Rodinný dom na slnečnom pozemku 660m2 Liptovské Revúce

Cena: 150 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 50595
 • Predaj: Rodinný dom
 • Stav: Pôvodný stav
 • Príjazd: asfaltová cesta
 • Rok výstavby: 1975
 • Zdroj tepla: kombinácia
 • Príprava teplej vody: el.akumulačný boiler
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2008
 • Pitná voda: vodovod
 • Odpadové vody: žumpa bez prepadu
 • Elektrický prúd: 220/380 V
 • Vybavenie: krb
 • Počet izieb: 6
 • Kvalitatívny štandard: RD z klasických materiálov
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Plocha dielne: 44 m2
 • Plocha obytnej časti: 220 m2
 • Výmera pozemku celkom: 660 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 2 podlažný rodinný dom na slnečnom pozemku 660m2 v Liptovských Revúcach. Dom je postavený na slnečnej rovinke so záhradkou v bočnej ulici s orientáciou vstupu do domu z južnej strany. Za domom západným smerom stojí humno so zastavanou plochou 44m2. Pozemok za humnom je svahovitý , využívaný ako sad a chov živých kosačiek. 6-izbový dom bol postavený z kvadry v 1973 roku. Na prízemí sú 2 izby, kuchyňa so špajzou a kúpeľňa. Poschodie tvoria 4 samostatné izby balkón a komora. Dom je vhodný na trvalé aj rekreačné využitie. IS: elektrika, vodovod, kanalizácia do žumpy. Strešná krytina pozinkovaný plech, vek 15 rokov. Vykurovanie : krb s prieduchmi na drevo a akumulačné elektrické pece. Energetický certifikát nebol predložený. Obec je turistickým klenotom na rozhraní hôr Veľkej Fatry a Nízkych Tatier. Široké možnosti rekreačných príležitostí ako turistika, poľovačka, hubárčenie, lyžovanie,relax vo vodnom svete s wellness Gothal alebo dobrodružstvo Via Ferrata Dve Veže robia z obce atraktívnu lokalitu.  Dostupnosť do okresného mesta Ružomberok 20km, Donovaly 20km. Ak Vás ponuka zaujala, prosím, kontaktujte call centrum +421413217800 alebo priamo makléra: paulinyova@tureality.sk

Maklér
Beata Paulínyová

Beata Paulínyová

Email

paulinyova@tureality.sk

Kontakt

0949011763

Referencia na makléra

Jaroslava Bačovská

“Veľmi pekne by som touto cestou chcela poďakovať maklérke p. Beáte Paulínyovej za profesionálny, promptný spoľahlivý prístup a odborné poradenstvo. Predovšetkým ochotu stretnúť sa počas víkendu, čo nie je samozrejmosťou každého realitného makléra v Ružomberku.”

Renáta Bandošťákova

“Veľmi milá a nápomocná.”

Janošík

“Všetkým odporúčame TU-reality, skvelý prístup, pani Beáta Paulínyová je ochotná, pracovitá a milá pani.”

Sára Výrosteková

“Absolútna spokojnosť. Profesionálny prístup, komunikatívnosť, flexibilita a trpezlivosť. Určite môžeme spoluprácu len odporúčať. Ďakujeme!”

Miroslav Močiarik

“So službami realitnej kancelárie a hlavne maklérkou pani Beátou Paulínyovou som bol nadmieru spokojný. Vrelo odporúčam jej služby aj ostatným. Veľká vďaka pani Paulínyová.”

Matej a Katarína Chlepkovci

“S prácou p. Paulínyovej sme boli veľmi spokojní. Hlavne ochota, flexibilita a vysoké pracovné nasadenie sú jej najväčšou prednosťou. Vrelo odporúčame každému kto potrebuje kvalitné realitné služby a rýchle jednanie. Ďakujeme za spoluprácu, a prajeme veľa ďalších úspechov.”

Spokojní klienti Jozef a Libuša Gálikovci.

“S prácou pani Paulínyovej sme veľmi spokojní. Vždy bola ústretová a všetko prebehlo na vysokej profesionálnej úrovni. Želáme veľa zdravia a pracovných úspechov.”

Marián Pataj

“Pani Paulínyová predviedla veľmi korektný a profesionálny prístup, bola veľmi flexibilná a ochotná. Určite môžem spoluprácu s ňou len odporúčať.”

Radomír Trnovec

“Maximálna spokojnosť s p. Paulínyovou. Všetko prebehlo max korektne a odporúčam. Ďakujem za spoluprácu.”

Erik Bochner

“Touto cestou by sme chceli veľmi pekne poďakovať za sprostredkovanie predaja bytu a zároveň kúpy domčeka. Obchod prebehol veľmi pokojne, profesionálne a s maximálnou ústretovosťou. Pani Paulínynová je maximálne snaživá, sústredená za čo prejavujeme veľký obdiv. Svoju prácu si vykonáva svedomite, zodpovedne a s nasadením na 120%. Prajeme veľa veľa úspechov a samozrejme mnoho spokojných klientov. Čo viac dodať... skutky a jej skúsenosti hovoria za všetko Jednoznačne odporúčame :).”

p. Sanigova

“Sme maximálne spokojní s pani Paulínyovou. Byt, ktorý sme predávali bol za veľmi rýchly čas predaný. Bola k nám veľmi milá a vo všetkých otázkach, ktoré sme mali v súvislosti s predajom nám ochotne poradila. Mala naozaj dostatok trpezlivosti a obchod dotiahla až do konca.”

Miroslava Slašťanová

“S prácou pani Beátky som bola nadmieru spokojná. Všetko prebehlo seriózne a rýchlo. Vrelo ju odporúčam každému, kto chce predať, alebo kúpiť nehnuteľnosť. Ďakujem za spoluprácu”

Erika Bartánusová

“Absolútna spokojnosť a naozaj odporúčam vo všetkých smeroch! Záujem o klienta, promptné vybavovanie čohokoľvek, kvalitné rady... Za celý čas spolupráce nevznikla ani jedna zlá skúsenosť. ĎAKUJEME!”

Edita Močilanová

“Chcem vyjadriť maximálnu spokojnosť s milým prístupom maklérky p. Beátky Paulínyovej. Napriek našej vzdialenosti od miesta predaja RD bola veľmi ochotná, ústretová, ochotná poradiť, pomôcť, prísť dokonca za nami osobne aj do iných okresov ( LM,RK, MT ) Ďakujeme za spoluprácu, odporúčam.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578