Na predaj starší dom na krásnom pozemku JELŠOVCE okr. Nitra 1370 m2.

Cena: 86 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 46581
  • Predaj: Rodinný dom
  • Výmera pozemku celkom: 1373 m2
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Pozemok: prevažne rovinatý
  • Príjazd: asfaltová cesta
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj starší dom v obci Jelšovce, okres Nitra. Dom leží v centre obce na rovinatom pozemku s rozlohou 1370 m2 a rozmermi cca 16 x 84 metrov. Na pozemku leží starý rodinný dom a menšie stavby, všetko je vhodné na zbúranie, čím sa získa priestranný pozemok pre minimálne dve novostavby. Po dohode sa dá pozemok predĺžiť. Dom je napojený na elektrinu, plyn. Obecný vodovod a kanalizácia sú pred pozemkom. Na pozemku sa nachádza studňa. Obec Jelšovce disponuje dobrou občianskou vybavenosťou, je tu vlaková zastávka a autobusová zastávka. Vzdialenosť do Nitry - 10 min. Energetický certifikát nebol predložený. Pre viac info: +421413217800 vlcko@tureality.sk

Maklér
Milan Vlčko

Milan Vlčko

Email

vlcko@tureality.sk

Kontakt

0903779729

Referencia na makléra

Alexandra Stolárová

“Spoľahlivý veľmi ústretový a šikovný maklér.”

Ivana Nechalová

“S p. Vlčkom sme boli pri kúpe domu veľmi spokojní. Jeho profesionálny a zároveň ľudský prístup nám pomohol lepšie zvládnuť vcelku komplikovaný proces nadobudnutia nehnuteľnosti. Sme mu veľmi vďační.”

Dagmar Pinterová

“Srdečná vďaka p. Vlčkovi za skvelú spoluprácu pri predaji našej nehnuteľnosti. Vašu realitnú kanceláriu a hlavne Vás p. maklér budem určite odporúčať ďalej.”

Katarína Bagarová

“Napriek prvotným obavám, či zvládnem kúpu nehnuteľnosti, to dnes ako vlastník hodnotím ako príjemnú skúsenosť. A bezpochyby obrovský podiel má na tom maklér, pán Milan Vlčko. Skvelý, ľudsky príjemný prístup, aktívna komunikácia, čo sme sa dohodli, to platilo, keď som požiadala o doplnenie dokladov zo strany predávajúcich, promptne vybavil. Dokonca, keď som bola zúfalá, že to neklapne, lebo obštrukcie okolo hypotéky, mal pre mňa milé slová podpory a povzbudenia. Naozaj vysoký stupeň profesionality a pochopenia pre človeka, ktorý kúpou domu robí vážne životné rozhodnutie. Pán Vlčko, odo mňa máte bez váhania 11 bodov z 10. Zo srdca ĎAKUJEM!”

Eva

“Ďakujeme pánovi Vlčkovi za profesionálne odvedenú prácu spojenú s predajom nášho domu. Osobitne hodnotíme kvalitné spracovanie prezentácie, správne načasovanie ponuky, rýchle jednanie a v neposlednom rade zodpovedný prístup. Môžeme len odporúčať jeho služby.”

Zuzana Kučerková

“Chcela by som sa veľmi poďakovať pánovi Vlčkovi za sprostredkovanie predaja a kúpi nehnuteľnosti. Jeho jednanie, promtnosť, profesionalita a v neposlednom rade ľudský prístup bolo pre mňa a pre celú moju rodinu veľmi povzbudzujúce a utvrdzovalo nás to v tom, že sme sa zverili s našimi požiadavkami do správnych rúk. Ešte raz jedno veľké ďakujem v mene celej rodiny a Vám pán Vlčko želáme nech sa Vám aj naďalej darí a plníte Vašim klientom všetky ich požiadavky pri realizácii kúpi, či predaja nehnuteľností. Ďakujeme rodina Kučerková”

Patrícia Rusňáková

“Nemohli sme byť spokojnejší, s pomocou pána Vlčka a celej realitky sa nám splnil sen o vlastnom bývaní. Všetko prebehlo bez najmenších problémov, môžem naozaj iba odporúčať, obrovská profesionalita a odbornosť celého tímu je neprehliadnuteľná! Vaši spokojní klienti - Martin a Patrícia Rusňákoví :)”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578