PREDAJ -> 3-izbový byt s veľkou pivnicou, Šenkvice 75 m2

Cena: 168 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 48458
  • Predaj: 3-izb. byt
  • Celková podlahová plocha bytu: 75 m2
  • Rok výstavby: 1972
  • Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie
  • Zdroj tepla: teplo z kotolne
  • Príprava teplej vody: prietokový ohrievač (plynový)
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Konštrukcia bytu: tehlová
  • Forma vlastníctva: osobné
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj praktický 3-izbový byt s priestrannou pivnicou v Šenkviciach. Byt je čiastočne zrekonštruovaný - plastové okná, laminátové podlahy. VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI: + tiché, rodinné prostredie + možnosť prípadnej rekonštrukcie podľa vlastného zámeru + tehlový bytový dom BYT: = 3 izbový byt = nadzemné podlažie 1/2 = úžitková plocha: 75 m2 = pivnica 21 m2, v užívaní aj druhá pivnica 20 m2 = loggia zasklený a kompletne uzavretý štandardnými oknami DIPOZÍCIA: - predsieň - samostatná spálňa - kúpeľňa so sprchovým kútom - samostatné WC - kuchyňa - komora - obývacia izba - tretia izba VYBAVENIE BYTU: - kuchynská linka: plynový sporák, elektrická rúra, digestor, chladnička s mrazničkou - plastové okná s vnútornými žalúziami - pôvodné zárubne, drevené dvere - podlahy, laminátové parkety, keramická dlažba (kuchyňa, predsieň, WC, kúpeľňa) - kúpeľňa so sprchovacím kútom, prípojky na práčku - samostatné WC - vlastný plynový kotol (kúrenie a ohrev teplej vody) BYTOVÝ DOM: - rekonštruovaný, zateplený, tehlový bytový dom (1972) - dostupné verejné parkovanie - energetický certifikát nebol predložený OKOLIE: Okolie bytového domu ponúka rodinné, komunitné bývanie s možnosťou využívania okolitého priestoru pre súkromné účely. V obci sa nachádza štandardná občianska vybavenosť - školské zariadenie, úrady, obchody, zdravotné stredisko. Veľmi dobrá dostupnosť na železničnú stanicu - rýchla a jednoduchá dostupnosť okresného mesta Pezinok a hlavného mesta. NÁŠ NÁZOR: Praktický 3-izbový byť, čiastočne zrekonštruovaný, umiestený na parcelách s možnosťou súkromného využívania pozemkov. K dispozícií bankami uznávaný súdny znalec v obore oceňovania nehnuteľnosti, bezplatné poradenstvo v oblasti financovania cez HÚ, zabezpečíme kompletný právny a administratívny servis spojený s prevodom nehnuteľností. Cena: 168.000,- € V prípade záujmu využite kontakty: e-mail: uhlar@tureality.sk callcentrum: +421 41 3217800

Maklér
Mgr. Ľubomír Uhlár

Mgr. Ľubomír Uhlár

Email

uhlar@tureality.sk

Kontakt

0915797233

Referencia na makléra

Hynek Kosář

“Pán Uhlár sa prezentuje tak, ako sa realitný maklér prezentovať má: sebavedomý ale slušný, rozhľadený ale nie premudrovaný, presvedčivý ale nie nasilu. Vrelo odporúčam jeho služby.”

Michaela Bauerova

“Veľmi milý, ústretový, nápomocný a človek, ktorý rozumie veciam, s ktorými pracuje. Ďakujem.”

Ľubomír Turza

“Chcel by som sa touto cestou poďakovať pánovi Uhlárovi za služby poskytnuté pri predaji nehnuteľnosti. Takto si predstavujem služby realitného makléra. Krok po kroku zvládol všetky úskalia predaja aj so všetkými administratívnymi úkonmi. Ďakujem.”

Andrea Štrbová

“Pána Uhlára môžem po doterajších skúsenostiach (jedna kúpa a dvakrát predaj) len odporúčať, je to inteligentný človek s príjemným vystupovaním, ktorý rozumie svojej práci a stará sa predovšetkým o klientov, nie peniaze, ako iní makléri. Odporúčam ho nielen ako skvelého makléra, ale predovšetkým slušného človeka, ktorému môžete s dôverou zveriť svoje peniaze a nehnuteľnosti. Jeho služby sú komplexné a komunikácia je na vysokej úrovni. Ak by som mala niekedy opäť riešiť kúpu - predaj nehnuteľnosti tak iba s ním. Prajem veľa obchodov a nech Vám to vydrží.”

Erika Adlerová

“Rýchly, hlavne odborný a tiež ľudský prístup sprostredkovateľa v rámci celého procesu predaja mojej nehnuteľnosti. Ďakujem.”

Dana Megova

“Dobrý deň prajeme, mali sme tú česť mať obhliadku v Blatnom s pánom maklérom. Chceme sa aj touto cestou poďakovať za profesionálny, zároveň ľudský prístup Mgr Ľubomíra Uhlára. Kvalitne prezentuje nielen nehnuteľnosť ale celú realitnú spoločnosť. Ďakujeme.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578