POBOČKA TUreality LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Moyzesova 4358/9, 031 01 Liptovský Mikuláš


LM_exterier
pobocka_LM


Manažér


majdak

Martin Majdák
manažér

majdak@tureality.sk
0911 711 999
Makléri


milota

Milota Balková
realitný maklér

balkova@tureality.sk
0905 960 358

bella

Robert Bella
realitný maklér

bella@tureality.sk
0905 501 679Otváracie hodiny


PONDELOK – PIATOK:  9:00 – 17:00


REFERENCIE NA MAKLÉROV

Liptovský Mikuláš

Milota Balková

 • Ďakujem pani Balkovej za spoluprácu pri predaji domu, všetko prebehlo bez komplikácií, určite by som ju odporučil ostatným pri predaji či kúpe nehnuteľnosti.

  Tibor Feketík
 • Profesionálny prístup a zabezpečenie celého procesu kúpy nehnuteľnosti bez jediného problému. Veľká spokojnosť. Ďakujem moc krát.

  Ľubomír Janči
 • Krásne spracovaný inzerát výborná spolupráca, ochota 100% servis pre klienta. Ďakujeme

  Pavol Tiso
 • Práca pani Balkovej bola transparentná, profesionálna a navyše vždy s úsmevom. Ochota pomáhať a ľudskosť z nej robia výnimočnú osobu ktorá úspešne dotiahla aj náš obchod do konca. Prajeme jej ešte veľa, veľa úspechov a krásnych zážitkov pri práci.

  Mrvovci
 • Chceme sa veľmi pekne poďakovať pani Milotke Balkovej za jej profesionálny prístup, starostlivosť aj trpezlivosť pri kúpe nehnuteľnosti. Svojím zodpovedným prístupom nám veľmi uľahčila rozhodovanie, je veľmi milá a ústretová, stále ochotná poradiť a pomôcť. Je to človek na správnom mieste. Určite odporúčame spoluprácu s pani Balkovou z TUreality. Veľmi pekne ďakujeme.

  Peter a Elena
 • Profesionalita, slušnosť, zodpovednosť, odbornosť všetko v jednej osobe. Ďakujeme pani Balkovej za predaj bytu. Spokojná rodina Cibulova.

  Rodina Cibulova
 • Na základe predchádzajúcej pozitívnej spolupráce s pani Balkovou sme sa rozhodli osloviť ju v súvislosti s ponukou bytu na prenájom. Bolo to veľmi dobré rozhodnutie. Ďakujeme jej za profesionálny prístup, príjemnú komunikáciu a ochotu poradiť vždy, keď sme to potrebovali. Ak by sme ešte v budúcnosti potrebovali službu realitného makléra, určite to bude pani Balková, na koho sa obrátime. Pani Balkovú vrelo odporúčame a ešte raz ďakujeme.

  Zuzana Lackaňová
 • Touto cestou sa chcem velmi pekne poďakovať pani Milotke za prenajatie bytu. Veľmi ochotná a zlatá pani. Vrelo odporúčam.

  Martina Olahova
 • Touto cestou sa chcem veľmi pekne poďakovať pani Balkovej za rýchle vybavenie prenájmu. Príjemné vystupovanie pri obhliadke bytu. Ešte raz Ďakujem. Vrelo odporúčam Pani Balkovú.

  Dominik Stevček
 • Výhradná zmluva s TU reality bola správna voľba. Dnes je realitných maklérov mnoho. No z môjho pohľadu to hlavné čo rozhoduje je, že či maklér dokáže nehnuteľnosť predať. A toto je určite prednosť p. Balkovej. Dokáže nehnuteľnosť predať. Milý a profesionálny prístup máte ako bonus. Spokojný zákazník Matej.

  Matej Ulicny
 • Týmto smerom sa chcem veľmi pekne poďakovať Pani Balkovej za predaj bytu v Liptovskom hrádku bol to rýchly predaj jej profesionalita bola perfektná. Hlavne že mala s nami trpezlivosť 🙂 a že bola ochotná. Veľmi nám pomohla. Môžem odporučiť . Ďakujeme.

