POBOČKA TUreality LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Moyzesova 4358/9, 031 01 Liptovský Mikuláš


LM_exterier
pobocka_LM


Manažér


nova-tureality_majdak

Martin Majdák
manažér

majdak@tureality.sk
0911 711 999
Makléri


milota

Milota Balková
realitný maklér

balkova@tureality.sk
0905 960 358

bella

Robert Bella
realitný maklér

bella@tureality.sk
0905 501 679


uniphoto_logo

Róbert Murgaš
realitný maklér

murgas@tureality.sk
0911 955 568Otváracie hodiny


PONDELOK – PIATOK:  9:00 – 17:00


REFERENCIE NA MAKLÉROV

Liptovský Mikuláš

Milota Balková

 • Touto cestou by som chcela poďakovať za výborne odvedenú prácu p. Balkovej pri predaji nášho bytu v Liptovskom Hrádku. Tak ako nám profesionálne pomohla nehnuteľnosť tento rok kúpiť, tak sme boli spokojní aj s predajom tej našej. Je to veľmi milá, komunikatívna osoba, pre ktorú je spokojnosť klienta prioritou. Ďakujeme.

  Zuzana Strapoňová
 • Profesionálna, odborná, láskavá, dôveryhodná....určite top maklérka. Ďakujem za pomoc, čas a poradenstvo pri rozhodovaní, ako aj rady a riešenia.

  Lucia Briestenska Rostarova
 • Touto cestou chcem poďakovať p. Balkovej za profesionálny prístup a skvelú komunikáciu. Poskytla mi všetky potrebné informácie ohľadom kúpy bytu a vybavila všetky potrebné náležitosti. Vrelo odporúčam všetkým ktorí riešia nákup alebo predaj.

  Martin Mihalko
 • Veľká vďaka p. Milote Balkovej za jej profesionálny prístup pri predaji nehnuteľnosti. Oceňujem hlavne jej ochotu, ústretovosť a trpezlivosť pri zložitom predaji spojených nehnuteľností dvoch vlastníkov. Vrele odporúčam využiť jej služby pri predaji či kúpe nehnuteľnosti. Ešte raz ďakujem a prajem všetko dobré, veľa osobných ale aj pracovných úspechov.

  Jana
 • Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať maklérke pani Balkovej a TUreality za profesionálne odvedenú prácu pri predaji môjho rodinného domu. S pani Balkovou som bol veľmi spokojný od začiatku našej spolupráce. Vždy bola ústretová, vedela poradiť a pomôcť, o všetkom ma priebežne informovala. Vrelo ju odporúčam ďalším klientom. Má rada svoju prácu a vie ju robiť.

  Daniel Papaj
 • Ďakujeme pani Balkovej za sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti a za profesionálny prístup, ktorý sme ocenili hlavne kvôli nášmu pobytu v zahraničí. Tak sme okrem obhliadky a prebratia nehnuteľnosti, zvyšok riešili telefonicky, mailom, alebo poštou. Pri obhliadke bola pani Balková trpezlivá a venovala nám dostatok času. Všetko dotiahla do úspešného konca za čo sme vďační. S pozdravom rodina Baková

  Roman Bako
 • So službami p.Balkovej sme boli veľmi spokojní. Už pri prehliadke nehnuteľnosti bola veľmi milá. Komunikácia s ňou bola na profesionálnej úrovni-kedykoľvek k dispozícii, vždy sme o všetkom vedeli. Pozitívna tiež bola ústretovosť a empatia pani Balkovej. Pri preberaní bytu nám bolo všetko vysvetlené a taktiež nám poradila s prepisovaním a pod. Celkový obchod prebehol rýchlo a bez väčších komplikácií. Určite odporúčame!

  Miroslava Zacharová
 • Ďakujem pani Balkovej za predaj nehnuteľnosti, ktorý prebehol rýchlo a bezpečne vďaka jej profesionalite a ochote.

