POBOČKA TUreality MALACKY

Radlinského 1155/14, 901 01 


DSC_0496 (Copy)
DSC_0505 (Copy)


Manažér


milos vigas

Mgr. Miloš Vigaš
manažér

vigas@tureality.sk
0903 596 333Makléri


ludmila slobodova

Ľudmila Slobodová
realitný maklér

slobodova@tureality.sk
0902 595 067

miskernikova

Anna Miškerníková
realitný maklér

miskernikova@tureality.sk
0940 521 564


novotna_200x200

Diana Novotná
realitný maklér

novotna@tureality.sk
0905 194 940
Otváracie hodiny


PONDELOK – PIATOK:  9:00 – 17:00


REFERENCIE NA MAKLÉROV

Malacky

Anna Miškerníková

 • Som s pani Miškerníkovou veľmi spokojný.

  Vladimir Balogh
 • Pani maklérka Miškerníková si profesionálne robí svoju prácu, je veľmi ochotná a milá. Veľká spokojnosť z mojej strany.

  Michal Kováč
 • Pani Miškerníková ochotne a profesionálne zabezpečovala nákup nehnuteľnosti pre nás, sme s jej prácou veľmi spokojní. Top realitný maklér. Ak by sme v budúcnosti riešili nehnuteľnosti, tak by sme sa na ňu s dôverou obrátili. Koreň Ján a Zdenka.

  Ján Koreň


Diana Novotná

 • Veľká spokojnosť, p. maklérka bola vo všetkom nápomocná.

  Ľubomíra Hupková
 • Vysoko profesionálny prístup skúsenej odborníčky vo svojom obore, rýchla reakcia na požiadavky, priateľský prístup a ochota pri jednaní s klientmi. Ďakujeme

  Ďungel Tibor
 • Max profesionálny a ústretový prístup maklérov, ktorý sa už len tak nevidí, veľká spokojnosť.

  Eva Mrázová
 • Chcel by som sa poďakovať za skvelé realitné služby pani maklérky Diany Novotnej, od ktorej som kupoval 1. izb. byt v Malackách. Poďakovať, za jej neskutočnú promptnosť, pomoc a za znalosti pri kúpe spomínanej nehnuteľnosti. Odporúčam!

  Zdenek Kováč
 • Dobrý deň, chcel by som sa poďakovať vašej maklérke TUreality p. Novotnej za vynikajúce vedomosti a znalosti pri obhliadkach nehnuteľnosti. Veľmi si vážim aj to, že bola ochotná absolvovať obhliadky nehnuteľnosti aj cez víkend, keďže cez týždeň som bol pracovne veľmi vyťažený. Celkovo komunikácia a prístup zo strany p. Novotnej sa dá hodnotiť známkou 1! Vrelá vďaka za spoluprácu.

  Martin Pavlík
 • Chcela by som veľmi pekne poďakovať p. Novotnej za spoluprácu, je veľmi príjemná, promptná, spoľahlivá. Všetko vybavila k spokojnosti oboch strán. Vážim si, že bola ochotná pracovať cez víkend. Určite odporúčam. Ešte raz ďakujem.

  Martina Školnikovičová
 • Chceli by sme sa podeliť o našu veľmi dobrú skúsenosť s pani Novotnou, s ktorou sme spolupracovali pri predaji nášho bytu v Malackách. Prišla, odfotila krásne fotky a za dva dni sme už mali aj obhliadky. Nikdy nás do ničoho nenútila, na všetky naše otázky mala odpovede a riešenia, všetko poriadne vysvetlila a ak sa čokoľvek zmenilo, okamžite nás kontaktovala. Sťahovanie bolo pre nás dosť stresujúci zážitok, no o predaj sme sa vážne nemuseli skoro starať. Veľa krát ďakujeme za pomoc.

  Peter Lukáček

ludmila slobodova

Ľudmila Slobodová

 • Všetko najlepšie o pani Slobodovej, rýchla dohoda, zodpovednosť, je naj ako maklérka.

  Ivica Simic
 • S prácou pani Slobodovej som nadmieru spokojný, všetko vždy vysvetlila, oboznámila s nasledujúcimi krokmi. Takže v skratke, profesionálny a skvelý ľudský prístup. Vrelo odporúčam!

  Jakub Divéky
 • Obraciam sa na vás s recenziou na vašu zamestnankyňu pani Ľudmilu Slobodovú. Pani Slobodová je skvelá v práci, ktorú robí. Profesionálny prístup, ochota, empatia, vďaka pani Slobodovej sme kúpu nehnuteľnosti mohli v podstate realizovať ihneď. Nezaskočilo ju skoro nič a všetko vedela promptne vyriešiť a vybaviť, bez akýchkoľvek pochybností, poradiť a pomôcť so všetkým čo sme potrebovali. Ešte raz veľké ďakujeme.

  Barbora Karasová
 • Max profesionálny a ústretový prístup maklérov, ktorý sa už len tak nevidí, veľká spokojnosť.

  Eva Mrázová

Napíšte nám referenciu


1 Step 1
Celé menotvoje meno
Meno maklérameno-maklera
Referenciareferencia
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder