorej žije, platí účty, benzín a telefón v období, keď ešte nezarába.


Musím mať živnosť?

Áno, naši makléri majú živnosť alebo spoločnosť s ručením obmedzeným. Takáto práca má viaceré výhody. Kým pri klasickom zamestnaní častokrát neprekročíte výšku platu svojho nadriadeného, ako podnikateľ nemáte výšku svojich príjmov nijako obmedzenú. Pri klasickom zamestnaní nemáte vplyv na prosperitu firmy, aj keď ste šikovný a firme sa nedarí, prídete o prácu. V podnikaní, ak ste šikovný, o príjem neprídete. Istota zamestnanca je dnes už len mýtus.


Musím si sám platiť školenia?

Všetky školenia sú zadarmo, skúsenosti od úspešných kolegov sú na nezaplatenie.


Je príjem fixný? Mám ako maklér nejaký základný plat, keď sa napríklad nedarí?

Realitní makléri žiadny fixný príjem nemajú. Na dosahovanie výkonu sú pravidelne vzdelávaní a motivovaní. Vďaka tomu, že nemajú fixný príjem, nemajú stanovenú ani hornú hranicu príjmu. Aby bol štart čo najjednoduchší, prvé tri mesiace majú makléri špeciálny bonusový systém.


Musím mať svoje auto?

Vlastné auto je vždy výhodou. Šikovnosť a úsilie maklérov však po čase vieme oceniť aj firemným autom. Najskôr treba niečo ukázať.


Čo všetko maklér vykonáva?

Úlohou makléra je spropagovať nehnuteľnosť, nájsť kupujúceho a zabezpečiť bezproblémový priebeh predaja a kúpy nehnuteľnosti na strane predávajúceho, aj kupujúceho. U nás k tomu makléri využívajú interný systém, asistentky, služby právneho, finančného a marketingového oddelenia. Ak si nevie poradiť, vždy má k dispozícii skúseného manažéra.


Ako vyzerá prvý týždeň v práci makléra?

Po úvodnom školení a zoznámení sa s kolektívom je maklér zaškolený do interného systému. Telefonicky si dohaduje stretnutia, ktoré absolvuje so starším maklérom. Maklér sa učí správne nafotiť nehnuteľnosť a spracovať inzerát. Celý týždeň pracuje pod vedením skúseného makléra.