  Jana
 • Ďakujeme za prejavenú ochotu a ústretovosť zo strany p. Balkovej. S jej profesionálnym a v neposlednom rade aj priateľským prístupom sme boli nadmieru spokojní! Bola nám nápomocná v každom smere, dokonca nás veľmi milo prekvapil aj jej záujem, ktorý prejavila aj po predaji nehnuteľnosti. Všetky náležitosti týkajúce sa kúpy nehnuteľnosti prebehli hladko, preto spoluprácu s p. Balkovou vrelo odporúčame.

  Albín Stankoviansky
 • Bola som velmi spokojná pri kúpe apartmánu. Kúpa prebehla bez problémov, vysoko hodnotím odbornosť ale zároveň ľudský prístup p. Milotky Balkovej. Velmi pekne Ďakujem p. Balkovej.

  Monika Martonova
 • Stále viac ma práca Vašej maklérky p. Balkovej presviedča o tom, že som v tej správnej realitnej kancelárii. Profesionálny prístup, ochota, rýchlosť, skrátka od začiatku po koniec bol prístup p. Balkovej 100% a odporúčam všetkým, ktorí potrebujú využiť prácu realitnej kancelárie. P.BALKOVÁ JE JEDNOTKA !!!

  Ingrid Teniaková
 • Chcem sa poďakovať pani Balkovej za pomoc pri predaji bytu a oceniť jej profesionalitu a prístup pri predaji od vytvorenia prezentácie nehnuteľnosti na webe, cez podrobnú komunikáciu a poradenstvo až po následný prepis (aj merače energií) na nového majiteľa.

  Peter Vyparina
 • Touto cestou sa chcem veľmi pekne poďakovať p. Balkovej za rýchle sprostredkovanie predaja bytu v Demänovej a týmto sa jej chcem ešte raz poďakovať a popriať vela ďalších predajov. Prajem všetko dobré.

  Juraj Vyparina
 • Pani Balková je profesionálka na správnom mieste. Ďakujeme jej za prijemnú spoluprácu pri kúpe bytu. Od nášho prvého telefonátu až po prevzatie nehnuteľnosti bola profesionálna a zároveň ústretová a ľudská, ako aj ochotná poradiť a pomôcť, keď sme si v niečom neboli istí. Sme veľmi radi, že to bola práve ona, kto ponúkal teraz už náš byt na predaj a vyjadrujeme veľké ĎAKUJEME.

  Zuzana Lackaňová
 • Ďakujem pani Balkovej Milotke za predaj nehnuteľnosti, ktorý prebehol rýchlo a kvalitne vďaka jej profesionalite. Vrelo odporúčam jej služby všetkým.

  Ľubomíra Smiteková
 • Spoluprácu s p. Balkovou som si vyskúšala aj ako predávajúci, aj ako kupujúci. Ide o človeka, ktorý sa v tejto práci "našiel". Chcela by som vyzdvihnúť precíznu a kreatívnu prezentáciu predávaných nehnuteľností, ochotu a profesionalitu. Pani maklérku môžem iba odporučiť.

  Ing.arch. Tatiana Gézeová
 • Kvalitná, spoľahlivá maklérka, pracuje profesionálne a čestne. Maklérov moc nemusím no pani Balkovú môžem len odporučiť.

  Mario Glejdura
 • Ďakujeme pani Balkovej za predaj nehnuteľnosti, ktorý prebehol rýchlo a bezpečne vďaka jej profesionalite a ochote. Vrelo odporúčam všetkým. Naozaj top realitka na Liptove.

  Rodina Slaukova
 • Ďakujem pani Balkovej za predaj nehnuteľnosti, ktorý prebehol rýchlo a bezpečne vďaka jej profesionalite a ochote. Budem ďalej odporúčať Tureality.

