NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE LIPT. MIKULÁŠA

Cena: 109 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 46975
  • Predaj: 2-izb. byt
  • Poznámka k cene: + MOŽNÁ DOHODA
  • Stav: Pôvodný stav
Popis nehnuteľnostiTlačiť

VÝHRADNE V PONUKE TUreality 2-izbový byt blízko centra Lipt. Mikuláša na Nábreží Aurela Stodolu - bytovka "Íčko": _______________________________________________________ ▶ Byt o celkovej výmere 57,2 m2 je na 5. poschodí S DVOMA BALKÓNMI a pekným výhľadom na Západné Tatray v pozadí. 8 poschodový bytový dom s výťahom prebehol rekonštrukciou, kde boli menené plastové okná, nové zateplenie, rekonštrukcia strechy, odkvapov, bleskozvodu, balkónov, nový vchod s dorozumievacím zariadením, osvetlenie spoločných priestorov, kvalitne zrekonštruovaný obojstranný výťah. Dostatok parkovacích miest pre obyvateľov priamo pred bytovým domom. K bytu prislúcha pivnica, spoločná sušiareň, kočikáreň/bicykliareň. __________________________________________________________ ▶ Byt prešiel rekonštrukciou v r. 2008. V chodbe a kuchyni sú laminátové podlahy, v izbách drevené parkety, v kúpeľni a WC, je dlažba. Prerobené jadro montovanými sadrokartovovými priečkami s obkladmi a dlažbou. Kúpeľňa je veľká s rohovou vaňou, samostatným sprchovým kútom + miesto pre práčku. WC môže byť podľa dispozície, ako samostatné s dverami z chodby, ale majitelia ho ponechali otvorené aj z kúpeľne. Posuvné dvere Sapeli, + vchodové - bezpečnostné dvere. Plast. okná so žalúziami iz. dvojsklo. Kuchynská linka so spotrebičmi nábytok. ___________________________________________________________ ▶ Náklady: správa byt. domu 111,40- + spotreba elektriny a internet. Orientácia bytu: S-Z. Bezproblémoví susedia. ________________________________________________________ ▶ V okolí najlepšia kompletná občianska vybavenosť: ZŠ, MŠ, zdrav. stredisko, obchody, reštaurácie, športoviská, detské ihriská, cyklochodník, vodný areál, MHD, všade 5min... __________________________________________________________ ▶ IS: Elektrina, ver. vodovod, kanalizácia, vykurovanie radiátormi diaľkovo z kotolne spolu s TÚV, opt. internet. Energetický certifikát "B" Gl. ukazovateľ 73kWh/(m2 a). __________________________________________________________ ▶OBHLIADKA S MAKLÉROM: ROBERT BELLA - +421 905 501679, bella@tureality.sk

Maklér
Róbert Bella

Róbert Bella

Email

bella@tureality.sk

Kontakt

0905501679

Referencia na makléra

Ingrid Teniaková

“Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať p. Bellovi, ktorý mi pomohol a stál pri mne po celý čas predaja dvojizbového bytu v Liptovskom Mikuláši. Jeho profesionálny prístup, ústretovosť a hlavne trpezlivosť veľmi oceňujem. P. Bella ste skvelý maklér a hlavne človek. Prajem Vám veľa osobných a hlavne profesijných úspechov. Zo srdca Vám ĎAKUJEM za všetko.”

Gabriela Brožová

“Pan Bella se ujal velmi komplikovaného prodeje nemovitosti s velkou dávkou profesionality. Při každém kroku zachoval chladnou hlavu, komunikace s panem Bellou probíhala na vysoké úrovni a přitom s dávkou lidskosti a pochopení. Věděl, že prodej bude pravděpodobně běh na dlouhou trať, nicméně díky němu se nemovitost prodala v rekordním čase.”

Ing. Zuzana Lichardusová - Tašková

“Veľmi rada sa pripájam k pozitívnym referenciám. Predávali sme byt v neľahkom období corony a ani ja nie som veľmi "jednoduchý klient". Pán Bella je obrovský profesionál s osobným a veľmi trpezlivým prístupom. Oceňujem pravidelné informovanie, servis a komunikáciu, schopnosť nájsť vždy to najlepšie riešenie pre všetky strany, zmysel pre detail. Pána Bellu budem odporúčať všetkým.”

Miroslava Búziková

“Ďakujem za odbornú a veľmi príjemnú spoluprácu pri hľadaní a kupovaní nehnuteľnosti . Veľmi si vážim jeho ochotu pomôcť a jeho ústretovosť pri riešení problémov . Ďakujem .”

Dáša Ivanová

“Dobrý deň, makléra Bellu hodnotím veľmi pozitívne. Bol veľmi ústretový a vždy ochotný. Odporúčam.”

Simona Devečková

“Veľká vďaka za pomoc. Profesionálny prístup, skvela spolupráca, všetko prebehlo bez problémov.”

Pavel

“S asistenciou a prístupom pána Róberta Bellu počas celého priebehu kúpy bytu som bol spokojný a môžem odporučiť. Bol kedykoľvek k dispozícii a ochotný s čímkoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem.”

Zuzana K.

“K veľmi pozitívnemu hodnoteniu práce pána Roberta Bellu pridávam pre biznis tak dôležitú dôveru, ktorú nadobudnete v kontakte s ním. Presvedčí vás o tom spôsob, akým sa ujme "vašej veci" a komunikácia o možnostiach úspešného predaja/kúpe, a to všetko v režime vysokej profesionality spojenej s osobnou zaangažovanosťou. Zuzana K,”

Ján Marko

“Chcem sa poďakovať Vašej realitnej kancelárii Tureality, pánovi Bellovi pri predaji garsónky v Liptovskom Mikuláši. Oceňujem jeho profesionálny prístup, či už pri obhliadkach a samotnom predaji bytu. Boli sme s jeho prácou veľmi spokojní a ďakujeme.”

Jozef Potoma

“S vašou realitkou bol som veľmi spokojný, ochotný ľudia, dobrá spolupráca.”

Rastislav Kostolný

“Veľmi dobrá spolupráca s pánom Róbertom Bellom, vaším maklérom v liptovskej pobočke TUreality. Som spokojný s jeho prácou. Dochvíľnosť, ústretovosť, dobrá komunikácia, predpoklad úspešne zrealizovaného obchodu. Vyslovujem veľkú spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578