TUreality predá exkluzívny 3izbový byt, Vysoké Tatry

Cena: 255 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 49276
  • Predaj: 3-izb. byt
  • Celková podlahová plocha bytu: 73 m2
  • Výťah: Áno
  • Stav: Novostavba
  • Forma vlastníctva: osobné
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality Vám ponúka na predaj exkluzívny 3izbový byt v novom bytovom dome aj s parkovaním vo Vysokých Tatrách na tatranskej magistrále. 3izbový byt má 2 samostatné spálne, veľkú kúpeľňu, priestrannú kuchyňu spojenú s jedálenským kútom a obývačkou. K bytu patrí aj murovaná pivnica. 3izbový byt má výbornú polohu, je svetlý, teplý, slnečný, má krásny výhľad na Vysoké Tatry aj na Popradskú kotlinu. Je vhodný nie len na rekreačné účely pre vášnivých milovníkov hôr, ale aj na trvalé bývanie. 3izbový byt je po kúpe okamžite voľný. Energetický certifikát nebol dodaný. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na 0413 217 800 alebo píšte na skokan@tureality.sk.

Maklér
Mgr. Ľubomíra Skokan, RSc.

Mgr. Ľubomíra Skokan, RSc.

Email

skokan@tureality.sk

Kontakt

0918345308

Referencia na makléra

Marek Kostka

“Spolupráca s pani Skokan bola veľmi príjemná, veľmi ochotná ,nápomocná a ústretová, taktiež profesionálny prístup. Takže z mojej strany odporúčam a ešte raz ďakujem.”

Marek Peregrin

“Spolupráca s p. Mgr. Ľubomírou Skokan, RSc. je efektívna. Vážim si pomoc, informovanosť, dôveru, promptnosť, zhovievavosť, ústretovosť. Výsledkom čoho bola moja spokojnosť s kúpou 2 nehnuteľností - pozemkov. Ďakujem za profesionálny prístup. Určite budem odporúčať iným záujemcom. S úctou M. P.”

Alica Rindošová

“Profesionálna agentúra. Kupovala som na Sk byt po prvý x a preto som neovládala postup. Ale so všetkým pani Ľubka pomohla, trpezlivo vysvetlila. Všeobecná spokojnosť. Odporúčam. Ďakujem veľmi pekne a prajem veľa zdaru!”

Adrián Jurčo

“Profesionálny, ústretový prístup pani maklérky Skokan. Nemám čo vytknúť. Ak budem potrebovať zase pomoc určite sa zase ozvem. S mojej strany maximálna spokojnosť. Určite odporúčam.”

Frederika Rennerová

“So službami pani Skokan sme boli veľmi spokojní, kúpa prebehla rýchlo a bezproblémovo. Pani maklérka bola ochotná, spoľahlivá a okamžite komunikovala.”

Jozef Skokan

“Skvelá a nadštandardná spolupráca, promptné a vysoko profesionálne vybavenie predaja nehnuteľnosti. Plne odporúčame a ešte raz veľká vďaka!”

Aneta Mária Kocúnová

“Chcela by som poďakovať za príjemnú spoluprácu a za Vašu odbornosť a ústretovosť. Spokojnosť na mojej strane so službou. Odporúčam!”

Diana Sepitkova

“Oceňujem profesionálny prístup, férové jednanie, okamžité riešenie požiadaviek klientov a hlavne príjemné a milé jednanie. Kiež by takýchto maklérov bolo viac. Ďakujem za všetko, prajem veľa biznisových úspechov a spokojných klientov. -TU- sa rada vrátim:)”

Adela Šebestova

“Veľká spokojnosť a dobrá spolupráca. Vďaka.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578