  Dratva
 • Ďakujeme p. Balkovej za profesionálny,ľudský a spoľahlivý prístup pri predaji a kúpe našich nehnuteľností. S jej prácou a prístupom sme boli veľmi spokojní. Pomáhala nám pri predaji dvoch nehnuteľností a kúpe rodinného domu. Vrelo ju každému odporúčame. Miroslava a Roman Pustajovci

  Miroslava Pustajová
 • Ďakujeme veľmi pekne za pomoc pri kúpe nehnuteľnosti. So službami pani Balkovej sme boli spokojní.

  Michal R.
 • Predaj nehnuteľnosti prebehol rýchlo, profesionálne a bez problémov.

  Katarína Mojžišová
 • Ďakujeme p. M. Balkovej za profesionálny, ľudský a trpezlivý prístup pri predaji našej nehnuteľnosti.

  Ladislav a Ján Hričák
 • Touto cestou sa chceme veľmi pekne poďakovať pani Balkovej za rýchle sprostredkovanie predaja domu. My ako kupujúci sme veľmi spokojní s rýchlym a serióznym obchodom. Určite odporúčame. Ďakujeme.

  Michaela Čániová
 • CHCELI BY SME VÁM POĎAKOVAŤ ZA VÁŠ ČAS PANI BALKOVÁ, AJ ZA PROFESIONÁLNY PRÍSTUP. BOLI SME S VAMI VEĽMI SPOKOJNÍ A EŠTE RAZ VEĽKÉ ĎAKUJEME.

  GALYASOVCI
 • Touto cestou chceme poďakovať p. Balkovej za veľmi profesionálny, ľudsky prístup a skvelú komunikáciu. Vo veľa veciach nám poradila, vysvetlila ako postupovať, vďaka nej dnes mame vytúžene vlastné bývanie 🙂 ak by sme v budúcnosti niečo kupovali/ predávali určite budeme kontaktovať p. Balkovú 🙂

  Alžbeta S.
 • Touto cestou sa chcem poďakovať za promtné vybavenie predaja nehnuteľnosti. Pani Balková vybavila všetko s maximálnou ochotou a v danom termíne. Odporúčam a ďakujem ešte raz.

  Majka
 • Veľmi pekne ďakujem za ľudský prístup a profi prácu.

  Daniela Mikusiakova
 • Chcem sa touto cestou veľmi pekne poďakovať p. Milote Balkovej za profesionálne sprostredkovanie kúpy rodinného domu. Verím, že už čoskoro budeme mať našu novú nehnuteľnosť na liste vlastníctva :-). Zároveň sme si p. Balkovú vybrali aj na výhradný predaj našej nehnuteľnosti.

  Z. Strapoňová
 • Chceli by sme poďakovať p. Balkovej za skutočne profesionálny prístup pri sprostredkovaní predaja nášho pozemku v Liptovskom Mikuláši. Oceňujeme hlavne trpezlivosť, ochotu a komunikáciu. Všetko prebehlo presne podľa našich očakávaní. Môžeme len odporučiť. Kacianovci

  Rastislav Kacian
 • Ďakujem pani Balkovej za profesionalitu, pružnosť a ľudský prístup. Maximálna spokojnosť, vrelo odporúčam.

  Oľga Holúbková
 • Touto cestou by sme chceli poďakovať pani Balkovej z TU REALITY za profesionálny prístup a veľmi príjemnú komunikáciu. Všetko sa vybavilo ako sa malo a hlavne bez starostí nám prichystala a pripravila všetky potrebné náležitosti, ktoré sú spojené s kúpou bytu. Určite by sme pani Balkovú odporučili aj ostatným potencionálnym klientom, nakoľko sme s jej prácou boli veľmi spokojní a nemáme žiadne výhrady.

  Ivana a Jarko
 • Chcel by som vyjadriť pochvalu p. Balkovej za skutočne profesionálnu prácu pri predaji RD. Konala rýchlo, účelne a dotiahla všetky detaily do úspešného konca. Vrelo odporúčam využiť jej služby!

  Jozef Husarčík
 • Chcela by som sa poďakovať pani Balkovej za odbornú pomoc, trpezlivosť, ochotu a hlavne za profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti v Liptovskom Mikuláši.Teším sa na ďalšiu spoluprácu. Som max spokojná a odporúčam.

  Lusi Tran
 • Ďakujem pani Balkovej za pomoc pri hľadaní nehnuteľnosti pre našu rodinu a následne za rýchle vybavenie všetkých formalít. Dnes sme už majiteľmi rodinného domu k spokojnosti celej rodiny. Ešte raz vrelá vďaka.

  Miroslav Novotný
 • Chcem sa poďakovať pani Balkovej pri predaji nehnuteľnosti v Bodiciach. Oceňujem jej profesionálny prístup pri predaji. Príjemná milá pani ktorá sa rozumie svojej práci. Odporúčam. Ak by som v budúcnosti riešil bývanie určite ju oslovím.

  Ján Marko
 • Ďakujeme p. Balkovej za predaj nášho bytu. Boli sme veľmi spokojní s jej prístupom, s prácou a hlavne rýchlosťou. Nemáme žiadne výhrady. Môžeme len odporučiť.

  Schwartzova Lucia
 • Touto cestou by som chcel poďakovať pani Balkovej za príkladný a profesionálny prístup pri predaji našej nehnuteľnosti v Liptovskom Jáne. Spoluprácu s touto odborníčkou na reality vrelo odporúčam!

  Milan Jančuška
 • Touto cestou sa chceme poďakovať p. Balkovej za profesionálny prístup pri predaji nehnuteľnosti v Liptovskom Mikuláši.....maximálna spokojnosť ...odporúčam .. 🙂

  Miroslava Machajová
 • Ďakujeme p. Balkovej za profesionálny, príkladný a promptný prístup. Kedykoľvek bola ochotná poradiť a pomôcť. Vrelo ju odporúčame každému kto kupuje/predáva nehnuteľnosť. Ešte raz ďakujeme.

  J. Filka
 • Chceli by sme sa pekne poďakovať p. Balkovej za profesionálny a priateľský prístup pri kúpe našej nehnuteľnosti v Dúbrave. Vždy bola ochotná pomôcť a poradiť. Spoluprácu s pani Balkovou určite odporúčame.

  Tuchovci
 • Dobrý deň, formou tejto recenzie by som chcela za našu rodinu poďakovať pani Balkovej za jej skvelý prístup, pomoc s predajom našej nehnuteľnosti. Počas tohto procesu sme sa stretli s viacerými komplikáciami, všetko sme vedeli vyriešiť pomocou rád a skúseností pani Balkovej. Venovala nám viac, než veľa času a to si veľmi ceníme. S jej službami sme nadmieru spokojní. V budúcnosti máme v pláne riešiť ešte nehnuteľnosť v okrese LM, a určite to budeme riešiť práve s pani Balkovou. Ešte raz veľká vďaka za pracovné nasadenie, profesionalitu a ľudskosť.

  Martina Feketová, Lukas Fekete
 • Chcel by som poďakovať pani Balkovej za profesionálny a zároveň priateľský prístup pri predaji mojej nehnuteľnosti. Veľmi kladne hodnotím aj jej skúsenosti rady a ochotu pracovať. Veľmi pekne ďakujem.

  Dušan Debnár
 • Touto cestou ďakujeme pani Milote Balkovej za profesionálny prístup pri predaji nášho rodičovského domu v Liptovskom Hrádku.

  Franekovci
 • Dobrý deň, týmto mailom chcem vyjadriť mimoriadnu spokojnosť s prácou pani Miloty Balkovej, ktorá predávala a aj predala moju nehnuteľnosť v L. Petre 45. Oceňujem jej profesionalitu a kladný prístup k svojej práci a aj k zákazníkom. Ďakujem veľmi pekne.

  Jana Dekrétová
 • Chcela by som vyjadriť naše poďakovanie pani Balkovej za profesionálny prístup pri predaji nášho bytu a kúpe rodinného domu. Svoju prácu odviedla s vysokým pracovným nasadením, ochotou pomôcť a snahou čo najskôr vybaviť naše požiadavky. Predaj a kúpa nehnuteľností tak prebehli bez akýchkoľvek problémov a my sa už tešíme z nového bývania.

