POBOČKA TUreality BRATISLAVA

Kvačalova 4, 821 08 Bratislava


ba_exterier
bratislava_interier


Manažér


milos vigas

Mgr. Miloš Vigaš
manažér

vigas@tureality.sk
0903 596 333Vedúci pobočky


Machovič tureality Bratislava

Aleš Machovič
vedúci pobočky

machovic@tureality.sk
0915 627 008Makléri


smelko

Ľudovít Šmelko
realitný maklér

smelko@tureality.sk
0911 676 654

petra kajzerova bratislava

Petra Kajzerová
realitný maklér

kajzerova@tureality.sk
0903 584 044


vlaskova tureality

Ing. Hana Vlasková
realitný maklér

vlaskova@tureality.sk
0905 499 380
REFERENCIA NA MAKLÉROV

Bratislava – Ružinov

Ľudovít Šmelko

  • Vážená pani/vážený pán, rada by som touto cestou vyjadrila svoju spokojnosť so službami, ktoré nám poskytla realitná kancelária TUreality - pobočka Bratislava, a to v zastúpení pána Ľudovíta Šmelka. Pán Šmelko jednal na vysokej profesionálnej úrovni, promptne komunikoval, spoľahlivo a včas informoval o všetkých sprostredkovateľských činnostiach a postupe. Sme s manželom naozaj potešení, že sme stretli stopercentného profesionála, ktorý rozumie svojej práci a je zároveň milým a príjemným človekom. TUreality rozhodne odporučíme našim priateľom a známym. So srdečným pozdravom, Ing. Iveta Ž.

    Ing. Iveta Ž
  • Dobrý deň, som veľmi spokojná s Vašou realitnou kanceláriou,najmä s Vašimi maklérmi pánmi Jankom Haluškom ,ktorý mi veľmi pomohol pri predaji bytu v Žiline a doporučil svojho kolegu Ľudovíta Šmelka, ktorý s vysokou profesionalitou, prístupom a zodpovednosťou mi pomohol pri kúpe bytu v Bratislave. Veľmi pekne ďakujem, služby vašej realitnej kancelárie budem odporúčať v mojom okolí.

    doc.Ing.Katarína Šlopková,CSc
  • Nie po prvý krát sme oslovili realitnú kanceláriu, ale po prvý krát sme sa stretli s maximálnou ochotou, ústretovosťou a profesionalitou, za čo patrí naše veľké ĎAKUJEME najmä p. Šmelkovi, ktorý nie je len realitný maklér, ale v prvom rade človek, ktorému záleží nielen na dobrom mene spoločnosti, ale v prvom rade na svojich klientoch. Svojou ochotou, flexibilitou a zanietenosťou pre spokojnosť všetkých ukázal, že napriek tomu, že konkurencia na trhu realít je dnes veľmi veľká, TUreality sa môže oprávnene pýšiť menom "spoľahlivá spoločnosť pre svojich klientov". Ešte raz ďakujeme a prajeme Vám veľa pracovných úspechov. Rodina Megová

    Magdaléna Megová

Napíšte nám referenciu


1 Step 1
Celé menotvoje meno
Meno maklérameno-maklera
Referenciareferencia
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder