Na predaj veľkokapacitná ubytovňa so skladovými priestormi v obci Višnové 9652 m2

Cena: na vyžiadanie
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 52066
 • Predaj: Administratívny objekt
 • Výmera pozemku celkom: 9531 m2
 • Bezpečnostné zariadenie: Nie
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Terajšia prevádzka: plne v prevádzke
 • Možnosti rozšírenia: možnosť rozšírenia
 • Požiarna voda: vnútorné hydranty
 • Elektrický prúd: 220/380 V
 • Odpadové vody: domová čistička
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2014
 • Prevažujúca konštrukcia objektu: tehlová
 • Príprava teplej vody: súbežne s ÚK
 • Zdroj tepla: teplo z kotolne
 • Spôsob kúrenia: ÚK + lokálne vykurovanie
 • Rok výstavby: 1985
 • Výťah: Nie
 • Príjazd: asfaltová cesta
 • Stav: Kompletná rekonštrukcia
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality Vám EXLUZÍVNE ponúkajú na predaj administratívno - prevádzkový objekt pozostávajúci zo zabehnutej veľkokapacitnej ubytovne so skladovými priestormi a kanceláriami v pokojnom prostredí na okraji obce Višňové vzdialene iba 8 km od krajského mesta Žilina v areáli s rozlohou 9531 m2. Areál je oplotený a disponuje vrátnicou s vrátnikom, ktorý dohliada na bezpečnosť a poriadok v areáli. Komplex s kapacitou 55 izieb s vlastným sociálnym zariadením a zariadenou kuchynkou na každom poschodí. 168 lôžok ponúka: - 9 x dvojlôžková izba - 12x štvorlôžková izba - 34x trojlôžková izba - skladové priestory, množstvo parkovacích miest, - administratívne priestory Mesto Žilina je sídlom mnohých podnikov a firiem, a preto môžu ponúknuť rôzne pracovné príležitosti v rôznych odvetviach, veľké množstvo nadnárodných spoločností, ktoré zamestnávajú veľké množstvo zamestnancov aj zahraničných s potrebou riešiť ich ubytovanie: KIA Motors Slovakia, Sungwo Hitech Slovakia, Ferona Slovakia, VÁHOSTAV-SK, SKANSKA SK, ktorá sa podieľa na výstavbe diaľnice D1 Lietavská Lúčka - Dubná Skala, vrátane 7,5 km dlhého tunela VIŠŇOVÉ. Priemerná obsadenosť za posledné roky je na úrovni 78 %. Prečo povedať ÁNO tejto investičnej príležitosti: + kompletná rekonštrukcia v roku 2014, nízke náklady na kúrenie, ktoré zabezpečuje plne automatický kotol na pelety VIESSMANN Vitoligno 300 - C + Výnosnosť + množstvo parkovacích miest + pasívny príjem z prenájmu miestnosti alebo celých ubytovacích jednotiek, tento príjem môže pomôcť prekrývať hypotéky, náklady na údržbu a poskytovať stabilný príjem + ochrana pred infláciou, investícia do nehnuteľnosti môže slúžiť ako forma ochrany pred infláciou + zabehnutá prevádzka + možnosť kúpy aj prostredníctvom HÚ s výhodným financovaním + kamerový systém + investičná príležitosť + možnosť individuálnej dohody na spôsobe úrady kúpnej ceny(nie je potrebné uhradiť celú kúpnu cenu) IS: voda, ČOV, 230/400V . OBEC Višňové leží na úpätí Lúčanskej Malej Fatry 8 km juhovýchodne od mesta Źilina v blízkosti sa nachádza supermarket COOP Jednota, pekáreň a autobusová stanica. NÁŠ NAZOR: Ubytovacie zariadenie môže byť využívané rôznymi spôsobmi od dlhodobého prenájmu po krátkodobý prenájom(napríklad cez rôzne platformy ako Airbnb). To dáva budúcemu investorovi väčšiu flexibilitu v riadení svojej investície. V cene nehnuteľnosti je zahrnutý, kompletný právny servis spojený s predajom nehnuteľnosti. Cena je na vyžiadanie v R.K. Energetický certifikát nie je k dispozícií. V prípade záujmu a ohliadky Vám rád poskytnem bližšie informácie. Kontakt: +421413217800, butin@tureality.sk, web:jozefbutin.sk

Maklér
Jozef Butin

Jozef Butin

Email

butin@tureality.sk

Kontakt

0907286706

Referencia na makléra

Edwin Cutmore

“Kúpa domu môže byť bláznivá a stresujúca udalosť, ale našťastie celý proces hľadania domu na kúpu a následnej kúpy cez TUreality bol úplne bezproblémový. S výbornou pomocou a podporou realitného makléra Jozefa Butinu sa nám podarilo nájsť veľmi vhodnú nehnuteľnosť na kúpu a poskytnúť veľmi dobré informácie o nehnuteľnosti. V žiadnej fáze nebol žiadny predajný tlak, všetky otázky a obavy boli pánom Butinom včas dôkladne zodpovedané a riešené. Zistil som, že jeho zručnosti v oblasti služieb zákazníkom sú príkladné a som skutočne vďačný za všetok čas, úsilie a podporu, ktorú venoval tomu, aby bol celý proces pre mňa hladký, bez stresu a jednoduchý. Veľmi veľké ďakujem patrí pánovi Butinovi.”

MB

“Poďakovanie. Chcela by som Vám poďakovať v mene mňa aj mojej babky za spoluprácu pri predaji nehnuteľnosti. Veľmi pozitívne hodnotím Váš profesionálny a ľudský prístup (úcta voči starším). A ďakujem za darček od TUreality.sk Určite ak sa budete rozhodovať pri výbere realitného makléra -> Jozef Butin.”

Marián Obranec

“Pán Butin odviedol skvelú prácu a vďaka nemu sa podarilo nehnuteľnosť predať v priebehu troch mesiacov. S prístupom pána Butina k práci a ku klientovi som bol od počiatku maximálne spokojný. Vrelo odporúčam každému, kto potrebuje riešiť predaj, alebo nákup nehnuteľnosti.”

Ing. Anna Malinaričová

“Vážený pán Butin, chcem sa Vám poďakovať za perfektný servis v súvislosti s predajom bytu. Váš prístup bol vysoko profesionálny a pritom veľmi ľudský. Vo vysokej kvalite ste zabezpečili všetky náležitosti súvisiace s predajom bytu. Budem Vás odporúčať mojim známym pri predaji alebo kúpe nehnuteľností. Ešte raz Vám ďakujem a prajem Vám veľa úspechov do nastávajúcich dní.”

Zdenka Modoryova

“Ďakujem pánovi Butinovi za profesionálny prístup a bezproblémovú kúpu nehnuteľnosti. Pán Butin, chcem Vám pekne poďakovať za vybavenie nehnuteľnosti, za perfektný prístup a jednanie. ĎAKUJEM!”

Silvia Modoryova

“Chcem sa poďakovať pánovi Butinovi za vybavenie nehnuteľnosti k úplnej spokojnosti.”

Robert Gogola

“Bola to komplikovaná operácia ale podarila sa! Velice spokojne sa býva!”

Marta Jansen van Vuuren

“Dobrý deň, rada by som ohodnotila prácu a prístup pána Butina, ktorý nám pomohol už nie jeden krát ohľadne nehnuteľnosti.Jeho prístup a profesionalita ako aj ľudský faktor môžem označiť za vynikajúci čoho dôkazom je naša veľká spokojnosť. Prajem veľa úspechov a ešte viac spokojných klientov.”

Kaničárová Oľga, spokojný klient

“Vážený pán Butin, vyslovujem poďakovanie za perfektný servis v súvislosti s predajom bytu. Seriózne jednanie, dochvíľnosť a profesionalita pri vybavovaní všetkých náležitostí. Celá realizácia, od oslovenia až po podpis zmluvy bola veľmi dobre zorganizovaná a prebehla k mojej úplnej spokojnosti a čo je najdôležitejšie, veľmi rýchlo. Odporúčam všetkým obrátiť sa na p. Butina a jeho team TUreality realitnej spoločnosti. Taktiež pán Butin vám želám v novom roku veľa pracovných, osobných úspechov a hlavne pevné zdravie. To isté želám celému teamu TU reality.”

Miroslav Mesiarik

“Vynikajúca ochota profesionálny prístup hneď pri ruke kedykoľvek zavoláte hneď je ochotný vám zodpovedať otázky vo všetkom sa da dohodnúť je fakt ochotný vynikajúce realitná kancelária a pán Jozef Butin je profesionál vie čo robi môžem len odporučiť.”

Jana Martincová

“So službami makléra, Jozefa Butina, som bola veľmi spokojná. Jednanie bolo promptné a na profesionálnej úrovni, vždy som bola informovaná o aktuálnom stave obchodu a v akom štádiu sa nachádzam. Výborná spolupráca. Oceňujem ústretovosť a ochotu pomôcť pri celom jednaní. Rozhodne odporúčam.”

Daniel

“Férový maklér ktorý si robí svoju prácu precízne a zodpovedne.”

Alžbeta Galan

“Pán Butin je profesionálny, skúsený a pritom veľmi príjemný a priateľský. Spolupráca s ním bola perfektná, aj keď situácia pri kúpe domu nebola ľahká, vďaka pánovi Butinovi, ktorý všetko zariadil a úpenlivo riešil vzniknuté problémy a to s úsmevom na tvári, teraz môžeme s manželom bývať vo vlastnom domčeku, za čo sme mu neskutočne vďační. Odporúčam každému kto má záujem o predaj či kúpu domu. Pán Butin odviedol kus dobrej práce. Prajem mu veľa úspechov v práci, ktorú robí naozaj s láskou.”

Peter Chrenko

“Spolupráca s pánom Butinom bola na vysoko profesionálnej úrovni. Predaj nášho domu prebehol bez komplikácií. Čo ma veľmi príjemne prekvapilo a pomohlo bol fakt, že pri dnešnej časovej tiesni, sa o celú administratívu postaral pán Butin. Za nás dávame 10 z 10 bodov pre neho.”

Petra Skrobakova

“Vďaka za spoluprácu s maklérom, pánom Butinom. Radi by sme vyjadrili celkovú spokojnosť po všetkých stránkach a odporúčame, vďaka.”

Michal Stotka

“Spolupráca bola bezproblémová, profesionálny prístup. Ďakujeme za sprostredkovanie predaja.”

Zuzana Danková

“Po predchádzajúcich skúsenostiach s inými RK musím uznať, že pán Butin je skvelý maklér. Nielen že nás upozornil na administratívny nedostatok pri prevzatí nehnuteľnosti do ponuky, ale aktívne nám pomáhal s jeho odstránením. Nemali sme problém dovolať sa mu večer či cez víkend. Dnes je predaj úspešne za nami a pána Butina môžem skutočne iba odporúčať.”

Eva Illášová

“Ďakujem za profesionálny prístup, ústretové návrhy na riešenia ako aj ochotu riešiť vzniknuté problémy. V neposlednom rade by som chcela oceniť ľudský prístup pri predaji mojej rodnej nehnuteľnosti!”

Nenad Đošić

“Profesionálny prístup od prvého dňa, veľmi vysoká trpezlivosť a hľadanie riešenia. Odporúčam každému a vďaka p. Butinovi za všetko čo spravil za nás.”

Simona Zaťková

“Realitná kancelária TUreality Nitra splnila to, čo sme očakávali. Profesionálny prístup, odbornosť, rýchlosť, korektné správanie, komplexne riešenie- právny servis, až po ukončenie predaja bytu. Táto vďaka patrí vášmu realitnému maklérovi p. Butinovi, profi prístup. Ďakujeme, ste spoľahlivá spoločnosť a máte našu dôveru aj do budúcnosti, s predajom pozemkov a nehnuteľnosti.”

Maja Baracká

“Veľmi odporúčam túto realitnú kanceláriu. Vďaka nim a hlavne vďaka pánovi Butinovi, ktorý pre nich pracuje, som si kúpila krásny byt a čo je ešte podstatnejšie, za rozumnú cenu. Prístup z ich strany bol profesionálny, no zároveň veľmi ľudský. S čímkoľvek a kedykoľvek dokázali pomôcť a poradiť.”

Helena Chudá

“Pán Butin odviedol kus skvelej práce pri sprostredkovaní predaja nášho domu od začiatku až po samotný koniec predaja a a touto cestou mu chceme celá rodina poďakovať a popriať veľa úspechov v ďalšej práci.”

Miroslav Slemenský

“Celý proces kúpy nehnuteľnosti prebehol v absolútnom poriadku. Kombinácia ochoty a dostupnosti pána Butina zabezpečili prijemný pocit od začiatku až po koniec kúpy nášho domu. Odporúčam každému, kto potrebuje pomôcť, poradiť a správne nasmerovať pri výbere a kúpe nehnuteľnosti. Ďakujem p. Butin za čas, ktorý ste nám venovali.”

Anna Smatanová

“Oceňujem vysoko profesionálny a veľmi ľudský prístup p. Jozefa Butina. Bol dostupný vždy na telefóne (aj počas zahraničnej dovolenky) a vždy ochotne a trpezlivo hľadal riešenia, až kým sme nedotiahli predaj bytu a kúpu domu do úspešného konca. Ďakujem ☺.”

Emília Kopcová

“Dobrý deň milé TUreality.. Bola som veľmi vďačná maklérovi p. Jozefovi Butinovi za jeho prácu, ktorú vykonáva ozaj s láskou. Predala som dom, keď som sa chcela informovať na niečo, vždy milo mi všetko vysvetlil. Ešte raz veľká vďaka. S pozdravom Milka”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578