  Ľudovít Slauka
 • Veľmi pekne ďakujem za profesionálny prístup pri predaji mojej nehnuteľnosti. Ešte som sa nestretol s tak profesionálnym a hlavne ľudským prístupom ako pri p. Balkovej.

  Ľubomír Treger
 • Touto cestou chcem veľmi pekne poďakovať p. Balkovej za veľmi kvalitne vykonanú prácu ohľadom predaja bytu vrelo odporúčam. P. Balková ešte raz moc moc Ďakujem.

  Eva Tothova
 • Bol som velmi spokojný. Môžem doporučiť.

  Slavomír
 • Chcela by som sa poďakovať pani Milote Balkovej za skvele odvedenú prácu pri predaji mojej nehnuteľnosti. Profesionalita, dôvera, príjemné a veľmi pohotové jednanie boli pre mňa veľmi príjemnou skúsenosťou.

  Tatiana Brugerová ( Kollárová )
 • Radi by sme vyzdvihli ochotu a zároveň vysokú profesionalitu pani Balkovej, vďaka nej predaj nášho bytu prebehol rýchlo a hladko. Po celý čas bola veľmi ústretová, spoľahlivá a celý proces dokázala viesť tak, že sme si boli istí úspešným koncom. Pani Balkovú jednoznačne odporúčame pri predaji, či kúpe akejkoľvek nehnuteľnosti, boli sme maximálne spokojní po každej stránke.

  Milan Lesák
 • Zo službou pani Balkovej sme veľmi spokojní. Vysoko profesionálny a ľudský prístup. Na všetky situácie vecné riešenia, trpezlivosť, komunikácia úplne perfektná. Veľká vďaka pani Balkovej. Vzor, ako má vyzerať obchodník.

  Vladimír Jakubčiak
 • Ďakujem pani Balkovej za profesionálny a zároveň ľudský prístup pri sprostredkovaní kúpy bytu pre moju mamku . Určite budem jej služby odporúčať mojim známym pri kúpe a predaji nehnuteľností.

  E. Vandriaková
 • Ďakujeme veľmi pekne pani Milote Balkovej za jej profesionálny aj ľudský prístup pri predaji nášho bytu. Je to naozaj správny človek na správnom mieste. Pod jej vedením bol predaj nášho bytu veľmi úspešný a prebehol veľmi rýchlo a bezproblémovo. Ešte raz veľká vďaka a prajeme veľa spokojných zákazníkov.

  Anna Vrbičanová
 • Ďakujem pani Balkovej za profesionálny prístup, seriózne, promptné a veľmi priateľské jednanie. Určite odporúčam túto realitnú maklérku každému kto hľadá profesionála pri kúpe a predaji nehnuteľnosti.

  Jozef Kucko
 • Dobrý deň, pomocou realitnej spoločnosti TUreality sme predávali pozemok, všetko zabezpečovala realitná makléra pani Balková ktorá nám maximálne vyšla v ústrety, všetko pripravila o všetkom nás informovala, celé jej vystupovanie bolo profesionálne, odborné, ľudské, ďakujeme jej veľmi pekne. Služby pani maklérky Balkovej určite odporúčame, nech jej pan božko dá zdravie, ďakujeme.

  Miroslava Holla
 • Touto cestou by som chcela poďakovať za výborne odvedenú prácu p. Balkovej pri predaji nášho bytu v Liptovskom Hrádku. Tak ako nám profesionálne pomohla nehnuteľnosť tento rok kúpiť, tak sme boli spokojní aj s predajom tej našej. Je to veľmi milá, komunikatívna osoba, pre ktorú je spokojnosť klienta prioritou. Ďakujeme.

  Zuzana Strapoňová
 • Profesionálna, odborná, láskavá, dôveryhodná....určite top maklérka. Ďakujem za pomoc, čas a poradenstvo pri rozhodovaní, ako aj rady a riešenia.

