TUreality ponúka na predaj 3i. byt balkón, Poprad, centrum

Cena: 159 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 48158
  • Predaj: 3-izb. byt
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj krásny 3izbový byt s balkónom so záhradkou 5 minút pešo od centra mesta Poprad. 3izbový byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Pozostáva z 3 samostatných izieb, kúpelne s vaňou, samostatným WC. Z obývačky sa vychádza na balkón. K bytu prislúchajú 2 pivnice na prízemí bytového domu. Bytový dom prešiel rekonštrukciou - zateplenie aj oprava strechy. Veľkou výhodou je možnosť využitia podkrovia, ktoré vie zvýšiť obytnú plochu o ďalších 40m2. Ďalším bonusom je využitie záhradky, ktorá patrí k bytu. Bezproblémové parkovanie, 5 minút do mesta pešo, okolie plné zelene, záhradka, možnosť zväčšiť byt o ďalšie obytné priestory - čo si viac želať pre mladú rodinku s deťmi? Energetický certifikát nebol dodaný. Chcete vedieť viac? volajte na 0413 217 800 alebo píšte na skokan@tureality.sk

Maklér
Mgr. Ľubomíra Skokan, RSc.

Mgr. Ľubomíra Skokan, RSc.

Email

skokan@tureality.sk

Kontakt

0918345308

Referencia na makléra

Marek Kostka

“Spolupráca s pani Skokan bola veľmi príjemná, veľmi ochotná ,nápomocná a ústretová, taktiež profesionálny prístup. Takže z mojej strany odporúčam a ešte raz ďakujem.”

Marek Peregrin

“Spolupráca s p. Mgr. Ľubomírou Skokan, RSc. je efektívna. Vážim si pomoc, informovanosť, dôveru, promptnosť, zhovievavosť, ústretovosť. Výsledkom čoho bola moja spokojnosť s kúpou 2 nehnuteľností - pozemkov. Ďakujem za profesionálny prístup. Určite budem odporúčať iným záujemcom. S úctou M. P.”

Alica Rindošová

“Profesionálna agentúra. Kupovala som na Sk byt po prvý x a preto som neovládala postup. Ale so všetkým pani Ľubka pomohla, trpezlivo vysvetlila. Všeobecná spokojnosť. Odporúčam. Ďakujem veľmi pekne a prajem veľa zdaru!”

Adrián Jurčo

“Profesionálny, ústretový prístup pani maklérky Skokan. Nemám čo vytknúť. Ak budem potrebovať zase pomoc určite sa zase ozvem. S mojej strany maximálna spokojnosť. Určite odporúčam.”

Frederika Rennerová

“So službami pani Skokan sme boli veľmi spokojní, kúpa prebehla rýchlo a bezproblémovo. Pani maklérka bola ochotná, spoľahlivá a okamžite komunikovala.”

Jozef Skokan

“Skvelá a nadštandardná spolupráca, promptné a vysoko profesionálne vybavenie predaja nehnuteľnosti. Plne odporúčame a ešte raz veľká vďaka!”

Aneta Mária Kocúnová

“Chcela by som poďakovať za príjemnú spoluprácu a za Vašu odbornosť a ústretovosť. Spokojnosť na mojej strane so službou. Odporúčam!”

Diana Sepitkova

“Oceňujem profesionálny prístup, férové jednanie, okamžité riešenie požiadaviek klientov a hlavne príjemné a milé jednanie. Kiež by takýchto maklérov bolo viac. Ďakujem za všetko, prajem veľa biznisových úspechov a spokojných klientov. -TU- sa rada vrátim:)”

Adela Šebestova

“Veľká spokojnosť a dobrá spolupráca. Vďaka.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578