KRÁSNE REKREAČNÉ POZEMKY NA PREDAJ, MOŽNOSŤ VÝSTAVBY CHATY, PETROVA LEHOTA

Cena: dohodou
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 48651
  • Predaj: Rekreačný pozemok
  • Príjazd: spevnená cesta
  • Elektrická prípojka: v dosahu
  • Forma vlastníctva: osobné
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUREALITY ponúka na predaj rekreačné pozemky v obci Petrova Lehota, len pár km od mesta Trenčianske Teplice. Skôr, než si pozriete galériu, skopírujte odkaz a pozrite si video, kde nájdete všetky potrebné informácie. https://youtu.be/oqphgYZeBN8. Pozemky sú vhodné na výstavbu rekreačnej chaty. K pozemkom vedie spevnená prístupová cesta. Spolu s nehnuteľnosťou sa predáva i podiel na prístupovej ceste. Elektrika je v dosahu, voda - studňou. Rozmery pozemkov sú priložené vo fotogalérii, kde je uvedená i vizuálizácia. Viac informácii Vám radi poskytneme: +421 41 3217800, alebo cernanska@tureality.sk

Maklér
Mgr. Dominika Čerňanská

Mgr. Dominika Čerňanská

Email

cernanska@tureality.sk

Kontakt

0903802194

Referencia na makléra

Helena Husárová

“Chcem sa poďakovať pani maklérke. Naozaj nám so všetkým pomohla, vybavila aj nemožné :). Určite využijeme jej služby aj nabudúce.”

Soňa Kecová (Kormaníková)

“Touto cestou by som sa chcela poďakovať maklérke z Vašej pobočky, Mgr. Dominike Čerňanskej, ktorá na diaľku sprostredkovala predaj môjho bytu. Ochotne vždy odpovedala na všetky moje otázky, reagovala v podstate okamžite a jej celková práca bola na vysokej profesionálnej úrovni. Takisto mi vo veľa veciach vyšla v ústrety, keďže žijem v zahraničí a kvôli súčasnej situácii pre mňa nebolo možné na Slovensko cestovať. Ešte raz, veľké ďakujem!”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578