Príjemný,slnečný 1.izb.byt,36 m2,murované jadro,Slatinská ul.

Cena: 115 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 46518
  • Predaj: 1-izb. byt
  • Celková podlahová plocha bytu: 36 m2
  • Výťah: Áno
  • Náklady na služby a energiu: 110 Eur/mesiac
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Balkón: Nie
  • Konštrukcia bytu: panelová
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Kategória bytu: I. kategória
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality BA / EXKLUZÍVNE LEN V NAŠEJ PONUKE /ponúka: Predtým než si prečítate všetky informácie o bytíku, pozrite si prosím našu 3D prezentaciu na nasled.linku: https://my.matterport.com/show/?m=BKJ5DmekZwK Cena aj dohodou! Na predaj veľmi príjemný, slnečný 1.izb.byt v Bratislave - Vrakuňa, Slatinská ulica, v dobrej, veľmi slušnej lokalite plnej obč.vybavenosti. Nehnuteľnosť sa nachádza v komplet zrenovovanom bytovom dome. Renovácia byt.domu spočívala v novej fasáde, zateplení, vo výmene strechy, odkvap.rýn. Samotná nehnuteľnosť sa nachádza na 5.p/8, jeho celková rozloha je: 36 m2 + pivnica o rozlohe cca 3m2. Byt je čiastočne zrekonštruovaný, s murovaným jadrom, 10 rokov dozadu boli všade vymenené okná za plastové a vymenená kuch.linka. Nehnuteľnosť je voľná, okamžite k dispozícii, veľmi zachovalá, vhodná aj ako investícia - na prípadný ďalší prenájom, bez nutnosti väčších rekonštrukcií. K dispozícii sú aj optické káble ( Orange, Swan a Magio). Vynikajúce parkovacie možnosti priamo pred bytovým domom! Mesačné náklady 110 Eur vrátane energií!!. ODPORÚČAM OBHLIADKU! Nehnuteľnosť som osobne navštívila, preto Vám o nej viem povedať všetky potrebné a dôležité informácie...naváhajte ma kontaktovať... V blízkosti sa nachádza všetka potrebná občianska vybavenosť. Základná škola,detské ihriská, lekáreň, potraviny, reštaurácie, banky, MHD. Energetický certifikát k nehnuteľnosti nebol dodaný. V cene sú zahrnuté už aj všetky právne poplatky. Ochotne Vám Bezplatne poradíme aj s financovaním tejto nehnuteľnosti. V prípade záujmu kontaktujte prosím: DIANA NOVOTNÁ +421 41 321 78 00,prípadne na mail: novotna@tureality.sk

Maklér
Diana Novotná

Diana Novotná

Email

novotna@tureality.sk

Kontakt

0905194940

Referencia na makléra

Lubomira Hupkova

“Veľká spokojnosť, p. maklérka bola vo všetkom nápomocná.”

Ďungel Tibor

“Vysoko profesionálny prístup skúsenej odborníčky vo svojom obore, rýchla reakcia na požiadavky, priateľský prístup a ochota pri jednaní s klientmi. Ďakujeme”

Peter Lukáček

“Chceli by sme sa podeliť o našu veľmi dobrú skúsenosť s pani Novotnou, s ktorou sme spolupracovali pri predaji nášho bytu v Malackách. Prišla, odfotila krásne fotky a za dva dni sme už mali aj obhliadky. Nikdy nás do ničoho nenútila, na všetky naše otázky mala odpovede a riešenia, všetko poriadne vysvetlila a ak sa čokoľvek zmenilo, okamžite nás kontaktovala. Sťahovanie bolo pre nás dosť stresujúci zážitok, no o predaj sme sa vážne nemuseli skoro starať. Veľa krát ďakujeme za pomoc.”

Martina Školnikovičová

“Dobrý deň. Chcela by som veľmi pekne poďakovať p. Novotnej za spoluprácu, je veľmi príjemná, promptná, spoľahlivá. Všetko vybavila k spokojnosti oboch strán. Vážim si,že bola ochotná pracovať cez víkend. Určite odporúčam. Ešte raz ďakujem.”

Martin Pavlík

“Dobrý deň, chcel by som sa poďakovať Vašej maklérke TU reality p. Novotnej za vynikajúce vedomosti a znalosti pri obhliadkach nehnuteľnosti. Veľmi si vážim aj to, že bola ochotná absolvovať obhliadky nehnuteľnosti aj cez víkend, keďže cez týždeň som bol pracovne veľmi vyťažený. Celkovo komunikácia a prístup zo strany p. Novotnej sa dá hodnotiť známkou 1! Vrelá vďaka za spoluprácu S pozdravom Martin Pavlík”

Zdenek Kováč

“Chcel by som sa poďakovať za skvelé realitné služby pani maklérky Diany Novotnej, od ktorej som kupoval 1. izb. byt v Malackách. Poďakovať, za jej neskutočnú promptnosť, pomoc a za znalosti pri kúpe spomínanej nehnuteľnosti. Odporúčam! S pozdravom Ing. Zdenek Kováč”

Eva Mrázová

“Max profesionálny a ústretový prístup maklérov, ktorý sa už len tak nevidí, veľká spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578