Rodinný dom v obci Brodzany s pozemkom - 1100m2

Cena: 83 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 48575
  • Predaj: Rodinný dom
  • Príjazd: asfaltová cesta
  • Pozemok: prevažne rovinatý
  • Možnosti využitia: trvalé bývanie
  • Stav: Pôvodný stav
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Počet nadzemných podlaží: 1
Popis nehnuteľnostiTlačiť

VIDEO NEHNUTEĽNOSTI: https://youtu.be/9Dq98CeLfTM TUreality ponúka na predaj rodinný dom v obci Brodzany s pozemkom. Je v pôvodnom stave pripravený na kompletnú rekonštrukciu a je súčasťou dvojdomu. Dispozične pozostáva z prízemia, prvého podlažia, pivnice a podkrovia s možnosťou ďalšieho využitia. Prízemie: 2 izby, kuchyňa, vstup do kotolne a schodisko. Prvé podlažie: chodba, 3 izby, kúpeľňa, schodisko. Podkrovie: ponúka možnosť po rekonštrukcii využiť ako obytnú miestnosť. Pivnica: možnosť vchodu z prízemia aj z dvora, nachádza sa tu kotol a miestnosť s veľkým úložným priestorom. Za domom sa nachádza veľká záhrada a pred domom predzáhradka. Inžinierske siete sú všetky dostupné. Obec Brodzany sa nachádza 5 minút od Partizánskeho.

Maklér
Terézia Polonská

Terézia Polonská

Email

polonska@tureality.sk

Kontakt

0902821422

Referencia na makléra

Zuzana Svoradová

“Touto cestou by som sa veľmi pekne poďakovala p. Polonskej za jej profesionálny, ústretový a ľudský prístup pri predaji nehnuteľnosti. Bola mi neskutočne nápomocná vo všetkých fázach predaja a vrelo ju odporúčam každému:) Ešte raz veľmi pekne ďakujem:)”

Katarína Holasova

“Touto cestou sa chcem poďakovať pani Polonskej za profesionálny prístup. Veľmi milá, príjemná a ústretová, pomohla vybaviť všetky potrebné dokumenty okolo predaja môjho bytu. Vrelo odporúčam každému. Ďakujem za Vašu pomoc a spoluprácu.”

Petríková

“Touto cestou by som sa rada poďakovala p. Polonskej za jej profesionálny, ústretový a ľudský prístup pri predaji nehnuteľnosti. Bola mi neskutočne nápomocná vo všetkých fázach predaja a vrelo ju každému odporúčam.”

Mária Dubová

“Ďakujem veľmi pekne pani Terézii. Bola veľmi ochotná, milý prístup, príjemná. Ďakujem ešte raz veľmi pekne a prajem všetko dobré a nech sa darí. Dubová”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578