NA PREDAJ 1-IZBOVÝ BYT V TOP LOKALITE LIPT. HRÁDKU !

Cena: 72 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 50672
 • Predaj: 1-izb. byt
 • Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Celková podlahová plocha bytu: 37,5 m2
 • Výťah: Nie
 • Náklady na služby a energiu: 120 Eur/mesiac
 • Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie
 • Zdroj tepla: teplo z kotolne
 • Príprava teplej vody: súbežne s ÚK
 • Nadzemné podlažie: Ostatné podlažie
 • Balkón: Nie
 • Forma vlastníctva: osobné
Popis nehnuteľnostiTlačiť

VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE NA PREDAJ 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s dvoma pivnicami vo vyhľadávanej časti Lipt. Hrádku pri Gymnáziu: _______________________________________________________ ODKAZ NA VIDEO: https://bit.ly/3SvaoSv _______________________________________________________ ▶ Byt o celkovej výmere 37,5 m2, na 1. poschodí sa nachádza v naozaj veľmi vyhľadávanej lokalite "starého mesta", na ul. Fraňa Kráľa! Murovaný bytový dom prebehol pricíznou rekonštrukciou, kde boli menené plastové okná, čiastočné zateplenie zo severnej strany, rekonštrukcia strechy, odkvapov, bleskozvodu, nový vchod s dorozumievacím zariadením, stúpacie vedenie, slaboprúd. Bezproblémové parkovanie pre obyvateľov priamo pred bytovým domom. K bytu prislúchajú až dve pivnice (3,9 + 2,2 m2), spoločná kočikáreň, bicykliareň, pivničné priestory. __________________________________________________________ ▶ Byt je po kompletnej rekonštrukcii, bez známok používania - ako nový. Boli menené plastové okná - izolačné TROJSKLO, bezpečnostné vstupné dvere, nové interiérové dvere so zárubňami, štruktúrované pohľadové omietky, laminátové podlahy, nové elektrické rozvody a istiaca rozvodnica. Kompletne zrekonštruovaná kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. V kuchyni a chodbe vstavaný nábytok. ▶ Dispozícia: Za vstupnými dverami sa nachádza chodba z ktorej sa vchádza do kuchyne, kúpeľne s WC a obývacej izby. Priečka medzi obyvačkou a chodbou vytvára v chodbe priestor pre šatník. Je montovaná a v prípade potreby sa dá sa zrušiť. ___________________________________________________________ ▶ Celkové náklady približne 120,-€ + elektrina 30,-€. Orientácia bytu: V. Absolútne bezproblémoví susedia. ________________________________________________________ ▶ V okolí perfektná kompletná občianska vybavenosť. Žel. a autobusová stanica, ZŠ, MŠ, Str. Škola, Gymnázium, zdrav. stredisko - poliklinika, pošta, obchody, reštaurácie, športoviská (fotbalové, antukové, beachbolejbalové) športová hala, hokejová hala, detské ihriská, MHD. __________________________________________________________ ▶ IS: Elektrina, ver. vodovod s kanalizácia, vykurovanie radiátormi diaľkovo z kotolne spolu s TÚV, opt. internet. Energetický certifikát nebol vypracovaný. __________________________________________________________ ▶ OBHLIADKA S MAKLÉROM: ROBERT BELLA -bella@tureality.sk

Maklér
Róbert Bella

Róbert Bella

Email

bella@tureality.sk

Kontakt

0905501679

Referencia na makléra

Ingrid Teniaková

“Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať p. Bellovi, ktorý mi pomohol a stál pri mne po celý čas predaja dvojizbového bytu v Liptovskom Mikuláši. Jeho profesionálny prístup, ústretovosť a hlavne trpezlivosť veľmi oceňujem. P. Bella ste skvelý maklér a hlavne človek. Prajem Vám veľa osobných a hlavne profesijných úspechov. Zo srdca Vám ĎAKUJEM za všetko.”

Gabriela Brožová

“Pan Bella se ujal velmi komplikovaného prodeje nemovitosti s velkou dávkou profesionality. Při každém kroku zachoval chladnou hlavu, komunikace s panem Bellou probíhala na vysoké úrovni a přitom s dávkou lidskosti a pochopení. Věděl, že prodej bude pravděpodobně běh na dlouhou trať, nicméně díky němu se nemovitost prodala v rekordním čase.”

Ing. Zuzana Lichardusová - Tašková

“Veľmi rada sa pripájam k pozitívnym referenciám. Predávali sme byt v neľahkom období corony a ani ja nie som veľmi "jednoduchý klient". Pán Bella je obrovský profesionál s osobným a veľmi trpezlivým prístupom. Oceňujem pravidelné informovanie, servis a komunikáciu, schopnosť nájsť vždy to najlepšie riešenie pre všetky strany, zmysel pre detail. Pána Bellu budem odporúčať všetkým.”

Miroslava Búziková

“Ďakujem za odbornú a veľmi príjemnú spoluprácu pri hľadaní a kupovaní nehnuteľnosti . Veľmi si vážim jeho ochotu pomôcť a jeho ústretovosť pri riešení problémov . Ďakujem .”

Dáša Ivanová

“Dobrý deň, makléra Bellu hodnotím veľmi pozitívne. Bol veľmi ústretový a vždy ochotný. Odporúčam.”

Simona Devečková

“Veľká vďaka za pomoc. Profesionálny prístup, skvela spolupráca, všetko prebehlo bez problémov.”

Pavel

“S asistenciou a prístupom pána Róberta Bellu počas celého priebehu kúpy bytu som bol spokojný a môžem odporučiť. Bol kedykoľvek k dispozícii a ochotný s čímkoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem.”

Zuzana K.

“K veľmi pozitívnemu hodnoteniu práce pána Roberta Bellu pridávam pre biznis tak dôležitú dôveru, ktorú nadobudnete v kontakte s ním. Presvedčí vás o tom spôsob, akým sa ujme "vašej veci" a komunikácia o možnostiach úspešného predaja/kúpe, a to všetko v režime vysokej profesionality spojenej s osobnou zaangažovanosťou. Zuzana K,”

Ján Marko

“Chcem sa poďakovať Vašej realitnej kancelárii Tureality, pánovi Bellovi pri predaji garsónky v Liptovskom Mikuláši. Oceňujem jeho profesionálny prístup, či už pri obhliadkach a samotnom predaji bytu. Boli sme s jeho prácou veľmi spokojní a ďakujeme.”

Jozef Potoma

“S vašou realitkou bol som veľmi spokojný, ochotný ľudia, dobrá spolupráca.”

Rastislav Kostolný

“Veľmi dobrá spolupráca s pánom Róbertom Bellom, vaším maklérom v liptovskej pobočke TUreality. Som spokojný s jeho prácou. Dochvíľnosť, ústretovosť, dobrá komunikácia, predpoklad úspešne zrealizovaného obchodu. Vyslovujem veľkú spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578