TUreality ponúka na prenájom veľkolepý priestor v širšom centre Piešťan o rozlohe 62 m2 s parkovaním a záhradou

Cena: 450,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 52396
  • Prenájom: OBJEKTY PRE OBCHOD A SLUŽBY
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Príjazd: asfaltová cesta
  • Pozemok: prevažne rovinatý
  • Obostavaný priestor: 62 m3
  • Forma vlastníctva: firemný
  • Bezpečnostné zariadenie: Áno
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na prenájom veľkolepý priestor v širšom centre Piešťan o rozlohe 62 m2. Priestor je kompletne zrekonštruovaný a pozostáva z 3 miestností, ktoré sú vhodné na kancelárie (jednej veľkej s oknom, jednej prístupovej a jednej bez okna, kuchynky, samostatnej toalety, kúpeľne a kumbálu). Všade sú osadené plastové okná a na zemi kvalitné plávajúce podlahy, dvere sú drevené. Kúrenie sa dá sa regulovať v každej miestnosti. Ako aj elektrika je samostatná pre túto časť objektu. K nájomným priestorom prislúcha parkovacie miesto v ohradenom areáli. Nájomca môže využívať aj záhradu s krytým altánkom. Priestor je zariadený a voľný od 1.4. 2024. Mesačné nájomné 450 eur je uvedené bez DPH. Náklady na energie: voda 10 eur, elektrika a plyn podľa spotreby. Vyžadujú sa dva depozity. Pre viac informácii kontaktujte, prosím, Ing. Janu Beňačkovú, RSc: benackova@tureality.sk, tel. +421 41 3217800.

Maklér
Ing. Jana Beňačková, RSc.

Ing. Jana Beňačková, RSc.

Email

benackova@tureality.sk

Kontakt

0917805243

Referencia na makléra

PhDr. Alena Heribanova

“Dovoľte mi oceniť kvalitu práce, profesionalitu, ochotu a celkový prístup Ing Jany Beňačkovej k našej kúpe nehnuteľnosti v Piešťanoch. Aj po čase, keď sme sa na ňu obrátili s prosbou o pomoc pri komunikácii s predajcom pri odstránení závad, nám pomohla s vyriešením problému. Vážime si túto spoluprácu a chceme sa veľmi pekne za jej služby a pomoc poďakovať.”

Eva Foster

“Dobrý deň, týmto chcem poďakovať Vašej zamestnankyni p. Jane Beňačkovej za skvelú prácu počas celého procesu predaja našej nehnuteľnosti. Pani Beňačková pracuje s veľkým nasadením a z jej prístupu cítiť, že ju práca nesmierne baví. Nakoľko toto nie je v našich končinách veľmi častý jav, o to viac takýto servis a službu klientovi cením. Takisto chcem vyzdvihnúť spracovanie videa z lokácie, informácie boli podané nesmierne milou formou. Verím, že tak ako ja, aj Vy vysoko ceníte zamestnancov, ktorí robia Vašej spoločnosti to najlepšie meno. S pozdravom,”

M.R.

“Dobrý deň. Chcem napísať pár slov k predaju mojej nehnuteľnosti. Ozaj som spokojná s prístupom pani Beňačkovej, bola ochotná a milá. Keď budem v budúcnosti niečo podobné riešiť s dôverou sa obrátim na Vás.”

od. Karabova Gomolova

“Srdečne ďakujeme Mgr. Beňačkovej Janke ako realitnej maklérke za jej ústretovosť, šikovnosť úžasné jednanie a vyznanie sa vo svojej práci, má veľké plus. Ďakujeme.”

M.R.

“Dobrý deň. Chcem napísať pár slov k predaju mojej nehnuteľnosti. Ozaj som spokojná s prístupom pani Beňačkovej, bola ochotná a milá. Keď budem v budúcnosti niečo podobné riešiť s dôverou sa obrátim na Vás.”

Jaafar Husain

“Jana is very professional and kind, I enjoy the day of selling property. I recommend her to friends.”

Zuzana a Patrik Bartovic

“Boli sme veľmi spokojní so sprostredkovaním predaja (profesionálnosť, rýchlosť a výška dojednanej predajnej sumy) nehnuteľnosti a preto sme sa rozhodli aj naďalej spolupracovať pri ďalšom predaji a nákupe nehnuteľností s pani Beňačkovou.”

MUDr. Tomas Lulovic

“Vysoko hodnotím profesionálny prístup Ing. Jany Beňačkovej pri prenájme jednej aj pri predaji druhej nehnuteľnosti. Všetko prebehlo k mojej 100% spokojnosti. Ďakujem.”

Pavol V.

“Plný počet hviezdičiek, bez akýkoľvek problémov, spoľahlivá maklérka s vysokou mierou proaktivity. Klient nemusel nič riešiť, o všetko sa postarala Ing. Janka Beňačková.”

Marcel Kamenik

“Pani Beňačková sa postarala o absolútne kompletný cyklus spojený s prenájmom mojej nehnuteľnosti. Proaktívne vyhľadávala potencionálnych nájomcov , zorganizovala prehliadky, kontrakty, vypratanie a upratovanie nehnuteľnosti a osobný výber poplatkov. Vzhľadom na moju vyťaženosť som veľmi privítal jej pracovné nasadenie počas večerov a víkendov vďaka čomu dosiahla kompletný prenájom nehnuteľnosti od prvotného kontaktu po odovzdanie bytu nájomníkom v neuveriteľnom čase 7 pracovných dní. Jedna profesionálka.”

Júlia Vajdová

“Ďakujeme pani Beňačkovej za profesionálny prístup a dodržanie dohôd, ktoré sme si stanovili.”

Katarína Valachová

“Dobrý deň. Spokojnosť s pani Beňačkovou úplná. Bola veľmi ochotná a ústretová. Na začiatku som nerozumela niektorým veciam, ochotne vysvetlila.”

firas shafiq

“prácou pani Benačkovej som bol nadmieru spokojný! Kupcu mojej nehnuteľnosti zariadila vo veľmi krátkej dobe, všetko spracovala promptne a profesionálne a dotiahla predaj do úspešného konca. Pani Benačkovú jednoznačne odporúčam”

František Antal

“Janku Beňačkovú môžeme odporúčať, ako sprostredkovateľku kúpy/predaja nehnuteľnosti. Predstavy a základné kontúry postupu sme dohodli hneď na začiatku. Spoľahli sme sa aj na jej výborný prehľad o lokálnom trhu pri nastavení ponukovej ceny. Čo bolo v priebehu akcie treba doplniť sa operatívne dohodlo, hľadali a našli sa kompromisy v okrajových otázkach (predovšetkým vybavenia - čo sa predáva s nehnuteľnosťou a čo nie). Celkovo obchod prebehol z nášho pohľadu štruktúrovane, hladko a k našej spokojnosti, čiže pokiaľ niekto hľadá profesionálnu a spoľahlivú cestu, oslovte Janku Beňačkovú, môžeme ju odporúčať.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578