SLNEČNÝ ROVINATÝ POZEMOK NA PREDAJ 6305m2, ZAČIATOK DOLINY - MELČICE LIESKOVÉ

Cena: 31,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 46024
  • Predaj: STAVEBNÉ POZEMKY
  • Príjazd: asfaltová cesta
  • Pozemok: prevažne rovinatý
  • Výmera pozemku celkom: 6305 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj pekný rovinatý slnečný pozemok o rozlohe 6305 m2. https://youtu.be/Yci-1LReMOA - tu pozriete video K pozemku vedia asfaltová cesta. Skladá sa z 2 parciel. IS sú v dosahu. Máme k dispozícii i vyjadrenie z elektrárni ohľadom pripojenia elektriny. Pozemok sa nachádza hneď na začiatku obce pri rozvijajúcej sa časti s novými domami. Melčice Lieskové je krásná oblasť obklopená prírodou, možnosť rôznych turistických aktivít, ale taktiež sa obec nachádza len 14 km od krajského mesta Trenčín, pár km od Nového mesta nad Váhom a s výbornou dostupnosťou či už do miest, alebo na ďalnicu. Rozmery sú orientačné na mape. Pozemok je možné využiť i na investíciu. Ak Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás: +421 41/321 78 00 alebo cernanska@tureality.sk.

Maklér
Mgr. Dominika Čerňanská

Mgr. Dominika Čerňanská

Email

cernanska@tureality.sk

Kontakt

0903802194

Referencia na makléra

Helena Husárová

“Chcem sa poďakovať pani maklérke. Naozaj nám so všetkým pomohla, vybavila aj nemožné :). Určite využijeme jej služby aj nabudúce.”

Soňa Kecová (Kormaníková)

“Touto cestou by som sa chcela poďakovať maklérke z Vašej pobočky, Mgr. Dominike Čerňanskej, ktorá na diaľku sprostredkovala predaj môjho bytu. Ochotne vždy odpovedala na všetky moje otázky, reagovala v podstate okamžite a jej celková práca bola na vysokej profesionálnej úrovni. Takisto mi vo veľa veciach vyšla v ústrety, keďže žijem v zahraničí a kvôli súčasnej situácii pre mňa nebolo možné na Slovensko cestovať. Ešte raz, veľké ďakujem!”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578