  Lucia Briestenska Rostarova
 • Touto cestou chcem poďakovať p. Balkovej za profesionálny prístup a skvelú komunikáciu. Poskytla mi všetky potrebné informácie ohľadom kúpy bytu a vybavila všetky potrebné náležitosti. Vrelo odporúčam všetkým ktorí riešia nákup alebo predaj.

  Martin Mihalko
 • Veľká vďaka p. Milote Balkovej za jej profesionálny prístup pri predaji nehnuteľnosti. Oceňujem hlavne jej ochotu, ústretovosť a trpezlivosť pri zložitom predaji spojených nehnuteľností dvoch vlastníkov. Vrele odporúčam využiť jej služby pri predaji či kúpe nehnuteľnosti. Ešte raz ďakujem a prajem všetko dobré, veľa osobných ale aj pracovných úspechov.

  Jana
 • Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať maklérke pani Balkovej a TUreality za profesionálne odvedenú prácu pri predaji môjho rodinného domu. S pani Balkovou som bol veľmi spokojný od začiatku našej spolupráce. Vždy bola ústretová, vedela poradiť a pomôcť, o všetkom ma priebežne informovala. Vrelo ju odporúčam ďalším klientom. Má rada svoju prácu a vie ju robiť.

  Daniel Papaj
 • Ďakujeme pani Balkovej za sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti a za profesionálny prístup, ktorý sme ocenili hlavne kvôli nášmu pobytu v zahraničí. Tak sme okrem obhliadky a prebratia nehnuteľnosti, zvyšok riešili telefonicky, mailom, alebo poštou. Pri obhliadke bola pani Balková trpezlivá a venovala nám dostatok času. Všetko dotiahla do úspešného konca za čo sme vďační. S pozdravom rodina Baková

  Roman Bako
 • So službami p.Balkovej sme boli veľmi spokojní. Už pri prehliadke nehnuteľnosti bola veľmi milá. Komunikácia s ňou bola na profesionálnej úrovni-kedykoľvek k dispozícii, vždy sme o všetkom vedeli. Pozitívna tiež bola ústretovosť a empatia pani Balkovej. Pri preberaní bytu nám bolo všetko vysvetlené a taktiež nám poradila s prepisovaním a pod. Celkový obchod prebehol rýchlo a bez väčších komplikácií. Určite odporúčame!

  Miroslava Zacharová
 • Ďakujem pani Balkovej za predaj nehnuteľnosti, ktorý prebehol rýchlo a bezpečne vďaka jej profesionalite a ochote.

  Dratva
 • Ďakujeme p. Balkovej za profesionálny,ľudský a spoľahlivý prístup pri predaji a kúpe našich nehnuteľností. S jej prácou a prístupom sme boli veľmi spokojní. Pomáhala nám pri predaji dvoch nehnuteľností a kúpe rodinného domu. Vrelo ju každému odporúčame. Miroslava a Roman Pustajovci

  Miroslava Pustajová
 • Ďakujeme veľmi pekne za pomoc pri kúpe nehnuteľnosti. So službami pani Balkovej sme boli spokojní.

  Michal R.
 • Predaj nehnuteľnosti prebehol rýchlo, profesionálne a bez problémov.

  Katarína Mojžišová
 • Ďakujeme p. M. Balkovej za profesionálny, ľudský a trpezlivý prístup pri predaji našej nehnuteľnosti.

  Ladislav a Ján Hričák
 • Touto cestou sa chceme veľmi pekne poďakovať pani Balkovej za rýchle sprostredkovanie predaja domu. My ako kupujúci sme veľmi spokojní s rýchlym a serióznym obchodom. Určite odporúčame. Ďakujeme.

  Michaela Čániová
 • CHCELI BY SME VÁM POĎAKOVAŤ ZA VÁŠ ČAS PANI BALKOVÁ, AJ ZA PROFESIONÁLNY PRÍSTUP. BOLI SME S VAMI VEĽMI SPOKOJNÍ A EŠTE RAZ VEĽKÉ ĎAKUJEME.

  GALYASOVCI
 • Touto cestou chceme poďakovať p. Balkovej za veľmi profesionálny, ľudsky prístup a skvelú komunikáciu. Vo veľa veciach nám poradila, vysvetlila ako postupovať, vďaka nej dnes mame vytúžene vlastné bývanie 🙂 ak by sme v budúcnosti niečo kupovali/ predávali určite budeme kontaktovať p. Balkovú 🙂

  Alžbeta S.
 • Touto cestou sa chcem poďakovať za promtné vybavenie predaja nehnuteľnosti. Pani Balková vybavila všetko s maximálnou ochotou a v danom termíne. Odporúčam a ďakujem ešte raz.

  Majka
 • Veľmi pekne ďakujem za ľudský prístup a profi prácu.

  Daniela Mikusiakova
 • Chcem sa touto cestou veľmi pekne poďakovať p. Milote Balkovej za profesionálne sprostredkovanie kúpy rodinného domu. Verím, že už čoskoro budeme mať našu novú nehnuteľnosť na liste vlastníctva :-). Zároveň sme si p. Balkovú vybrali aj na výhradný predaj našej nehnuteľnosti.

  Z. Strapoňová
 • Chceli by sme poďakovať p. Balkovej za skutočne profesionálny prístup pri sprostredkovaní predaja nášho pozemku v Liptovskom Mikuláši. Oceňujeme hlavne trpezlivosť, ochotu a komunikáciu. Všetko prebehlo presne podľa našich očakávaní. Môžeme len odporučiť. Kacianovci

  Rastislav Kacian
 • Ďakujem pani Balkovej za profesionalitu, pružnosť a ľudský prístup. Maximálna spokojnosť, vrelo odporúčam.

  Oľga Holúbková
 • Touto cestou by sme chceli poďakovať pani Balkovej z TU REALITY za profesionálny prístup a veľmi príjemnú komunikáciu. Všetko sa vybavilo ako sa malo a hlavne bez starostí nám prichystala a pripravila všetky potrebné náležitosti, ktoré sú spojené s kúpou bytu. Určite by sme pani Balkovú odporučili aj ostatným potencionálnym klientom, nakoľko sme s jej prácou boli veľmi spokojní a nemáme žiadne výhrady.

  Ivana a Jarko
 • Chcel by som vyjadriť pochvalu p. Balkovej za skutočne profesionálnu prácu pri predaji RD. Konala rýchlo, účelne a dotiahla všetky detaily do úspešného konca. Vrelo odporúčam využiť jej služby!

  Jozef Husarčík
 • Chcela by som sa poďakovať pani Balkovej za odbornú pomoc, trpezlivosť, ochotu a hlavne za profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti v Liptovskom Mikuláši.Teším sa na ďalšiu spoluprácu. Som max spokojná a odporúčam.

  Lusi Tran
 • Ďakujem pani Balkovej za pomoc pri hľadaní nehnuteľnosti pre našu rodinu a následne za rýchle vybavenie všetkých formalít. Dnes sme už majiteľmi rodinného domu k spokojnosti celej rodiny. Ešte raz vrelá vďaka.

  Miroslav Novotný
 • Chcem sa poďakovať pani Balkovej pri predaji nehnuteľnosti v Bodiciach. Oceňujem jej profesionálny prístup pri predaji. Príjemná milá pani ktorá sa rozumie svojej práci. Odporúčam. Ak by som v budúcnosti riešil bývanie určite ju oslovím.

  Ján Marko
 • Ďakujeme p. Balkovej za predaj nášho bytu. Boli sme veľmi spokojní s jej prístupom, s prácou a hlavne rýchlosťou. Nemáme žiadne výhrady. Môžeme len odporučiť.

  Schwartzova Lucia
 • Touto cestou by som chcel poďakovať pani Balkovej za príkladný a profesionálny prístup pri predaji našej nehnuteľnosti v Liptovskom Jáne. Spoluprácu s touto odborníčkou na reality vrelo odporúčam!

