Na predaj vynovený 4-izb.byt v Dúbravke

Cena: 240 050,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 50039
 • Predaj: 4-izb. byt
 • Celková podlahová plocha bytu: 73 m2
 • Výťah: Áno
 • Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie
 • Zdroj tepla: teplo z kotolne
 • Príprava teplej vody: súbežne s ÚK
 • Nadzemné podlažie: Ostatné podlažie
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2023
 • Balkón: Áno
 • Konštrukcia bytu: panelová
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Kategória bytu: I. kategória
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality so súhlasom majiteľky ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný 4-izb. byt na ulici Nejedlého v Dúbravke. Byt má rozlohu 73 m2 obytnej plochy a ponúka bývanie v štyroch samostatných izbách, priestrannej kuchyni so stolovaním a s prekrytým a uzatvoreným balkónom v obývacej izbe. Byt sa nachádza na 1.NP/8 bytového domu, ktorý má zateplenú fasádu a nové plastové okná. Lokalita poskytuje komplexnú občiansku vybavenosť a veľmi dobrú dostupnosť k MHD a do centra. Byt sa predáva so vstavaným zariadením. VYBAVENIE: izby majú nábytok na mieru, nové podlahy, dlažby, kuchynská linka so spotrebičmi, optika, internet. K bytu prislúcha aj pivnica. NAŠE HODNOTENIE: Moderne zrekonštruovaný byt. CENA: 240000,-EUR. V prípade záujmu kontaktujte call centrum na čísle: +421 41 321 7800 alebo mailom priamo makléra: uhlar@tureality.sk.

Maklér
Mgr. Ľubomír Uhlár

Mgr. Ľubomír Uhlár

Email

uhlar@tureality.sk

Kontakt

0915797233

Referencia na makléra

Dáša Bednárová

“Ďakujem za milý a ústretový prístup a spoluprácu pána makléra, za neutíchajúci záujem a ochotu pri riešení komplikovaných situácií. Nepretržitý kontakt a informácie o stave predaja a následne prevodu bytu. Odporúčam maximálna spokojnosť.”

Sona Rigova

“Profesionálny ľudský prístup makléra so znalosťou problematiky. Výborná znalosť trhu a obchodnej stratégie. Ochota komunikácie v ktorúkoľvek dobu, vysoká miera empatie. Doporučujem!”

Hynek Kosář

“Pán Uhlár sa prezentuje tak, ako sa realitný maklér prezentovať má: sebavedomý ale slušný, rozhľadený ale nie premudrovaný, presvedčivý ale nie nasilu. Vrelo odporúčam jeho služby.”

Michaela Bauerova

“Veľmi milý, ústretový, nápomocný a človek, ktorý rozumie veciam, s ktorými pracuje. Ďakujem.”

Ľubomír Turza

“Chcel by som sa touto cestou poďakovať pánovi Uhlárovi za služby poskytnuté pri predaji nehnuteľnosti. Takto si predstavujem služby realitného makléra. Krok po kroku zvládol všetky úskalia predaja aj so všetkými administratívnymi úkonmi. Ďakujem.”

Andrea Štrbová

“Pána Uhlára môžem po doterajších skúsenostiach (jedna kúpa a dvakrát predaj) len odporúčať, je to inteligentný človek s príjemným vystupovaním, ktorý rozumie svojej práci a stará sa predovšetkým o klientov, nie peniaze, ako iní makléri. Odporúčam ho nielen ako skvelého makléra, ale predovšetkým slušného človeka, ktorému môžete s dôverou zveriť svoje peniaze a nehnuteľnosti. Jeho služby sú komplexné a komunikácia je na vysokej úrovni. Ak by som mala niekedy opäť riešiť kúpu - predaj nehnuteľnosti tak iba s ním. Prajem veľa obchodov a nech Vám to vydrží.”

Erika Adlerová

“Rýchly, hlavne odborný a tiež ľudský prístup sprostredkovateľa v rámci celého procesu predaja mojej nehnuteľnosti. Ďakujem.”

Dana Megova

“Dobrý deň prajeme, mali sme tú česť mať obhliadku v Blatnom s pánom maklérom. Chceme sa aj touto cestou poďakovať za profesionálny, zároveň ľudský prístup Mgr Ľubomíra Uhlára. Kvalitne prezentuje nielen nehnuteľnosť ale celú realitnú spoločnosť. Ďakujeme.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578