CHATA s reštauráciou v Malých Karpatoch! Bývajte a podnikajte na jednom mieste!

Cena: 199 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 49063
  • Predaj: Reštauračné priestory
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Príjazd: asfaltová cesta
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TU reality ponúka na predaj nehnuteľnosť v nádhernom prostredí Malých Karpát, v blízkosti čarovnej Orešanskej priehrady. Chata má prízemie, a jedno nadzemné podlažie. Zastavaná plocha chaty je 208 m2 + veľká terasa cca 100 m2. Plocha prislúchajúceho pozemku zväčša vo svahu lesa je 2002 m2. V roku 2023 prebehla rekonštrukcia: zateplenie, nová fasáda, výmena dverí, nová plechová strecha, oprava kúpeľní, odizolovanie základov. Chata Majdán v súčasnosti slúži ako reštaurácia a ubytovanie pre turistov. Nachádzajú sa tu tri samostatné bytové jednotky, každá s vlastnou kúpeľňou a kuchynským kútom. Dve sú pre 2-3 osoby a jedna pre max. 6 osôb. Terasa s veľkým kamenným krbom zaručuje súkromie, a keďže je situovaná vo svahu ponúka príjemný výhľad. Tento objekt má za sebou zaujímavú históriu. Pôvodne bola táto stavba vápenkou, ktorá bola postavená okolo roku 1880. Celý skelet stavby je z betónu. Inžinierske siete: elektrika, plyn, obecná voda, kanalizácia v tejto časti obce nie je, používa sa žumpa. Táto nehnuteľnosť hľadá majiteľa, ktorý ocení jej historickú minulosť. Očarí Vás nádherná okolitá príroda, ktorá ponúka dostatok možností na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, rybárčenie, oddych a relax. Energetický certifikát nebol predložený. Odporúčam vidieť! Obec Horné Orešany alebo obec Smolenice vzdialené cca 3 km majú výbornú občiansku vybavenosť a skvelé napojenie na smer Bratislava, Trnava. V prípade záujmu kontaktujte prosím: JANA VLACHOVIČOVÁ, vlachovicova@tureality.sk, callcentrum: +421 41 3217800

Maklér
Mgr. Jana Vlachovičová

Mgr. Jana Vlachovičová

Email

vlachovicova@tureality.sk

Kontakt

0911305732

Referencia na makléra

Tatiana Gallisova

“Pani Janku Vlachovičovú vrelo odporúčam každému kto chce bez problémov predať či kúpiť nehnuteľnosť!!! Je to úžasná žena, predala nám 2 byty. Je ústretová, ľudská, ochotná. Veľmi pekne jej ďakujeme za pomoc. Želáme všetko dobré.”

Milan Rys

“Veľmi profesionálny a ľudský, sympatický prístup pri kúpe nehnuteľnosti v Smoleniciach. Boli sme s maklérkou nad mieru spokojní.”

Margita Slovincová

“Maklérka bola veľmi milá, ochotná a starostlivá. Som jej prácou nadmieru spokojná. Ďakujem!”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578