POBOČKA TUreality PREŠOV

Masarykova 22 (budova ODEVA), 080 01 Prešov


presov_exterier
presov_interier


Manažér


majdak

Martin Majdák
manažér

majdak@tureality.sk
0911 711 999
Makléri


marcinova

Ingrid Marcinová
realitný maklér

marcinova@tureality.sk
0949 478 185

marcin

Ing. Emanuel Marcin
realitný maklér

marcin@tureality.sk
0949 305 750


veber-tureality-presov

Mgr. Dušan Veber
realitný maklér

veber@tureality.sk
0905 508 929Otváracie hodiny


PONDELOK – PIATOK:  9:00 – 17:00


REFERENCIE NA MAKLÉROV

Prešov

Mgr. Dušan Veber

 • Ďakujem za profesionálny a ľudský prístup a rýchle vybavenie:)

  Michaela Gazdová
 • Som veľmi vďačná pánovi Veberovi, že mal k nášmu predaju nehnuteľnosti tak skvelý prístup. Bola komplikovaná situácia, no on sa jej zhostil s nasadením a profesionalitou. Taktiež som mu veľmi vďačná, že aj po predaji, keď sa vyskytli, nejaké dodatočné nezrovnalosti, vyriešil ich s prehľadom a promptne. V dnešnej dobe veľká vzácnosť. Veľmi mu držím palce v ďalšom profesionálom i súkromnom živote 🙂

  Dušana Lentvorszká
 • Týmto vyjadrujeme veľké poďakovanie pánovi Mgr. Dušanovi Veberovi za profesionálne a ľudské sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Vážime si jeho prácu na trhu nehnuteľností, kedy aj v náročných situáciách nachádza rýchle a vhodné riešenia. Počas celej doby zmluvného vzťahu v každom procese spolupráce prejavil záujem o potreby a očakávania klientov a zohľadnil ich v následnej realizácii svojej činnosti makléra. Ešte raz veľké ďakujeme!

  Klienti TUreality
 • Chcem sa ešte aj tu poďakovať p. Veberovi za jeho vysoko profesionálny prístup, starostlivosť po celý čas a jeho flexibilnosť pri vybavovaní a riešení potrebných záležitostí s predajom pozemkov. Sme Vám veľmi vďační za ochotu a ústretovosť. Srdečná vďaka.

  Anna Olšavská
 • Chceli by sme sa poďakovať maklérovi Mgr. Dušanovi Veberovi za profesionálny prístup a ústretovosť pri odpredaji rodinného domu. Pomohol nám vybaviť všetky doklady potrebné k predaju nehnuteľností a plne rešpektoval naše požiadavky.

  Milina Sabová
 • Aj touto cestou musím poďakovať maklérovi TU reality Prešov pánovi Mgr. Dušanovi Veberovi. S jeho vysoko profesionálnym prístupom k odpredaju reality, starostlivosťou, flexibilitou po vyjdení inzerátu, nehnuteľnosť sa odpredala vo veľmi krátkom až neuveriteľnom čase do 24 hodín. Sme veľmi spokojní s jeho službou. Obrátili sme sa na odborníkov. Ďakujeme.

  Mgr. Peter Kandrík
 • Ďakujem za perfektný prístup pána Vebera. Rýchle jednanie, všetko prebehlo bez problémov. Ochotný a milý pán.

  Žaneta Semančíková
 • Chceli by sme sa poďakovať pánovi Veberovi za ústretovosť pri kúpe bytu, flexibilnosť pri vybavovaní zmlúv, dokladov a dodatkov. Ďakujeme Macejkovci.

  Macejkovci
 • Veľká spokojnosť s trpezlivosťou a vytrvalosťou pána "M"akléra D. Vebera. Môžem len odporučiť. Kedykoľvek je k dispozícii, prispôsobí sa klientovi a robí všetko preto, aby bola spokojnosť všetkých zúčastnených strán. Ďakujem za spoluprácu.

  Ingrid Fedočáková Sivuličová
 • Maximálna spokojnosť s realitným maklérom, mal ľudský prístup, férové jednanie, patrí mu moja vďaka.

  Peter
 • Maximálna spokojnosť, odporúčam.

  Bc. Pavol Kaperák

Napíšte nám referenciu


1 Step 1
Celé menotvoje meno
Meno maklérameno-maklera
Referenciareferencia
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder