** PEKNÝ SVETLÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, 64 m2 V SENICI!!** VIDEO

Cena: 112 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 47587
  • Predaj: 3-izb. byt
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj pekný svetlý 3izbový byt na 2.poschodí bytového domu na Palárikovej ulici v Senici s podlahovou plochou 64 m2,s balkónom veľkým 3m2. K bytu prislúchajúca pivnica o veľkosti 1,6 m2 sa nachádza v suteréne. *** odkaz na video prehliadku bytu: https://youtu.be/pPrdusdR_o4 *** Podlahy v byte tvorí plávajúca podlaha v kombinácii s dlažbou, jadro je murované, okná plastové. Dispozične pozostáva byt z 3 izieb, chodby, kuchyne, samostatného wc a kúpeľne. Byt je vybavený klimatizáciou. Náklady tohto 3 izbového bytu sú nízke, komplet s elektrinou 155/mesiac , s preplatkami. Bytový dom bol zateplený, bola urobená nová fasáda, vchod zabezpečený elektronickým vrátnikom. Energetický certifikát je k dispozícii u správcu domu. Všetko za Vás vybavíme a zariadime, poradíme aj s najvýhodnejším financovaním v prípade potreby HÚ. Bližšie informácie Vám radi poskytneme a obhliadku sprostredkujeme na +421 41 3217800 Ľudmila Slobodová, alebo na slobodova@tureality.sk.

Maklér
Ľudmila Slobodová

Ľudmila Slobodová

Email

slobodova@tureality.sk

Kontakt

0902595067

Referencia na makléra

Martina Matušková

“Dobrý deň chcem vyjadriť veľké poďakovanie. Pani Ľudmila bola veľmi milá, pozitívna, komunikatívna a veľmi ochotná. Vyžaruje s nej veľký pokoj a veľmi pozitívna nálada. Veľmi prijemne s ňou komunikovať s jej úsmevom na tvári je jednania o to viac pohodovejšie. Vždy ochotne odpovedala na otázky, vždy mi pripomínala a oznamovala postup aký bude nasledovať. Vážne myslím že svoju prácu miluje a robí ju s veľkou radosťou.”

Ivica Simic

“Všetko najlepšie o pani Slobodovej, rýchla dohoda, zodpovednosť, je naj ako maklérka.”

Jakub Divéky

“S prácou pani Slobodovej som nadmieru spokojný, všetko vždy vysvetlila, oboznámila s nasledujúcimi krokmi. Takže v skratke, profesionálny a skvelý ľudský prístup. Vrelo odporúčam!”

Martin a Barbora Karasoví

“Obraciam sa na vás s recenziou na vašu zamestnankyňu pani Ľudmilu Slobodovú. Pani Slobodová je skvelá v práci, ktorú robí. Profesionálny prístup, ochota, empatia, vďaka pani Slobodovej sme kúpu nehnuteľnosti mohli v podstate realizovať ihneď. Nezaskočilo ju skoro nič a všetko vedela promptne vyriešiť a vybaviť, bez akýchkoľvek pochybností, poradiť a pomôcť so všetkým čo sme potrebovali. Ešte raz veľké ďakujeme.”

Eva Mrázová

“Max profesionálny a ústretový prístup maklérov, ktorý sa už len tak nevidí, veľká spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578