REZERVOVANÉ - TUreality ponúka na predaj - krásny 3 izbový byt v Bratislave -Petržalke - 69,87m²

Cena: 205 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 52740
  • Predaj: 3-izb. byt
  • Celková podlahová plocha bytu: 69,87 m2
  • Výťah: Nie
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Lodžia: Áno
  • Forma vlastníctva: osobné
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Video: https://youtu.be/jeQo--Uptec 3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=Xatscv7N5Cc TUreality exkluzívne v zastúpení majiteľa ponúka na predaj priestranný nový 3 izbový byt s loggiou na M.C.Sklodowskej v Bratislave - Petržalke ✅ Výmera bytu: 69,87m² + loggia 3,5m² ✅ komplet zariadený byt ✅ kompletne prerobený ✅ lokalita pri lesoparku DISPOZÍCIA A POPIS BYTU - byt je na druhom poschodí v štvorposchodovom komplet zrekonštruovanom bytovom dome. - vstupná chodba - veľká obývacia miestnosť s klimatizáciou - samostatná kuchyňa - samostatná spálňa - samostatná detská izba - priestranná kúpeľňa - samostatné WC BYTOVÝ DOM - 4 poschodová komplet zrekonštruovaná stavba LOKALITA Vyhľadávaná lokalita vďaka dobrej dostupnosti do centra mesta (zástavka MHD 3 minúty chôdze), napojenie na diaľnicu smerom von z Bratislavy kompletnej občianskej vybavenosti v blízkom okolí, reštaurácie, obchody a v neposlednom rade lesopark ako aj napojenie na cyklistickú hrádzu, je pre čas s rodinou ako stvorená. CENA : 205.000 EUR Byt je kúpou voľný a predáva sa so zariadením ako na fotkách Cena zahŕňa realitné a právne služby spojené s prevodom nehnuteľnosti: – vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie (zmluva o budúcej zmluve, rezervačná zmluva, zmluva o prevode vlastníctva bytu, návrh na vklad vlastníckych práv, prípadné dodatky, protokol o prevzatí a odovzdaní nehnuteľnosti…) – správny poplatok spojený s návrhom na vklad vlastníckych práv Možnosť financovania prostredníctvom HÚ. Ponúkame bezplatné stretnutie a poradenstvo s hypotekárnym špecialistom. Energetický certifikát: nie je k dispozícii V prípade záujmu, prosím, kontaktujte call centrum +421 41 3217800, alebo mail: malovec@tureality.sk

Maklér
Vladimír Malovec

Vladimír Malovec

Email

malovec@tureality.sk

Kontakt

0904147995

Referencia na makléra

Spokojný klient

“S celkovým prístupom pána Malovca som bol spokojný, a ešte spokojnejší s výsledkom. Aktívne odkomunikoval medzi mnou /kupcom/ a predávajucou solídnu dohodu, ktorá sa rýchlo sprocesovala. Komunikoval so mnou primerane často, čiže bol som priebežne o všetkom informovaný, a zároveň ma nezaspamoval zbytočnosťami. Podklady posielal promptne, na stretnutia chodil pripravený. Čiže všetko OK.”

A.Z.

“Predaj nehnuteľnosti so všetkými náležitosťami bol realizovaný veľmi profesionálne a promptne. Ochota p. Malovca, pravidelné informácie o stave predaja a užitočné rady považujem za vzácne a veľký prínos ako pre klientov tak aj pre samotnú realitnú kanceláriu ktorú zastupuje.”

Martin Majek

“Predaj nehnuteľnosti je realizácia pri ktorej požadujete od realitného agenta plnohodnotný servis a dôveru na vysokej úrovni. Všetkými spomenutými atribútmi pán Malovec disponuje, je profesionál, ktorého môžem vrelo odporučiť.”

Tarnaiová Gabriela

“p. Malovec ako realitný maklér pre mňa osobne úplný top maklér – maximálna dôvera a spoľahlivosť čo sa týka pohotového a rýchleho vyriešenia celej administratívy ohľadne predaja bytu od obhliadky až po samotný predaj maximálna spokojnosť odporúčam každému klientovi.”

Martin Kotásek

“Na pána Malovca sme sa obrátili na základe odporúčania a musím povedať, že sme boli naozaj spokojní s celým priebehom predaja našej nehnuteľnosti. Bol veľmi ochotný a na všetky naše otázky nám odpovedal a poradil bez problémov. Ak hľadáte realitného makléra, ktorý sa vyzná vo svojej profesii, tak odporúčam, aby ste kontaktovali pána Malovca.”

Jozef K.

“Pána Malovca môžem len odporučiť. Mali sme veľmi, ale veľmi komplikovanú kúpu kde predajca veľa veci zatajil aj pred realitným agentom. Som rad , že práve tým agentom bol p. Malovec. Aj keď kúpa trvala násobne dlhšie kvôli predajcovi, ale realitný agent ukázal svoje kvality a my dnes už vyše roka bývame v našom vlastnom byte. Tak ak hľadáte človeka, pre ktorého je spokojnosť a záujem klientov na prvom mieste Ste na správnej adrese.”

Diana Matiašová

“So službami pána Malovca som bola veľmi spokojná, zvlášť oceňujem ústretovosť, ochotu a ľudský prístup pri kúpe mojej prvej nehnuteľnosti. Pozdravujem a prajem všetko dobré.”

Lukáš Ďurina

“Ďakujem p. Malovcovi za vysoko profesionálny prístup a ochotu počas celého procesu kúpy a prepisu nehnuteľnosti. Po tejto skúsenosti odporúčam využiť služby TU reality a už spomínaného makléra p. Malovca.”

JUDr. Dušan Ďurík

“S pánom Malovcom ako realitným maklérom mám výbornú skúsenosť. Profesionálny prístup a flexibilita k požiadavkám klienta.”

Ľudovít Janšo

“Ústretový, ochotný a hlavne profesionálny prístup pri predaji nehnuteľnosti. Určite každému odporúčam využiť maklérske služby pána Malovca.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578