TUreality ponúka na predaj chatu s pozemkom o rozlohe 434 m2, pri vodnej nádrži Sĺňava, 2 km od Piešťan, vhodnú na trvalé bývanie alebo víkendové sídlo či prenájom Airbnb

Cena: 84 900,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 46233
  • Predaj: Chalupa, rekreačný domček
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj chatu v obľúbenej oblasti pri vodnej nádrži Sĺňava, iba pár kilometrov od Mesta Piešťany. Viac info TU vo videu: https://youtu.be/aqvViflur90 Chata pozostáva z dvoch izieb na poschodí a kuchyne a zrenovovanej kúpeľne s toaletou na prízemí. Je plne funkčná a obývateľná. Kúrenie je možné elektrické alebo aj krbom, čo je v súčasnosti veľká výhoda. Poteší väčšia terasa taktiež s krbom, s výhľadom na ovocné stromy a prírodu. Za chatou je možné pestovanie hrozna, vzhľadom na slnečný pozemok a južnú orientáciu. Nehnuteľnosť leží v miernom svahu, pár metrov pred chatou nájdete miesto na parkovanie. K chate vedie vlastná vodovodná prípojka a elektrika. Mesačné náklady podľa spôsobu kúrenia sa pohybujú do sto eur mesačne. Chata je bez problémov obývateľná po celý rok a voľná ihneď. Pre viac informácii kontaktujte, prosím, Ing. Janu Beňačkovú, RSc: benackova@tureality.sk, tel. +421 41 3217800.

Maklér
Ing. Jana Beňačková, RSc.

Ing. Jana Beňačková, RSc.

Email

benackova@tureality.sk

Kontakt

0917805243

Referencia na makléra

Pavol V.

“Plný počet hviezdičiek, bez akýkoľvek problémov, spoľahlivá maklérka s vysokou mierou proaktivity. Klient nemusel nič riešiť, o všetko sa postarala Ing. Janka Beňačková.”

Marcel Kamenik

“Pani Beňačková sa postarala o absolútne kompletný cyklus spojený s prenájmom mojej nehnuteľnosti. Proaktívne vyhľadávala potencionálnych nájomcov , zorganizovala prehliadky, kontrakty, vypratanie a upratovanie nehnuteľnosti a osobný výber poplatkov. Vzhľadom na moju vyťaženosť som veľmi privítal jej pracovné nasadenie počas večerov a víkendov vďaka čomu dosiahla kompletný prenájom nehnuteľnosti od prvotného kontaktu po odovzdanie bytu nájomníkom v neuveriteľnom čase 7 pracovných dní. Jedna profesionálka.”

Júlia Vajdová

“Ďakujeme pani Beňačkovej za profesionálny prístup a dodržanie dohôd, ktoré sme si stanovili.”

Katarína Valachová

“Dobrý deň. Spokojnosť s pani Beňačkovou úplná. Bola veľmi ochotná a ústretová. Na začiatku som nerozumela niektorým veciam, ochotne vysvetlila.”

firas shafiq

“prácou pani Benačkovej som bol nadmieru spokojný! Kupcu mojej nehnuteľnosti zariadila vo veľmi krátkej dobe, všetko spracovala promptne a profesionálne a dotiahla predaj do úspešného konca. Pani Benačkovú jednoznačne odporúčam”

František Antal

“Janku Beňačkovú môžeme odporúčať, ako sprostredkovateľku kúpy/predaja nehnuteľnosti. Predstavy a základné kontúry postupu sme dohodli hneď na začiatku. Spoľahli sme sa aj na jej výborný prehľad o lokálnom trhu pri nastavení ponukovej ceny. Čo bolo v priebehu akcie treba doplniť sa operatívne dohodlo, hľadali a našli sa kompromisy v okrajových otázkach (predovšetkým vybavenia - čo sa predáva s nehnuteľnosťou a čo nie). Celkovo obchod prebehol z nášho pohľadu štruktúrovane, hladko a k našej spokojnosti, čiže pokiaľ niekto hľadá profesionálnu a spoľahlivú cestu, oslovte Janku Beňačkovú, môžeme ju odporúčať.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578