Ponúkame na predaj 3izbový byt na sídlisku Dargovských hrdinov o výmere 64 m2 na 8/8 poschodí.

Cena: 173 980,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 52190
 • Predaj: 3-izb. byt
 • Celková podlahová plocha bytu: 64 m2
 • Výťah: Áno
 • Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie
 • Zdroj tepla: zemný plyn
 • Príprava teplej vody: súbežne s ÚK
 • Nadzemné podlažie: Podstrešné podlažie
 • Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Lodžia: Áno
 • Konštrukcia bytu: panelová
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Kategória bytu: I. kategória
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Spoločnosť TU reality vám ponúka exkluzívnu možnosť získať 3-izbový byt v obytnej časti s názvom Dargovských Hrdinov. Tento priestranný byt s rozlohou 64 m2 prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2019, ktorá zahŕňala výmenu plastových okien, inštaláciu plávajúcej podlahy kombinovanej s keramickou dlažbou, elektrická inštalácia, voda, odpad, znížené stropy a kuchynskú linku na mieru so všetkými spotrebičmi. Okrem toho sa môžete tešiť na dlažbu v chodbe, kúpeľni, WC a zasklenú loggiu. Byt je situovaný v tichej lokalite s vynikajúcou občianskou vybavenosťou vrátane škôl, škôlok, obchodných centier a polikliniky. K bytu patrí aj pivnica a kočikáreň. Bytový dom je dobre udržiavaný, zateplený, so všetkými modernými vylepšeniami vrátane nového výťahu a výmeny stúpačiek. Susedia sú slušní a bezproblémoví. Parkovanie nie je problém, a cena bytu zahŕňa všetky právne poplatky. Energetický certifikát nie je momentálne k dispozícii. V prípade záujmu nás môžete kontaktovať prostredníctvom Renáty Sopkovej na telefónnom čísle +421 41 3217800 alebo e-mailom na sopkova@tureality.sk. Ponúkame bezplatnú konzultáciu týkajúcu sa financovania a radi vám poskytneme pomoc pri jeho vybavení, samozrejme, pri dobrej káve.

Maklér
Renáta Sopková

Renáta Sopková

Email

sopkova@tureality.sk

Kontakt

0944145918

Referencia na makléra

Vlydaslava Shediva

“Dobrý deň. Ďakujeme za krásne bývanie ktoré p. Sopková pre nás vybavila. Od prvého dňa po vybavenie všetkého bola s nami v kontakte, prístup najlepší aký sme stretli a veľmi ľudský. Tešíme sa že sme prišli práve ku vám TU reality. Odporúčame ďalej a prajeme veľa úspechov a veľa spokojných zákazníkov. Vlaďka, Anton a malý Kristianko :)”

Marcela Semančáková

“Dobrý deň chceli by sme pani Sopkovej za to že je ľudsky a profesionálny prístupná, za to že vždy bola ochotná, vždy plná energie ktorú dokázala priniesť aj na nás. Boli sme veľmi spokojní so spoluprácou a veľmi veľmi pekne ďakujeme a prajeme ešte veľa pracovných aj osobných úspechov.”

Peter Janočko

“Jediná a seriózna realitka, dokázali spolupracovať a uskutočniť bleskový predaj nehnuteľnosti. Stále sme boli informovaní o každom kroku, žiadny problém. 100% spokojnosť.”

Lucia Šoltésová

“Ďakujeme za profesionálny, ľudský prístup, a ochotu. My sme boli maximálne spokojní, určite ak v budúcnosti budeme potrebovať realitku, kontaktujeme p. Sopkovú ☺ Veľmi milá pani, vždy ochotná vyjsť v ústrety ☺. Ďakujeme”

Anna Tokeska

“Ďakujem za profesionálny prístup, ústretovosť a ľudský prístup pri vybavovaní kupovaní bytu, kedy mi pomohla vo veciach, ktoré si myslím ani nemusela, ale tu sa ukázala jej ľudskosť za čo jej patrí veľké poďakovanie. Moja spokojnosť bola maximálna. ĎAKUJEM”

Ivan Gabzdil

“Ďakujem za príjemnú spoluprácu. Celý obchod prebehol bez problémov. Veľká spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578