  Milan Jančuška
 • Touto cestou sa chceme poďakovať p. Balkovej za profesionálny prístup pri predaji nehnuteľnosti v Liptovskom Mikuláši.....maximálna spokojnosť ...odporúčam .. 🙂

  Miroslava Machajová
 • Ďakujeme p. Balkovej za profesionálny, príkladný a promptný prístup. Kedykoľvek bola ochotná poradiť a pomôcť. Vrelo ju odporúčame každému kto kupuje/predáva nehnuteľnosť. Ešte raz ďakujeme.

  J. Filka
 • Chceli by sme sa pekne poďakovať p. Balkovej za profesionálny a priateľský prístup pri kúpe našej nehnuteľnosti v Dúbrave. Vždy bola ochotná pomôcť a poradiť. Spoluprácu s pani Balkovou určite odporúčame.

  Tuchovci
 • Dobrý deň, formou tejto recenzie by som chcela za našu rodinu poďakovať pani Balkovej za jej skvelý prístup, pomoc s predajom našej nehnuteľnosti. Počas tohto procesu sme sa stretli s viacerými komplikáciami, všetko sme vedeli vyriešiť pomocou rád a skúseností pani Balkovej. Venovala nám viac, než veľa času a to si veľmi ceníme. S jej službami sme nadmieru spokojní. V budúcnosti máme v pláne riešiť ešte nehnuteľnosť v okrese LM, a určite to budeme riešiť práve s pani Balkovou. Ešte raz veľká vďaka za pracovné nasadenie, profesionalitu a ľudskosť.

  Martina Feketová, Lukas Fekete
 • Chcel by som poďakovať pani Balkovej za profesionálny a zároveň priateľský prístup pri predaji mojej nehnuteľnosti. Veľmi kladne hodnotím aj jej skúsenosti rady a ochotu pracovať. Veľmi pekne ďakujem.

  Dušan Debnár
 • Touto cestou ďakujeme pani Milote Balkovej za profesionálny prístup pri predaji nášho rodičovského domu v Liptovskom Hrádku.

  Franekovci
 • Dobrý deň, týmto mailom chcem vyjadriť mimoriadnu spokojnosť s prácou pani Miloty Balkovej, ktorá predávala a aj predala moju nehnuteľnosť v L. Petre 45. Oceňujem jej profesionalitu a kladný prístup k svojej práci a aj k zákazníkom. Ďakujem veľmi pekne.

  Jana Dekrétová
 • Chcela by som vyjadriť naše poďakovanie pani Balkovej za profesionálny prístup pri predaji nášho bytu a kúpe rodinného domu. Svoju prácu odviedla s vysokým pracovným nasadením, ochotou pomôcť a snahou čo najskôr vybaviť naše požiadavky. Predaj a kúpa nehnuteľností tak prebehli bez akýchkoľvek problémov a my sa už tešíme z nového bývania.

  Ivana Gubášová
 • S predajom s pomocou pani Balkovej sme boli spokojní, nemáme žiadne výhrady, môžme ju len odporúčať.

  rodina Słodki
 • Ďakujem p.Balkovej za profesionálny prístup. Bola počas predaja vždy ochotná pomôcť a poradiť.

  Jozef Lomnický
 • Dar od Boha❤. Pani Balková je úžasná skúsená makléra, ktorá vám poradí a pomôže. Ja som veľmi vďačná za sprostredkovanie kúpi bytu a možnosť spoznať ďalšieho skvelého človeka❤!!!. Ďakujem, ďakujem, ďakujem. Vrelo odporúčam.

  Viera Jurášová
 • Veľmi pekne by sme sa chceli poďakovať p. Balkovej za profesionálny a ľudský prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Ešte raz ďakujeme M. Hiko a Z. Šoltesová.

