TUreality Vám ponúka na predaj 3izbový byt, balkón, Vysoké Tatry

Cena: dohodou
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 48737
  • Predaj: 3-izb. byt
  • Celková podlahová plocha bytu: 94 m2
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Kategória bytu: I. kategória
  • Rok výstavby: 1994
  • Balkón: Áno
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality Vám ponúka na predaj 3izbový byt s balkónom na Tatranskej magistrálne medzi Starým Smokovcom a Štrbským plesom. 3izbový byt je priestranný, s možnosťou doriešiť si krb do veľkej obývačky, z ktorej je sa dostanete na slnkom zaliaty balkón orientovaný na južnú stranu. Preto z neho môžete pri pití rannej kávičky sledovať končiare Nízkych Tatier - Kráľovú hoľu, Chopok i Ďumbier a s ními i celú Popradskú kotlinu. 3 izbový byt pozostáva okrem priestrannej obývačky z dvoch nepriechodných izieb, samostatnej zrekonštruovanej kúpelňe so vstavaným sprchovým kútom, toalety, veľkej kuchyne v drevenom dekore. Veľkou výhodou je špajza, ktorá sa nachádza hneď vedľa kuchyne. Samozrejmosťou je aj pivnica na prízemí bytového domu. 3izbový, 94m2 veľký byt sa nachádza v tehlovej bytovke v príjemnej lokalite s dobrými parkovacími možnosťami. Keď ho budete užívať, určite oceníte zastávku električky, ktorá je od bytového domu vzdialená 3 minúty chôdzy. Električka Vás odvezie do Starého Smokovca alebo i na Štrbské Pleso. Takže keď chcete bývať alebo rekreovať sa v Tatrách a užívať si všetky výhody prírody, tento byt čaká iba na Vás. Energetický certifikát nebol dodaný. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na 0413 217 800 alebo na skokan@tureality.sk.

Maklér
Mgr. Ľubomíra Skokan, RSc.

Mgr. Ľubomíra Skokan, RSc.

Email

skokan@tureality.sk

Kontakt

0918345308

Referencia na makléra

Marek Kostka

“Spolupráca s pani Skokan bola veľmi príjemná, veľmi ochotná ,nápomocná a ústretová, taktiež profesionálny prístup. Takže z mojej strany odporúčam a ešte raz ďakujem.”

Marek Peregrin

“Spolupráca s p. Mgr. Ľubomírou Skokan, RSc. je efektívna. Vážim si pomoc, informovanosť, dôveru, promptnosť, zhovievavosť, ústretovosť. Výsledkom čoho bola moja spokojnosť s kúpou 2 nehnuteľností - pozemkov. Ďakujem za profesionálny prístup. Určite budem odporúčať iným záujemcom. S úctou M. P.”

Alica Rindošová

“Profesionálna agentúra. Kupovala som na Sk byt po prvý x a preto som neovládala postup. Ale so všetkým pani Ľubka pomohla, trpezlivo vysvetlila. Všeobecná spokojnosť. Odporúčam. Ďakujem veľmi pekne a prajem veľa zdaru!”

Adrián Jurčo

“Profesionálny, ústretový prístup pani maklérky Skokan. Nemám čo vytknúť. Ak budem potrebovať zase pomoc určite sa zase ozvem. S mojej strany maximálna spokojnosť. Určite odporúčam.”

Frederika Rennerová

“So službami pani Skokan sme boli veľmi spokojní, kúpa prebehla rýchlo a bezproblémovo. Pani maklérka bola ochotná, spoľahlivá a okamžite komunikovala.”

Jozef Skokan

“Skvelá a nadštandardná spolupráca, promptné a vysoko profesionálne vybavenie predaja nehnuteľnosti. Plne odporúčame a ešte raz veľká vďaka!”

Aneta Mária Kocúnová

“Chcela by som poďakovať za príjemnú spoluprácu a za Vašu odbornosť a ústretovosť. Spokojnosť na mojej strane so službou. Odporúčam!”

Diana Sepitkova

“Oceňujem profesionálny prístup, férové jednanie, okamžité riešenie požiadaviek klientov a hlavne príjemné a milé jednanie. Kiež by takýchto maklérov bolo viac. Ďakujem za všetko, prajem veľa biznisových úspechov a spokojných klientov. -TU- sa rada vrátim:)”

Adela Šebestova

“Veľká spokojnosť a dobrá spolupráca. Vďaka.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578