ŠPIČKOVÁ investičná PRÍLEŽITOSŤ -> PREDAJ priemyselného pozemku v PODUNAJSKÝCH BISKUPICIACH, 5.457 m2

Cena: 267 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 53424
  • Predaj: Zmiešaná zóna
  • Výmera pozemku celkom: 5457 m2
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Pozemok: prevažne rovinatý
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadku domu************************* https://youtu.be/6OwkiUM-tgE _______________________________________________________________________________________________________ TUreality ponúka na predaj zaujímavý pozemok s rozmanitými možnosťami využitia v bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice, vstup z ulice Svornosti. V súčasnosti je pozemok vedený na liste vlastníctva ako orná pôda. Pozemok je rovinatý s celkovou výmerou 4.985 m2 + 472 m2 prístupová cesta, široká 3 m. _______________________________________________________________________________________________________ POZEMOK: = celková plocha 4.985 m2 + 472 m2 prístupová cesta = základné rozmery: cca 73 x 65 m = rovinatý = aktuálne využitie: orná pôda _______________________________________________________________________________________________________ REGULÁCIA: - druh pozemku: orná pôda - základná funkcia: * plochy určené pre využitie zmiešaného územia obchodu a výrobných a nevýrobných služieb * číslo funkcie 502, rozvojové územie: kód D - prípustné funkcie: * zariadenia veľkoobchodu * výstavne a predvádzacie priestory * skladové areály, distribučné centra a logistické parky * a iné podobné stavby podľa územného plánu - neprípustné funkcie: * rodinné domy a bytové domy, areálové zariadenia občianskej vybavenosti _______________________________________________________________________________________________________ INTENZITA VYUŽITIA ÚZEMIA: - index podlažným plôch: 0,90 - index zastavaných plôch: 0,40 - koeficient zelene: 0,14 Pri umiesťovaní stavieb je potrebné zohľadniť dodržiavanie ochranného pásma Slovnaftu a vzdušného vedenia elektrickej energie a energetických zariadení. _______________________________________________________________________________________________________ INŽINERSKÉ SIETE: - elektrina na pozemku - ostatné siete v blízkosti pozemku _______________________________________________________________________________________________________ NÁŠ NÁZOR a VÝHODY: + Pozemok svojou strategickou lokalitou v Bratislave ponúka výbornú dostupnosť a logistické možnosti. + Flexibilné využitie pozemku podľa územného plánu umožňuje rôzne obchodné a priemyselné aktivity. + Výborné parametre pre zástavbu s možnosťou veľkých skladových a distribučných centier. _______________________________________________________________________________________________________ K dispozícií bankami uznávaný súdny znalec v obore oceňovania nehnuteľnosti, bezplatné poradenstvo v oblasti financovania cez HÚ, zabezpečíme kompletný právny a administratívny servis spojený s prevodom nehnuteľností. _______________________________________________________________________________________________________ Cena: 267.000 € _______________________________________________________________________________________________________ V prípade záujmu využite kontakty: e-mail: uhlar@tureality.sk callcentrum: +421 41 3217800

Maklér
Mgr. Ľubomír Uhlár

Mgr. Ľubomír Uhlár

Email

uhlar@tureality.sk

Kontakt

0915797233

Referencia na makléra

Dáša Bednárová

“Ďakujem za milý a ústretový prístup a spoluprácu pána makléra, za neutíchajúci záujem a ochotu pri riešení komplikovaných situácií. Nepretržitý kontakt a informácie o stave predaja a následne prevodu bytu. Odporúčam maximálna spokojnosť.”

Sona Rigova

“Profesionálny ľudský prístup makléra so znalosťou problematiky. Výborná znalosť trhu a obchodnej stratégie. Ochota komunikácie v ktorúkoľvek dobu, vysoká miera empatie. Doporučujem!”

Hynek Kosář

“Pán Uhlár sa prezentuje tak, ako sa realitný maklér prezentovať má: sebavedomý ale slušný, rozhľadený ale nie premudrovaný, presvedčivý ale nie nasilu. Vrelo odporúčam jeho služby.”

Michaela Bauerova

“Veľmi milý, ústretový, nápomocný a človek, ktorý rozumie veciam, s ktorými pracuje. Ďakujem.”

Ľubomír Turza

“Chcel by som sa touto cestou poďakovať pánovi Uhlárovi za služby poskytnuté pri predaji nehnuteľnosti. Takto si predstavujem služby realitného makléra. Krok po kroku zvládol všetky úskalia predaja aj so všetkými administratívnymi úkonmi. Ďakujem.”

Andrea Štrbová

“Pána Uhlára môžem po doterajších skúsenostiach (jedna kúpa a dvakrát predaj) len odporúčať, je to inteligentný človek s príjemným vystupovaním, ktorý rozumie svojej práci a stará sa predovšetkým o klientov, nie peniaze, ako iní makléri. Odporúčam ho nielen ako skvelého makléra, ale predovšetkým slušného človeka, ktorému môžete s dôverou zveriť svoje peniaze a nehnuteľnosti. Jeho služby sú komplexné a komunikácia je na vysokej úrovni. Ak by som mala niekedy opäť riešiť kúpu - predaj nehnuteľnosti tak iba s ním. Prajem veľa obchodov a nech Vám to vydrží.”

Erika Adlerová

“Rýchly, hlavne odborný a tiež ľudský prístup sprostredkovateľa v rámci celého procesu predaja mojej nehnuteľnosti. Ďakujem.”

Dana Megova

“Dobrý deň prajeme, mali sme tú česť mať obhliadku v Blatnom s pánom maklérom. Chceme sa aj touto cestou poďakovať za profesionálny, zároveň ľudský prístup Mgr Ľubomíra Uhlára. Kvalitne prezentuje nielen nehnuteľnosť ale celú realitnú spoločnosť. Ďakujeme.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578