Exkluzívne! Novostavba! Penzión s reštauráciou, 581m2, Muráň okres Revúca

Cena: na vyžiadanie
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 45940
 • Predaj: Hotel, penzión
 • Zastavaná plocha: 333 m2
 • Príjazd: asfaltová cesta
 • Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie
 • Zdroj tepla: zemný plyn
 • Príprava teplej vody: súbežne s ÚK
 • Prevažujúca konštrukcia objektu: kamenná
 • Pozemok: prevažne rovinatý
 • Odpadové vody: verejná kanalizácia
 • Elektrický prúd: 220/380 V
 • Elektrický istič: nad 100 A
 • Vybavenie: krb
 • Terajšia prevádzka: plne v prevádzke
 • Počet izieb: 9
 • Forma vlastníctva: firemný
 • Bezpečnostné zariadenie: Áno
 • Výmera pozemku celkom: 581 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Exkluzívne! Tureality ponúka na predaj penzión s reštauráciou v centre obce Muráň. Prosím stiahnite si link: https://my.matterport.com/show/?m=ZZf8hTzXbcA a video: https://youtu.be/d20pTDGfiCw. Obec Muráň je obklopená krásnou prírodou Muránskej planiny kde majú návštevníci veľké možnosti turistiky, návštevy stredovekého muránskeho hradu, v neďalekej blízkosti sa nachádza vodný hrad v Štitníku, Ochtinská aragonitová jaskyňa, Predná hora, vodná nádrž Milova, minerálny prameň Šťavica a najväčším lákadlom pre turistov je Sysľovisko-Biele vody kde si zblízka môžete nakŕmiť tieto prítulné zvieratka. Penzión je postavený na pozemku o rozlohe 581m2, disponuje 9 izbami kompletne vybavených kvalitným dreveným nábytkom s masívu-každá izba má vlastné sociálne zariadenie. Návštevníci majú k dispozícii vírivku a sauny. Na prízemí je zariadená reštaurácia s krbom, s kompletne vybavenou kuchyňou kde sa nachádza aj pec na pizzu. Pred reštauráciou je vonkajšia terasa. Samozrejmosťou sú parkovacie státia priamo pri penzióne. Penzión sa predáva kompletne zariadený. Cez sezónu je 100% obsadenosť a návratnosť investície je približne do 5 rokov. Možnosť odpočtu DPH-cena je s DPH. Oplatí sa vidieť! K dispozícií bankami uznávaný súdny znalec v obore oceňovania nehnuteľnosti, bezplatné poradenstvo v oblasti financovania cez HÚ, zabezpečíme kompletný právny a administratívny servis spojený s prevodom nehnuteľností. Oplatí sa vidieť! Kontakt:+421 41 3217 800 , Mail:lukacovicova@tureality.sk.

Maklér
Anna Lukačovičová

Anna Lukačovičová

Email

lukacovicova@tureality.sk

Kontakt

0918 602 817

Referencia na makléra

Wera Remeselnikova

“Veľmi pekne ďakujem pani Aničke, ktorá mi sprostredkovala kúpu nehnuteľnosti v Senci. Maximálne ľudský prístup, profesionalita, odporúčam všetkými desiatimi.”

Katarína Podolská

“Dobrý deň, chcem sa takouto formou ešte raz poďakovať pani Lukačovičovej za profesionálny a hlavne ľudský prístup k práci. Pani Lukačovičová nám pomohla s predajom nasej nehnuteľnosti a vybavením všetkých potrebných dokumentov. S jej pracou a prístupom sme boli nadmieru spokojní, budeme ju odporúčať aj našim známym. S pozdravom”

Lenka Babacova

“Veľmi pekne by som sa chcela poďakovať ANNE LUKAČOVIČOVEJ za sprostredkovanie predaja nášho bytu. Jej prístup bol na veľkej úrovni. Milá pani, vo všetkom nám pomohla a poradila. Ten obchod bol na vysokej úrovni. Ešte raz by som sa jej chcela aj takto poďakovať. Ak budem ešte niečo takéto riešiť, určite len cez ňu. Je proste top pre mňa a môjho manžela. ĎAKUJEM”

Lenka Palečková

“Dobrý deň, chcem sa poďakovať za naše nové bývanie, vďaka realitnej maklérke pani Lukačovičovej z kancelárie zo Senca,jej ľudským prístupom a úžasným správaním, vždy s ochotnou pomôcť a hlavne poradiť v každej situácii, ešte raz srdečná vďaka za všetko. S pozdravom Lenka Palečková”

Andrea Takáscová

“Mám veľmi pozitívnu skúsenosť s TU REALITY, konkrétne s pani Lukačovičovou zo SENECKEJ pobočky. Kvalitný profesionálny empatický prístup.....vybaví aj nad rámec povinností, ďakujem.”

Marián Chrvala

“Dobrý deň, musím skonštatovať, že Vaša maklérka - pani Lukačovičová mala naozaj dôsledný a profesionálny prístup. Nič nevynechala, vždy dodržala slovo, ako aj termíny, vždy promptne reagovala na e-maily, taktiež bola presná na dohodnutých schôdzkach, nikdy nevynechala dohodnuté termíny, a prišla načas. Taktiež vybavila čo bolo treba na úradoch, katastri a podobne. Živo sa zaujímala o dodržanie presného postupu vybavovania nadväzných vecí, a pohotovo reagovala na naše otázky. Sme s ňou naozaj spokojní, a radi ju odporučíme aj ďalším záujemcom o reality, ktorí sa obrátia práve na Vašu realitnú kanceláriu! Ešte raz ďakujeme! Pekný deň želáme.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578