TUreality EXKLUZÍVNY predaj 2izbový byt, balkón, Poprad

Cena: 95 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 49513
  • Predaj: 2-izb. byt
  • Celková podlahová plocha bytu: 52 m2
  • Výťah: Áno
  • Stav: Pôvodný stav
  • Balkón: Áno
  • Forma vlastníctva: osobné
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj 2izbový byt s balkónom na obľúbenom sídlisku v Poprade. prejdite sa po byte virtuálne: https://youtu.be/RwBa3GoPSrc 2 izbový byt pozostáva z 2 miestností, kuchyne, kúpelne a toalety. Byt prešiel úpravou dispozície, kde vznikla otvorená obývačka a vytvoril sa balkón. 2izbový byt je v pôvodnom stave. Na prízemí sa nachádza pivnica. Bytový dom prešiel rekonštrukciou - stupačky, zateplenie, strecha. Energetický certifikát nebol dodaný. Bytový dom je obklopený zeleňou, má veľké parkovisko, detské ihrisko, do centra mesta sa dostanete za 10 minút pešo. V blízkosti je zastávka autobusu, zdravotné centrum, škola, škôlka. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na 0413 217 800 alebo mailom na skokan@tureality.sk.

Maklér
Mgr. Ľubomíra Skokan, RSc.

Mgr. Ľubomíra Skokan, RSc.

Email

skokan@tureality.sk

Kontakt

0918345308

Referencia na makléra

Marek Kostka

“Spolupráca s pani Skokan bola veľmi príjemná, veľmi ochotná ,nápomocná a ústretová, taktiež profesionálny prístup. Takže z mojej strany odporúčam a ešte raz ďakujem.”

Marek Peregrin

“Spolupráca s p. Mgr. Ľubomírou Skokan, RSc. je efektívna. Vážim si pomoc, informovanosť, dôveru, promptnosť, zhovievavosť, ústretovosť. Výsledkom čoho bola moja spokojnosť s kúpou 2 nehnuteľností - pozemkov. Ďakujem za profesionálny prístup. Určite budem odporúčať iným záujemcom. S úctou M. P.”

Alica Rindošová

“Profesionálna agentúra. Kupovala som na Sk byt po prvý x a preto som neovládala postup. Ale so všetkým pani Ľubka pomohla, trpezlivo vysvetlila. Všeobecná spokojnosť. Odporúčam. Ďakujem veľmi pekne a prajem veľa zdaru!”

Adrián Jurčo

“Profesionálny, ústretový prístup pani maklérky Skokan. Nemám čo vytknúť. Ak budem potrebovať zase pomoc určite sa zase ozvem. S mojej strany maximálna spokojnosť. Určite odporúčam.”

Frederika Rennerová

“So službami pani Skokan sme boli veľmi spokojní, kúpa prebehla rýchlo a bezproblémovo. Pani maklérka bola ochotná, spoľahlivá a okamžite komunikovala.”

Jozef Skokan

“Skvelá a nadštandardná spolupráca, promptné a vysoko profesionálne vybavenie predaja nehnuteľnosti. Plne odporúčame a ešte raz veľká vďaka!”

Aneta Mária Kocúnová

“Chcela by som poďakovať za príjemnú spoluprácu a za Vašu odbornosť a ústretovosť. Spokojnosť na mojej strane so službou. Odporúčam!”

Diana Sepitkova

“Oceňujem profesionálny prístup, férové jednanie, okamžité riešenie požiadaviek klientov a hlavne príjemné a milé jednanie. Kiež by takýchto maklérov bolo viac. Ďakujem za všetko, prajem veľa biznisových úspechov a spokojných klientov. -TU- sa rada vrátim:)”

Adela Šebestova

“Veľká spokojnosť a dobrá spolupráca. Vďaka.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578