  Hiko Miroslav
 • Veľmi profesionálny prístup, promptne jednanie. Veľká spokojnosť s p. Balkovou. Fachmann vo svojom odbore. Dúfam že to nebolo naše posledné stretnutie. FANTAZIA!!

  Štefan Ťažký


Robert Bella

 • Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať p. Bellovi, ktorý mi pomohol a stál pri mne po celý čas predaja dvojizbového bytu v Liptovskom Mikuláši. Jeho profesionálny prístup, ústretovosť a hlavne trpezlivosť veľmi oceňujem. P. Bella ste skvelý maklér a hlavne človek. Prajem Vám veľa osobných a hlavne profesijných úspechov. Zo srdca Vám ĎAKUJEM za všetko.

  Ingrid Teniaková
 • Pan Bella se ujal velmi komplikovaného prodeje nemovitosti s velkou dávkou profesionality. Při každém kroku zachoval chladnou hlavu, komunikace s panem Bellou probíhala na vysoké úrovni a přitom s dávkou lidskosti a pochopení. Věděl, že prodej bude pravděpodobně běh na dlouhou trať, nicméně díky němu se nemovitost prodala v rekordním čase.

  Gabriela Brožová
 • Veľmi rada sa pripájam k pozitívnym referenciám. Predávali sme byt v neľahkom období corony a ani ja nie som veľmi "jednoduchý klient". Pán Bella je obrovský profesionál s osobným a veľmi trpezlivým prístupom. Oceňujem pravidelné informovanie, servis a komunikáciu, schopnosť nájsť vždy to najlepšie riešenie pre všetky strany, zmysel pre detail. Pána Bellu budem odporúčať všetkým.

  Ing. Zuzana Lichardusová - Tašková
 • Ďakujem za odbornú a veľmi príjemnú spoluprácu pri hľadaní a kupovaní nehnuteľnosti . Veľmi si vážim jeho ochotu pomôcť a jeho ústretovosť pri riešení problémov . Ďakujem .

  Miroslava Búziková
 • S asistenciou a prístupom pána Róberta Bellu počas celého priebehu kúpy bytu som bol spokojný a môžem odporučiť. Bol kedykoľvek k dispozícii a ochotný s čímkoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem.

  Pavel
 • K veľmi pozitívnemu hodnoteniu práce pána Roberta Bellu pridávam pre biznis tak dôležitú dôveru, ktorú nadobudnete v kontakte s ním. Presvedčí vás o tom spôsob, akým sa ujme "vašej veci" a komunikácia o možnostiach úspešného predaja/kúpe, a to všetko v režime vysokej profesionality spojenej s osobnou zaangažovanosťou.

  Zuzana K
 • Veľká vďaka za pomoc. Profesionálny prístup, skvela spolupráca, všetko prebehlo bez problémov

  Simona Devečková
 • Dobrý deň, makléra Bellu hodnotím veľmi pozitívne. Bol veľmi ústretový a vždy ochotný. Odporúčam.

  Dáša Ivanová
 • Dobrý deň. Rada by som ocenila služby Vášho realitného makléra R. Bellu z L. Mikuláša. Perfektný profesionálny prístup! Nakoľko som predávala byt na diaľku - zo zahraničia p. Bella bol dostupný v akýkoľvek čas, maximálne ochotný. Vysoko oceňujem zhotovenie profi-fotografií z mojej nehnuteľnosti, čo určite dopomohlo k úspešnému predaju. Pána Bellu môžem doporučiť všetkým potencionálnym klientom Vašej realitnej agentúry.

  Dana Lukáčová
 • Chcem sa poďakovať vašej realitnej kancelárii Tureality pánovi Bellovi pri predaji garsónky v Liptovskom Mikuláši. Oceňujem jeho profesionálny prístup, či už pri obhliadkach a samotnom predaji bytu. Boli sme s jeho prácou veľmi spokojní a ďakujeme.

  Ján Marko

Napíšte nám referenciu


1 Step 1
Celé menotvoje meno
Meno maklérameno-maklera
Referenciareferencia
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder