Hľadám, pre klienta Garáž na prenájom na sídlisku Nad Jazerom.

Cena: dohodou
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 52414
  • Prenájom: Garáž jednotlivá
  • Zastavaná plocha: 18 m2
  • Prevažujúca konštrukcia objektu: panelová
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TU Reality má aktuálnu ponuku pre našeho klienta, ktorý je záujemcom o prenájom jednotlivé garáže na sídlisku Nad jazerom. Garáž by mala byť ideálne situovaná, poskytovať bezpečné a praktické parkovanie pre jeho vozidlo. Požiadavky na garáž: Lokalita: Sídlisko Nad jazerom alebo jeho blízke okolie. Veľkosť: Jednotlivá garáž s dostatočným priestorom pre osobné vozidlo. Bezpečie: Zabezpečená garáž s možnosťou uzamykania. Ak máte garáž, ktorá spĺňa tieto kritériá a chceli by ste ju prenajať. V prípade záujmu nás môžete kontaktovať prostredníctvom Renáty Sopkovej na telefónnom čísle +421 41 3217800 alebo e-mailom na sopkova@tureality.sk. Radi zorganizujeme obhliadku a zvážime Vašu ponuku.

Maklér
Renáta Sopková

Renáta Sopková

Email

sopkova@tureality.sk

Kontakt

0944145918

Referencia na makléra

Vlydaslava Shediva

“Dobrý deň. Ďakujeme za krásne bývanie ktoré p. Sopková pre nás vybavila. Od prvého dňa po vybavenie všetkého bola s nami v kontakte, prístup najlepší aký sme stretli a veľmi ľudský. Tešíme sa že sme prišli práve ku vám TU reality. Odporúčame ďalej a prajeme veľa úspechov a veľa spokojných zákazníkov. Vlaďka, Anton a malý Kristianko :)”

Marcela Semančáková

“Dobrý deň chceli by sme pani Sopkovej za to že je ľudsky a profesionálny prístupná, za to že vždy bola ochotná, vždy plná energie ktorú dokázala priniesť aj na nás. Boli sme veľmi spokojní so spoluprácou a veľmi veľmi pekne ďakujeme a prajeme ešte veľa pracovných aj osobných úspechov.”

Peter Janočko

“Jediná a seriózna realitka, dokázali spolupracovať a uskutočniť bleskový predaj nehnuteľnosti. Stále sme boli informovaní o každom kroku, žiadny problém. 100% spokojnosť.”

Lucia Šoltésová

“Ďakujeme za profesionálny, ľudský prístup, a ochotu. My sme boli maximálne spokojní, určite ak v budúcnosti budeme potrebovať realitku, kontaktujeme p. Sopkovú ☺ Veľmi milá pani, vždy ochotná vyjsť v ústrety ☺. Ďakujeme”

Anna Tokeska

“Ďakujem za profesionálny prístup, ústretovosť a ľudský prístup pri vybavovaní kupovaní bytu, kedy mi pomohla vo veciach, ktoré si myslím ani nemusela, ale tu sa ukázala jej ľudskosť za čo jej patrí veľké poďakovanie. Moja spokojnosť bola maximálna. ĎAKUJEM”

Ivan Gabzdil

“Ďakujem za príjemnú spoluprácu. Celý obchod prebehol bez problémov. Veľká spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578