4 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU na ulici KVAČALOVA,96m2

Cena: 239 990,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 48106
  • Predaj: 4-izb. byt
  • Celková podlahová plocha bytu: 95 m2
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Kategória bytu: I. kategória
  • Rok výstavby: 2008
  • Lodžia: Áno
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadku a 3D virtuálnu prehliadku *****https://youtu.be/2WUOlNo43HY*****https://my.matterport.com/show/?m=zkGGngzyunc***** Tureality ponúka na predaj 4 - izbový byt s rozlohou 96m2 s loggiou. Nachádza sa v tichej lokalite, v bytovom komplexe zabezpečený rampou a kamerovým systémom. Byt má bezpečnostné vstupné dvere a dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, samostatného WC a dvoch kúpeľní, obývačka spojená s kuchyňou, ktorá disponuje vstupom na loggiu, spálne a dvoch izieb. Veľkou výhodou sú dve kúpeľne a 2X WC. Prvá kúpeľňa je vybavená vaňou, sprchovým kútom a samostatným WC. Druhá kúpeľňa je spojená s WC a bidetom, disponuje aj sprchovým kútom. Veľká obývačka spojená s kuchyňou a vstavanými spotrebičmi. Predáva sa čiastočne zariadený nábytkom a je vybavený quick-step podlahami. Pred bytom je detské ihrisko a k dispozícii je spoločné parkovisko. Bytový komplex bol postavený v roku 2008. Bližšie info: igorcvacho@tureality.sk alebo na tel. čísle +421 41 3217800

Maklér
Igor Cvacho

Igor Cvacho

Email

igorcvacho@tureality.sk

Kontakt

0940536236

Referencia na makléra

Elena Bekeová

“Touto cestou ďakujem za skvelú prácu pri predaji mojej nehnuteľnosti maklérom Ing. Frederike Kubovej, Igorovi Cvachovi a Jánovi Haluškovi, za ich profesionalitu, ústretový prístup.”

Zuzana Cingelová

“Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať za skvelú prácu pána makléra, veľká spokojnosť a vrelo odporúčam po všetkých smeroch. Je to jeden veľmi ochotný, ústretový a príjemný človek. ĎAKUJEME!”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578