RODINNÉ/REKREAČNÉ DOMY V KRÁSNEJ PRÍRODE LIPTOVA KÚSOK OD PRIEHRADY LIPT. MARA

Cena: 379 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 52546
  • Predaj: Chalupa, rekreačný domček
  • Rok výstavby: 2024
  • Stav: Novostavba
  • Celková úžitková plocha: 178,07 m2
  • Počet nadzemných podlaží: 3
Popis nehnuteľnostiTlačiť

VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE NA PREDAJ NOVOSTAVBY DOMOV NA TRVALÉ, ALEBO REKREAČNÉ BÝVANIE V NÁDHERNEJ ČASTI LIPTOVA - IŽIPOVCE. _____________________________ VŠETKY PODROBNÉ INFORMÁCIE NÁJDETE CEZ TENTO ODKAZ: ►►► https://bit.ly/3Sz3rhs ◄◄◄ (Skopírujte si tento odkaz a vložte do vášho prehliadača) _____________________________ RODINNÝ alebo REKREAČNÝ DOM : ► Cieľom projektu sú novostavby domov v jednej z najkrajších lokalít Liptova s celoročným využitím, ktoré oslovia záujemcov o trvalé, alebo komfortné rekreačné bývanie. Domy s nadčasovým dizajnom, praktickou dispozíciou a veľkou kúpeľňou so saunou sú osadené na pozemkoch hneď vedľa voľnej prírody. Vďaka veľkým preskleniam a oknám poskytujú nádherné výhľady na okolitú prírodu, na panorámou Chočských vrchov, Západných a Nízkych Tatier vďaka čomu majú aj rekreačný charakter. Veľkou výhodou je, že stavba bude kolaudovaná, ako "RODINNÝ DOM" v energ. triede A-0 s možnosťou trvalého bývania a čerpania HÚ s 80%-tným financovaním... ______________________________ EXTERIÉR: ► Domy sú už postavené - dokončenie V TOMTO ROKU. Vizualizácie domov sú vytvorené reálne podľa projektu s osadením domu na konkrétnych pozemkoch o ideálnej výmere - 484 a 481 m2. Moderné riešenie exteriérovej architektúry, veľkým oknami na poschodí, obrovskými luxusnými presklenými portálmi na terasu a strešnou krytinou s modernou škridľou. Terasa + parkovacie státie min. pre 3 autá. Orientácia stavieb do budúcna zaručuje veľmi efektný a ničím nerušeny výhľad na Liptovskú prírodu a pohoria. ______________________________ INTERIÉR: ► NA WEBE CEZ ODKAZ UVEDENÝ VYŠŠIE sú 3D schémy dispozičného riešenia, vytvorené podľa dokumentácie na ktorú je vydané stavebné povolenie. Domy pozostávajú z dennej časti na 1. nadzemnom podlaží a nočnej na poschodí. Obe podlažia majú kúpeľne a WC. Na druhom nadzemnom podlaží je veľmi efektne a prakticky vytvorená galéria do priestoru nad klieštinami ktorý je prístupný rebríkom čím vytvára akoby ďalšie - 3. nadzemné podlažie. Nezabudli sme na technickú miestnosť ktorá sa nachádza pri vstupe oddelená posuvnou stenou a sklad pristupný z exteriéru, kde si môžete odložiť v zime po lyžovačke svoje lyže, alebo v lete bicykel. ________________________________ V CENE: ► DOM V STAVE "HOLODOM" - ČO VŠETKO JE V CENE DOMU NÁJDETE TU: ►►► https://bit.ly/3Sz3rhs ◄◄◄ ________________________________ *** OBHLIADKA S MAKLEROM : ROBERT BELLA - 0905 501679, info@noveizipovce.sk ***

Maklér
Róbert Bella

Róbert Bella

Email

bella@tureality.sk

Kontakt

0905501679

Referencia na makléra

Ingrid Teniaková

“Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať p. Bellovi, ktorý mi pomohol a stál pri mne po celý čas predaja dvojizbového bytu v Liptovskom Mikuláši. Jeho profesionálny prístup, ústretovosť a hlavne trpezlivosť veľmi oceňujem. P. Bella ste skvelý maklér a hlavne človek. Prajem Vám veľa osobných a hlavne profesijných úspechov. Zo srdca Vám ĎAKUJEM za všetko.”

Gabriela Brožová

“Pan Bella se ujal velmi komplikovaného prodeje nemovitosti s velkou dávkou profesionality. Při každém kroku zachoval chladnou hlavu, komunikace s panem Bellou probíhala na vysoké úrovni a přitom s dávkou lidskosti a pochopení. Věděl, že prodej bude pravděpodobně běh na dlouhou trať, nicméně díky němu se nemovitost prodala v rekordním čase.”

Ing. Zuzana Lichardusová - Tašková

“Veľmi rada sa pripájam k pozitívnym referenciám. Predávali sme byt v neľahkom období corony a ani ja nie som veľmi "jednoduchý klient". Pán Bella je obrovský profesionál s osobným a veľmi trpezlivým prístupom. Oceňujem pravidelné informovanie, servis a komunikáciu, schopnosť nájsť vždy to najlepšie riešenie pre všetky strany, zmysel pre detail. Pána Bellu budem odporúčať všetkým.”

Miroslava Búziková

“Ďakujem za odbornú a veľmi príjemnú spoluprácu pri hľadaní a kupovaní nehnuteľnosti . Veľmi si vážim jeho ochotu pomôcť a jeho ústretovosť pri riešení problémov . Ďakujem .”

Dáša Ivanová

“Dobrý deň, makléra Bellu hodnotím veľmi pozitívne. Bol veľmi ústretový a vždy ochotný. Odporúčam.”

Simona Devečková

“Veľká vďaka za pomoc. Profesionálny prístup, skvela spolupráca, všetko prebehlo bez problémov.”

Pavel

“S asistenciou a prístupom pána Róberta Bellu počas celého priebehu kúpy bytu som bol spokojný a môžem odporučiť. Bol kedykoľvek k dispozícii a ochotný s čímkoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem.”

Zuzana K.

“K veľmi pozitívnemu hodnoteniu práce pána Roberta Bellu pridávam pre biznis tak dôležitú dôveru, ktorú nadobudnete v kontakte s ním. Presvedčí vás o tom spôsob, akým sa ujme "vašej veci" a komunikácia o možnostiach úspešného predaja/kúpe, a to všetko v režime vysokej profesionality spojenej s osobnou zaangažovanosťou. Zuzana K,”

Ján Marko

“Chcem sa poďakovať Vašej realitnej kancelárii Tureality, pánovi Bellovi pri predaji garsónky v Liptovskom Mikuláši. Oceňujem jeho profesionálny prístup, či už pri obhliadkach a samotnom predaji bytu. Boli sme s jeho prácou veľmi spokojní a ďakujeme.”

Jozef Potoma

“S vašou realitkou bol som veľmi spokojný, ochotný ľudia, dobrá spolupráca.”

Rastislav Kostolný

“Veľmi dobrá spolupráca s pánom Róbertom Bellom, vaším maklérom v liptovskej pobočke TUreality. Som spokojný s jeho prácou. Dochvíľnosť, ústretovosť, dobrá komunikácia, predpoklad úspešne zrealizovaného obchodu. Vyslovujem veľkú spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578