Priestranný 89m2, byt 3+1 Ružomberok

Cena: 118 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 51741
 • Predaj: 3-izb. byt
 • Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Celková podlahová plocha bytu: 89 m2
 • Výťah: Nie
 • Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie
 • Zdroj tepla: teplo z kotolne
 • Nadzemné podlažie: Podstrešné podlažie
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2022
 • Balkón: Áno
 • Konštrukcia bytu: tehlová
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Počet parkovacích miest na parkovisku: 1
 • Kategória bytu: I. kategória
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa priestranný 89m2 byt po rekonštrukcii v blízkosti železničnej stanice Ružomberok. K bytu je vyhradené vlastné parkovacie miesto na dvore s vlastníckym podielom. V oplotenom dvore majú svoje miesto na hranie vybavené hojdačkami vaše ratolesti. Bytový dom prešiel celkovou rekonštrukciou: okná, izolácie obvodových múrov, fasáda, strecha. Vykurovanie domu je centrálne, rozvádzané do radiatorov. Byt okrem presvetleného priestoru okúzli aj 2 balkónmi s JZ a SV výhľadmi. Samostatná murovaná kúpeľňa pôvodný stav a samostatná toaleta. V byte bola pred rokom kompletne zrekonštruovaná kuchyňa aj s modernou a kvalitnou kuchynskou linkou a spotrebičmi. Rovnako aj priestranná obývačka, predsieň aj detská izba prešli zmenami: medené el.vedenie, dvere, znižované stropy, stierky, laminátové podlahy. Krásny a priestranný byt ponúka aj murovanú špajzu. K bytu patrí aj veľká pivnica v prízemí domu. Byt sa nachádza na 3. poschodí tehlového bytového domu bez výťahu a patrí pod obec Likavka. Bývanie v ponúkanom byte je ideálnym riešením pre jednotlivcov, páry a rodiny s deťmi, pre všetkých tých, ktorí uprednostňujú komfortné bývanie s nízkym počtom bytov v pokojnom prostredí. V blízkosti nájdete pekáreň. Výhodou je rýchla dostupnosť do centra mesta a vynikajúca dopravná dostupnosť kdekoľvek. Energetický certifikát nebol predložený. Pre viac informácií neváhajte ma kontaktovať : call centrum +421 41 3217800, alebo priamo: paulinyova@tureality.sk

Maklér
Beata Paulínyová

Beata Paulínyová

Email

paulinyova@tureality.sk

Kontakt

0949011763

Referencia na makléra

Anna Laková

“Ďakujem pani Paulínyovej za skvelo odvedenú prácu. Usmernila nás, poradila, pomohla. Bolo nám potešením. Prajeme všetko dobré.”

Sára Plávková

“Chcela by som touto cestou poďakovať pani Beátke za jej ochotu a ústretovosť pri sprostredkovaní kúpy bytu. Bola nápomocná a hlavne ochotná odovzdať byt aj cez víkend. Ďakujem veľmi krásne.”

Martin Hariň

“Ústretovosť, kvalitný prístup a profesionalita. Pani Paulínyová vždy odpovedala na všetky naše otázky kedykoľvek sme potrebovali. Sme maximálne spokojní s prístupom aj priebehom celej kúpy cez Tu-reality.”

Jaroslava Bačovská

“Veľmi pekne by som touto cestou chcela poďakovať maklérke p. Beáte Paulínyovej za profesionálny, promptný spoľahlivý prístup a odborné poradenstvo. Predovšetkým ochotu stretnúť sa počas víkendu, čo nie je samozrejmosťou každého realitného makléra v Ružomberku.”

Renáta Bandošťákova

“Veľmi milá a nápomocná.”

Janošík

“Všetkým odporúčame TU-reality, skvelý prístup, pani Beáta Paulínyová je ochotná, pracovitá a milá pani.”

Sára Výrosteková

“Absolútna spokojnosť. Profesionálny prístup, komunikatívnosť, flexibilita a trpezlivosť. Určite môžeme spoluprácu len odporúčať. Ďakujeme!”

Miroslav Močiarik

“So službami realitnej kancelárie a hlavne maklérkou pani Beátou Paulínyovou som bol nadmieru spokojný. Vrelo odporúčam jej služby aj ostatným. Veľká vďaka pani Paulínyová.”

Matej a Katarína Chlepkovci

“S prácou p. Paulínyovej sme boli veľmi spokojní. Hlavne ochota, flexibilita a vysoké pracovné nasadenie sú jej najväčšou prednosťou. Vrelo odporúčame každému kto potrebuje kvalitné realitné služby a rýchle jednanie. Ďakujeme za spoluprácu, a prajeme veľa ďalších úspechov.”

Spokojní klienti Jozef a Libuša Gálikovci.

“S prácou pani Paulínyovej sme veľmi spokojní. Vždy bola ústretová a všetko prebehlo na vysokej profesionálnej úrovni. Želáme veľa zdravia a pracovných úspechov.”

Marián Pataj

“Pani Paulínyová predviedla veľmi korektný a profesionálny prístup, bola veľmi flexibilná a ochotná. Určite môžem spoluprácu s ňou len odporúčať.”

Radomír Trnovec

“Maximálna spokojnosť s p. Paulínyovou. Všetko prebehlo max korektne a odporúčam. Ďakujem za spoluprácu.”

p. Sanigova

“Sme maximálne spokojní s pani Paulínyovou. Byt, ktorý sme predávali bol za veľmi rýchly čas predaný. Bola k nám veľmi milá a vo všetkých otázkach, ktoré sme mali v súvislosti s predajom nám ochotne poradila. Mala naozaj dostatok trpezlivosti a obchod dotiahla až do konca.”

Miroslava Slašťanová

“S prácou pani Beátky som bola nadmieru spokojná. Všetko prebehlo seriózne a rýchlo. Vrelo ju odporúčam každému, kto chce predať, alebo kúpiť nehnuteľnosť. Ďakujem za spoluprácu”

Erika Bartánusová

“Absolútna spokojnosť a naozaj odporúčam vo všetkých smeroch! Záujem o klienta, promptné vybavovanie čohokoľvek, kvalitné rady... Za celý čas spolupráce nevznikla ani jedna zlá skúsenosť. ĎAKUJEME!”

Edita Močilanová

“Chcem vyjadriť maximálnu spokojnosť s milým prístupom maklérky p. Beátky Paulínyovej. Napriek našej vzdialenosti od miesta predaja RD bola veľmi ochotná, ústretová, ochotná poradiť, pomôcť, prísť dokonca za nami osobne aj do iných okresov ( LM,RK, MT ) Ďakujeme za spoluprácu, odporúčam.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578