  Ivana Gubášová
 • S predajom s pomocou pani Balkovej sme boli spokojní, nemáme žiadne výhrady, môžme ju len odporúčať.

  rodina Słodki
 • Ďakujem p.Balkovej za profesionálny prístup. Bola počas predaja vždy ochotná pomôcť a poradiť.

  Jozef Lomnický


Robert Bella

 • Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať p. Bellovi, ktorý mi pomohol a stál pri mne po celý čas predaja dvojizbového bytu v Liptovskom Mikuláši. Jeho profesionálny prístup, ústretovosť a hlavne trpezlivosť veľmi oceňujem. P. Bella ste skvelý maklér a hlavne človek. Prajem Vám veľa osobných a hlavne profesijných úspechov. Zo srdca Vám ĎAKUJEM za všetko.

  Ingrid Teniaková
 • Pan Bella se ujal velmi komplikovaného prodeje nemovitosti s velkou dávkou profesionality. Při každém kroku zachoval chladnou hlavu, komunikace s panem Bellou probíhala na vysoké úrovni a přitom s dávkou lidskosti a pochopení. Věděl, že prodej bude pravděpodobně běh na dlouhou trať, nicméně díky němu se nemovitost prodala v rekordním čase.

  Gabriela Brožová
 • Veľmi rada sa pripájam k pozitívnym referenciám. Predávali sme byt v neľahkom období corony a ani ja nie som veľmi "jednoduchý klient". Pán Bella je obrovský profesionál s osobným a veľmi trpezlivým prístupom. Oceňujem pravidelné informovanie, servis a komunikáciu, schopnosť nájsť vždy to najlepšie riešenie pre všetky strany, zmysel pre detail. Pána Bellu budem odporúčať všetkým.

  Ing. Zuzana Lichardusová - Tašková
 • Ďakujem za odbornú a veľmi príjemnú spoluprácu pri hľadaní a kupovaní nehnuteľnosti . Veľmi si vážim jeho ochotu pomôcť a jeho ústretovosť pri riešení problémov . Ďakujem .

  Miroslava Búziková
 • S asistenciou a prístupom pána Róberta Bellu počas celého priebehu kúpy bytu som bol spokojný a môžem odporučiť. Bol kedykoľvek k dispozícii a ochotný s čímkoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem.

  Pavel
 • K veľmi pozitívnemu hodnoteniu práce pána Roberta Bellu pridávam pre biznis tak dôležitú dôveru, ktorú nadobudnete v kontakte s ním. Presvedčí vás o tom spôsob, akým sa ujme "vašej veci" a komunikácia o možnostiach úspešného predaja/kúpe, a to všetko v režime vysokej profesionality spojenej s osobnou zaangažovanosťou.

  Zuzana K
 • Veľká vďaka za pomoc. Profesionálny prístup, skvela spolupráca, všetko prebehlo bez problémov

  Simona Devečková
 • Dobrý deň, makléra Bellu hodnotím veľmi pozitívne. Bol veľmi ústretový a vždy ochotný. Odporúčam.

  Dáša Ivanová
 • Dobrý deň. Rada by som ocenila služby Vášho realitného makléra R. Bellu z L. Mikuláša. Perfektný profesionálny prístup! Nakoľko som predávala byt na diaľku - zo zahraničia p. Bella bol dostupný v akýkoľvek čas, maximálne ochotný. Vysoko oceňujem zhotovenie profi-fotografií z mojej nehnuteľnosti, čo určite dopomohlo k úspešnému predaju. Pána Bellu môžem doporučiť všetkým potencionálnym klientom Vašej realitnej agentúry.

  Dana Lukáčová
 • Chcem sa poďakovať vašej realitnej kancelárii Tureality pánovi Bellovi pri predaji garsónky v Liptovskom Mikuláši. Oceňujem jeho profesionálny prístup, či už pri obhliadkach a samotnom predaji bytu. Boli sme s jeho prácou veľmi spokojní a ďakujeme.

  Ján Marko

Napíšte nám referenciu


[]
1 Step 1
Celé menotvoje meno
Meno maklérameno-maklera
Referenciareferencia
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder