BYT 2+KK 61,6m2,centrum mesta so záhradkou

Cena: dohodou
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 50406
  • Predaj: 2-izb. byt
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Výťah: Nie
  • Nadzemné podlažie: Ostatné podlažie
  • Lodžia: Áno
  • Kategória bytu: I. kategória
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa byt s krásnou výmerou 61,6m2 + podiel s pozemkom pod domom aj záhrady v uzavretom dvore v centre mesta Ružomberok. Byt sa nachádza na ideálnom prvom poschodí tehlového bytového domu s malou komunitou susedov. V súkromnom vlastníctve je záhrada v uzavretom dvore. Nájdete v nej príjemné miesto na relax, hry a grilovanie pre celú rodinu. Orientácia:Spálňa a záhrada - východ; obývačka s loggiou - západ. Prednosťou bytu je veľkorysý priestor s možnosťou rozdelenia izby. Samozrejmosťou sú okná s dvojsklom, sieťka proti hmyzu aj interierové žaluzie, moderná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, elektrika prerobená v medi. Vstavané šatníky v predsieni aj v spálni. Výhodou sú tiež väčšie pivničné priestory. Energetický certifikát nebol predložený. Blízke okolie: obchody, pošta, kaviarne, školy, škôlka, lekárne, nemocnica, športové a kultúrne zariadenia, autobusová a železničná stanica. Neváhajte a v prípade záujmu ma kontaktujte prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky: paulinyova@tureality.sk,CALL CENTRUM +421 41 3217800

Maklér
Beata Paulínyová

Beata Paulínyová

Email

paulinyova@tureality.sk

Kontakt

0949011763

Referencia na makléra

Ing. Marta Deáková

“Touto cestou posielam hodnotenie realitného makléra p. Beáty Paulínyovej. S jej prácou a prístupom som bola maximálne spokojná.”

Anna Laková

“Ďakujem pani Paulínyovej za skvelo odvedenú prácu. Usmernila nás, poradila, pomohla. Bolo nám potešením. Prajeme všetko dobré.”

Sára Plávková

“Chcela by som touto cestou poďakovať pani Beátke za jej ochotu a ústretovosť pri sprostredkovaní kúpy bytu. Bola nápomocná a hlavne ochotná odovzdať byt aj cez víkend. Ďakujem veľmi krásne.”

Martin Hariň

“Ústretovosť, kvalitný prístup a profesionalita. Pani Paulínyová vždy odpovedala na všetky naše otázky kedykoľvek sme potrebovali. Sme maximálne spokojní s prístupom aj priebehom celej kúpy cez Tu-reality.”

Jaroslava Bačovská

“Veľmi pekne by som touto cestou chcela poďakovať maklérke p. Beáte Paulínyovej za profesionálny, promptný spoľahlivý prístup a odborné poradenstvo. Predovšetkým ochotu stretnúť sa počas víkendu, čo nie je samozrejmosťou každého realitného makléra v Ružomberku.”

Renáta Bandošťákova

“Veľmi milá a nápomocná.”

Janošík

“Všetkým odporúčame TU-reality, skvelý prístup, pani Beáta Paulínyová je ochotná, pracovitá a milá pani.”

Sára Výrosteková

“Absolútna spokojnosť. Profesionálny prístup, komunikatívnosť, flexibilita a trpezlivosť. Určite môžeme spoluprácu len odporúčať. Ďakujeme!”

Miroslav Močiarik

“So službami realitnej kancelárie a hlavne maklérkou pani Beátou Paulínyovou som bol nadmieru spokojný. Vrelo odporúčam jej služby aj ostatným. Veľká vďaka pani Paulínyová.”

Matej a Katarína Chlepkovci

“S prácou p. Paulínyovej sme boli veľmi spokojní. Hlavne ochota, flexibilita a vysoké pracovné nasadenie sú jej najväčšou prednosťou. Vrelo odporúčame každému kto potrebuje kvalitné realitné služby a rýchle jednanie. Ďakujeme za spoluprácu, a prajeme veľa ďalších úspechov.”

Spokojní klienti Jozef a Libuša Gálikovci.

“S prácou pani Paulínyovej sme veľmi spokojní. Vždy bola ústretová a všetko prebehlo na vysokej profesionálnej úrovni. Želáme veľa zdravia a pracovných úspechov.”

Marián Pataj

“Pani Paulínyová predviedla veľmi korektný a profesionálny prístup, bola veľmi flexibilná a ochotná. Určite môžem spoluprácu s ňou len odporúčať.”

Radomír Trnovec

“Maximálna spokojnosť s p. Paulínyovou. Všetko prebehlo max korektne a odporúčam. Ďakujem za spoluprácu.”

p. Sanigova

“Sme maximálne spokojní s pani Paulínyovou. Byt, ktorý sme predávali bol za veľmi rýchly čas predaný. Bola k nám veľmi milá a vo všetkých otázkach, ktoré sme mali v súvislosti s predajom nám ochotne poradila. Mala naozaj dostatok trpezlivosti a obchod dotiahla až do konca.”

Miroslava Slašťanová

“S prácou pani Beátky som bola nadmieru spokojná. Všetko prebehlo seriózne a rýchlo. Vrelo ju odporúčam každému, kto chce predať, alebo kúpiť nehnuteľnosť. Ďakujem za spoluprácu”

Erika Bartánusová

“Absolútna spokojnosť a naozaj odporúčam vo všetkých smeroch! Záujem o klienta, promptné vybavovanie čohokoľvek, kvalitné rady... Za celý čas spolupráce nevznikla ani jedna zlá skúsenosť. ĎAKUJEME!”

Edita Močilanová

“Chcem vyjadriť maximálnu spokojnosť s milým prístupom maklérky p. Beátky Paulínyovej. Napriek našej vzdialenosti od miesta predaja RD bola veľmi ochotná, ústretová, ochotná poradiť, pomôcť, prísť dokonca za nami osobne aj do iných okresov ( LM,RK, MT ) Ďakujeme za spoluprácu, odporúčam.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578