RODINNÝ DOM "NA KĽÚČ" V MESTSKEJ ČASTI LIPT. MIKULÁŠA S IDEÁLNYM POZEMKOM !

Cena: 249 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 52289
  • Predaj: Rodinný dom
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Poznámka k cene: + MOŽNÁ DOHODA
Popis nehnuteľnostiTlačiť

VÝHRADNE LEN V NAŠEJ PONUKE NA PREDAJ NOVÝ ZARIADENÝ RODINNÝ DOM V TOP LOKALITE ! - MESTSKEJ ČASTI LIPTOVSKÉHO MIKULÁŠA - STOŠICE. "STAČÍ SA HNEĎ NASŤAHOVAŤ A BÝVAŤ !" ______________________________ VIAC FOTO, DOKUMENTÁCIU A DETAJLY NAJDETE NA WEBOVEJ LOKALITE CEZ TENTO ODKAZ: https://bit.ly/3OHdSi2 (Skopírujte si tento odkaz a vložte do vášho prehliadača) ______________________________ Rodinný dom so súpisným číslom stojí na základoch pôvodného rodinného domu z ktorého boli defacto zachované len pôvodné nosné múry a časť krovu s drevenou nosnou konštrukciou stropu I. Nadzemného podlažia. ______________________________ Cieľom kompletnej rekonštrukcie bol dom V KVALITE VYROVNÁVAJÚCEJ SA NOVOSTAVBE, ktorá bude spĺňať súčastné požiadavky a trendy kladené na objekty pre trvalé bývanie. Rodinný dom sa predáva v prevedení "NA KĽÚČ" S KOMPLETMÝM NOVÝM ZARIADENÍM. V TEJTO CENE NIE JE ZAHRNUTÉ: - zrovnanie a úprava terénu, zatrávnenie - spevnené plochy - parkovanie a chodníky - nové oplotenie od cesty aj na konci záhrady + automatická posuvná brána na diaľkové ovládanie ______________________________ Nachádza sa v jednej z najkrajších lokalít Liptova s celoročným využitím, ktoré oslovia záujemcov o trvalé, alebo komfortné rekreačné bývanie. ______________________________ Čiastočne podpivničený dvojpodlažný dom s praktickou - otvorenou dispozíciou a presklenným portálom na terasu je osadený na rovinatom slnečnom POZEMKU S IDEÁLNOU VÝMEROU 492 m2 na konci ktorého tečie potok "Stošianka". ______________________________ Dom je umiestnený v okrajovej časti obce pár metrov od voľnej prírody. Vďaka lukratívnej polohe - uprostred Liptova má aj rekreačný charakter s možnosťou využitia po celý rok. Stavba je evidovaná, ako "Rodinný dom" s možnosťou trvalého bývania a čerpania HÚ s 80%-tným financovaním, KTORÉ VÁM TIEŽ VYBAVÍME MY... ______________________________ PORADÍM, VYSVETLÍM, POMôŽEM - OBHLIADKA S MAKLÉROM: ROBERT BELLA - 0905 501679, bella@tureality.sk

Maklér
Róbert Bella

Róbert Bella

Email

bella@tureality.sk

Kontakt

0905501679

Referencia na makléra

Ingrid Teniaková

“Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať p. Bellovi, ktorý mi pomohol a stál pri mne po celý čas predaja dvojizbového bytu v Liptovskom Mikuláši. Jeho profesionálny prístup, ústretovosť a hlavne trpezlivosť veľmi oceňujem. P. Bella ste skvelý maklér a hlavne človek. Prajem Vám veľa osobných a hlavne profesijných úspechov. Zo srdca Vám ĎAKUJEM za všetko.”

Gabriela Brožová

“Pan Bella se ujal velmi komplikovaného prodeje nemovitosti s velkou dávkou profesionality. Při každém kroku zachoval chladnou hlavu, komunikace s panem Bellou probíhala na vysoké úrovni a přitom s dávkou lidskosti a pochopení. Věděl, že prodej bude pravděpodobně běh na dlouhou trať, nicméně díky němu se nemovitost prodala v rekordním čase.”

Ing. Zuzana Lichardusová - Tašková

“Veľmi rada sa pripájam k pozitívnym referenciám. Predávali sme byt v neľahkom období corony a ani ja nie som veľmi "jednoduchý klient". Pán Bella je obrovský profesionál s osobným a veľmi trpezlivým prístupom. Oceňujem pravidelné informovanie, servis a komunikáciu, schopnosť nájsť vždy to najlepšie riešenie pre všetky strany, zmysel pre detail. Pána Bellu budem odporúčať všetkým.”

Miroslava Búziková

“Ďakujem za odbornú a veľmi príjemnú spoluprácu pri hľadaní a kupovaní nehnuteľnosti . Veľmi si vážim jeho ochotu pomôcť a jeho ústretovosť pri riešení problémov . Ďakujem .”

Dáša Ivanová

“Dobrý deň, makléra Bellu hodnotím veľmi pozitívne. Bol veľmi ústretový a vždy ochotný. Odporúčam.”

Simona Devečková

“Veľká vďaka za pomoc. Profesionálny prístup, skvela spolupráca, všetko prebehlo bez problémov.”

Pavel

“S asistenciou a prístupom pána Róberta Bellu počas celého priebehu kúpy bytu som bol spokojný a môžem odporučiť. Bol kedykoľvek k dispozícii a ochotný s čímkoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem.”

Zuzana K.

“K veľmi pozitívnemu hodnoteniu práce pána Roberta Bellu pridávam pre biznis tak dôležitú dôveru, ktorú nadobudnete v kontakte s ním. Presvedčí vás o tom spôsob, akým sa ujme "vašej veci" a komunikácia o možnostiach úspešného predaja/kúpe, a to všetko v režime vysokej profesionality spojenej s osobnou zaangažovanosťou. Zuzana K,”

Ján Marko

“Chcem sa poďakovať Vašej realitnej kancelárii Tureality, pánovi Bellovi pri predaji garsónky v Liptovskom Mikuláši. Oceňujem jeho profesionálny prístup, či už pri obhliadkach a samotnom predaji bytu. Boli sme s jeho prácou veľmi spokojní a ďakujeme.”

Jozef Potoma

“S vašou realitkou bol som veľmi spokojný, ochotný ľudia, dobrá spolupráca.”

Rastislav Kostolný

“Veľmi dobrá spolupráca s pánom Róbertom Bellom, vaším maklérom v liptovskej pobočke TUreality. Som spokojný s jeho prácou. Dochvíľnosť, ústretovosť, dobrá komunikácia, predpoklad úspešne zrealizovaného obchodu. Vyslovujem veľkú spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578