POBOČKA TUreality PIEŠŤANY

Vajanského 5270/1A, 921 01 Piešťany


piestany_exterier
piestany_interier


Manažér


roman-cernansky

Bc. Roman Čerňanský
manažér

cernansky@tureality.sk
0917 510 741Makléri


ivan_galla

Ing. Ivan Galla
realitný maklér

galla@tureality.sk
0902 722 023

silvia-majernikova

Silvia Majerníková
realitný maklér

majernikova@tureality.sk
0917 716 552

Otváracie hodiny


Pondelok – Piatok : od 9:00 – 17:00


REFERENCIE NA MAKLÉROV

Piešťany

Silvia Majerníková

 • Milá, príjemná, ochotná, znalá. Odporúčam.

  Hupka Alexander
 • S pani Majerníkovou mám veľmi dobrú skúsenosť. Vždy milá, usmiata a ochotná riešiť problém. Spolupráca s ňou bola príjemná, i keď sa nám predaj bytu časovo naťahoval (nie z jej príčiny). Bola som spokojná a jej služby ako i služby celej TUreality môžem len odporučiť. Ďakujem.

  Katarína Paulechová
 • So službami realitnej kancelárie TUreality som bola naozaj veľmi spokojná. Od začiatku som komunikovala s pani Majerníkovou, ktorá prejavila vysokú úroveň znalostí a empatický prístup. Nehnuteľnosť väčšinou ľudia kupujú alebo predávajú len párkrát za život, a preto myslím, že je dôležité môcť sa obrátiť na niekoho, kto sa v tejto problematike vyzná. Ak by som vedela o niekom, kto plánuje kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, jednoznačne by som mu pani Majerníkovú odporučila. Nielen kvôli jej znalostiam, ale aj pre jej optimizmus. Vidieť na nej, že ju práca baví a pomáha ľuďom plniť si sny o bývaní.

  MUDr. Jana Cibulová
 • Moja spokojnosť s vašou spoluprácou bola nadmieru spokojná... ohodnotenie číslo 1. Ďakujem.

  Michal Madžo
 • S pani Majerníkovou sme boli nadmieru spokojní. Ochota, ústretovosť, férový a ľudský prístup, odbornosť a znalosti v danej oblasti, vždy pozitívne naladená a v neposlednom rade aj slušný prístup nielen k nám ako predávajúcim ale aj klientom. Vždy sa vedela ochotne prispôsobiť tak, aby to vyhovovalo všetkým. Sme veľmi radi, že sme s ňou mohli spolupracovať a určite by sme ju odporúčali ďalším záujemcom či klientom.

  Peter Sokol
 • Chcem sa poďakovať zamestnancom -TUreality za perfektne zostavenú súhru. Táto realitka je skutočne majstrom vo svojej profesii! Pani Silvia pracuje vždy vo veľkom nasadení - poteší svojich zákazníkov skvelou náladou, pozitivitou, rovnako ako aj príjemnou odbornosťou i prehľadom. Avšak najviac jej osobný ľudský prístup vás vie očariť. A tak nakoniec budete mať záujem spolupracovať, doporučujem u mňa. No.1 srdečná vďaka pani Silvia.

  Dušan HodálNapíšte nám referenciu


1 Step 1
Celé menotvoje meno
Meno maklérameno-maklera
Referenciareferencia
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder