3-izbový byt s balkónom 76m2 v čarovnej prírode na Liptove

Cena: 110 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 50906
  • Predaj: 3-izb. byt
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Celková podlahová plocha bytu: 76 m2
  • Výťah: Nie
  • Príprava teplej vody: el.akumulačný boiler
  • Nadzemné podlažie: Podstrešné podlažie
  • Balkón: Áno
  • Forma vlastníctva: osobné
Popis nehnuteľnostiTlačiť

obhliadka 3D *** https://bit.ly/3QePBRA *** Video*** https://youtu.be/aZhTi6AgG78?si=yXsl2OnadtVyV-sI *** TUreality v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3izbový byt s balkónom po čerstvo dokončenej kompletnej rekonštrukcii o rozlohe 76m2 podlahovej plochy. Tichá a čistá príroda priamo pri prameňoch minerálnej vody Korytnica. Nachádza sa vo vzdialenosti 7km Donovaly a predurčuje byt využívať rekreačne, víkendovo alebo ako investíciu s možnosťou prenájmu. Byt je nízkonákladový s vlastným centrálnym vykurovaním do radiatorov /el. kotol aj bojler sú ovládané WIFI diaľkovo/Internet - Ružanet. V byte boli menené okná s 3- sklom, elektrické rozvody a nové omietky, podlahy, dvere so zárubňami, bezpečnostné vchodové dvere. Kompletne zariadená kúpeľňa (príprava na práčku) aj kuchyňa. Spotrebiče vyššej triedy Philco s 2r. zárukou: myčka, indukčná doska, multifunkčná rúra. Nová štýlová kuchynská linka s vychytávkami. K bytu prináleží pivnica aj spoločný priestor domu a v okolí pre nájomníkov na parkovanie. Bytový dom má schválenú rekonštrukciu strechy a zateplenia. Energetický certifikát nebol predložený. Byt je dostupný okamžite. Rada Vám poskytnem viac informácií. Pre obhliadku nehnuteľnosti kontaktujte callcentrum: +421 41 3217800,alebo paulinyova@tureality.sk

Maklér
Beata Paulínyová

Beata Paulínyová

Email

paulinyova@tureality.sk

Kontakt

0949011763

Referencia na makléra

Ing. Marta Deáková

“Touto cestou posielam hodnotenie realitného makléra p. Beáty Paulínyovej. S jej prácou a prístupom som bola maximálne spokojná.”

Anna Laková

“Ďakujem pani Paulínyovej za skvelo odvedenú prácu. Usmernila nás, poradila, pomohla. Bolo nám potešením. Prajeme všetko dobré.”

Sára Plávková

“Chcela by som touto cestou poďakovať pani Beátke za jej ochotu a ústretovosť pri sprostredkovaní kúpy bytu. Bola nápomocná a hlavne ochotná odovzdať byt aj cez víkend. Ďakujem veľmi krásne.”

Martin Hariň

“Ústretovosť, kvalitný prístup a profesionalita. Pani Paulínyová vždy odpovedala na všetky naše otázky kedykoľvek sme potrebovali. Sme maximálne spokojní s prístupom aj priebehom celej kúpy cez Tu-reality.”

Jaroslava Bačovská

“Veľmi pekne by som touto cestou chcela poďakovať maklérke p. Beáte Paulínyovej za profesionálny, promptný spoľahlivý prístup a odborné poradenstvo. Predovšetkým ochotu stretnúť sa počas víkendu, čo nie je samozrejmosťou každého realitného makléra v Ružomberku.”

Renáta Bandošťákova

“Veľmi milá a nápomocná.”

Janošík

“Všetkým odporúčame TU-reality, skvelý prístup, pani Beáta Paulínyová je ochotná, pracovitá a milá pani.”

Sára Výrosteková

“Absolútna spokojnosť. Profesionálny prístup, komunikatívnosť, flexibilita a trpezlivosť. Určite môžeme spoluprácu len odporúčať. Ďakujeme!”

Miroslav Močiarik

“So službami realitnej kancelárie a hlavne maklérkou pani Beátou Paulínyovou som bol nadmieru spokojný. Vrelo odporúčam jej služby aj ostatným. Veľká vďaka pani Paulínyová.”

Matej a Katarína Chlepkovci

“S prácou p. Paulínyovej sme boli veľmi spokojní. Hlavne ochota, flexibilita a vysoké pracovné nasadenie sú jej najväčšou prednosťou. Vrelo odporúčame každému kto potrebuje kvalitné realitné služby a rýchle jednanie. Ďakujeme za spoluprácu, a prajeme veľa ďalších úspechov.”

Spokojní klienti Jozef a Libuša Gálikovci.

“S prácou pani Paulínyovej sme veľmi spokojní. Vždy bola ústretová a všetko prebehlo na vysokej profesionálnej úrovni. Želáme veľa zdravia a pracovných úspechov.”

Marián Pataj

“Pani Paulínyová predviedla veľmi korektný a profesionálny prístup, bola veľmi flexibilná a ochotná. Určite môžem spoluprácu s ňou len odporúčať.”

Radomír Trnovec

“Maximálna spokojnosť s p. Paulínyovou. Všetko prebehlo max korektne a odporúčam. Ďakujem za spoluprácu.”

p. Sanigova

“Sme maximálne spokojní s pani Paulínyovou. Byt, ktorý sme predávali bol za veľmi rýchly čas predaný. Bola k nám veľmi milá a vo všetkých otázkach, ktoré sme mali v súvislosti s predajom nám ochotne poradila. Mala naozaj dostatok trpezlivosti a obchod dotiahla až do konca.”

Miroslava Slašťanová

“S prácou pani Beátky som bola nadmieru spokojná. Všetko prebehlo seriózne a rýchlo. Vrelo ju odporúčam každému, kto chce predať, alebo kúpiť nehnuteľnosť. Ďakujem za spoluprácu”

Erika Bartánusová

“Absolútna spokojnosť a naozaj odporúčam vo všetkých smeroch! Záujem o klienta, promptné vybavovanie čohokoľvek, kvalitné rady... Za celý čas spolupráce nevznikla ani jedna zlá skúsenosť. ĎAKUJEME!”

Edita Močilanová

“Chcem vyjadriť maximálnu spokojnosť s milým prístupom maklérky p. Beátky Paulínyovej. Napriek našej vzdialenosti od miesta predaja RD bola veľmi ochotná, ústretová, ochotná poradiť, pomôcť, prísť dokonca za nami osobne aj do iných okresov ( LM,RK, MT ) Ďakujeme za spoluprácu, odporúčam.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578