PREDAJ RODINNÉHO DOMU SO SLNEČNOU ZÁHRADOU 1200m2 v Ružomberku

Cena: 155 080,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 45751
  • Predaj: Rodinný dom
  • Stav: Pôvodný stav
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj v Ružomberku, starší dvoj podlažný rodinný dom so slnečnou záhradou 1200m2. Bol postavený v 60 rokoch. Konštrukčný systém domu kvádra a nachádza sa na rovinatom pozemku o veľkosti 1200 m2. V dome sú zavedené IS: elektrika, voda, kanalizácia. Kúrenie a ohrev vody je riešené kotlom na tuhé palivo a liatinovými radiátormi. Dispozíciu domu tvorí obývateľné prízemie : vstupná chodba-veranda, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, chodba z ktorej sa vchádza do nepriechodnej izby, kuchyňa, komora, kotolňa. Poschodie: z chodby vstup na balkón a 3 miestnosti. Za domom na pozemku sa nachádzajú menšie murované skladové priestory a murovaná garáž. NÁŠ NÁZOR: dom s pozemkom v super lokalite vhodný na súkromné bývanie pre všetky vekové kategórie. Dom je čiastočne zariadený, vhodný tak na okamžité bývanie, ako aj na rekonštrukciu a modernizáciu podľa vlastných predstáv. OKOLIE: kompletná občianska vybavenosť. Okolité lesy ponúkajú vynikajúce možnosti hubárčenia, zaujímavá turistická lokalita, krásna príroda. Energetický certifikát nebol vytvorený. Radi Vám poskytneme detailnejšie informácie, fotografie a obhliadku nehnuteľnosti. linka callcentrum: +421 41 3217800,paulinyova@tureality.sk,

Maklér
Beata Paulínyová

Beata Paulínyová

Email

paulinyova@tureality.sk

Kontakt

0949011763

Referencia na makléra

Spokojní klienti Jozef a Libuša Gálikovci.

“S prácou pani Paulínyovej sme veľmi spokojní. Vždy bola ústretová a všetko prebehlo na vysokej profesionálnej úrovni. Želáme veľa zdravia a pracovných úspechov.”

Marián Pataj

“Pani Paulínyová predviedla veľmi korektný a profesionálny prístup, bola veľmi flexibilná a ochotná. Určite môžem spoluprácu s ňou len odporúčať.”

Radomír Trnovec

“Maximálna spokojnosť s p. Paulínyovou. Všetko prebehlo max korektne a odporúčam. Ďakujem za spoluprácu.”

Erik Bochner

“Touto cestou by sme chceli veľmi pekne poďakovať za sprostredkovanie predaja bytu a zároveň kúpy domčeka. Obchod prebehol veľmi pokojne, profesionálne a s maximálnou ústretovosťou. Pani Paulínynová je maximálne snaživá, sústredená za čo prejavujeme veľký obdiv. Svoju prácu si vykonáva svedomite, zodpovedne a s nasadením na 120%. Prajeme veľa veľa úspechov a samozrejme mnoho spokojných klientov. Čo viac dodať... skutky a jej skúsenosti hovoria za všetko Jednoznačne odporúčame :).”

p. Sanigova

“Sme maximálne spokojní s pani Paulínyovou. Byt, ktorý sme predávali bol za veľmi rýchly čas predaný. Bola k nám veľmi milá a vo všetkých otázkach, ktoré sme mali v súvislosti s predajom nám ochotne poradila. Mala naozaj dostatok trpezlivosti a obchod dotiahla až do konca.”

Miroslava Slašťanová

“S prácou pani Beátky som bola nadmieru spokojná. Všetko prebehlo seriózne a rýchlo. Vrelo ju odporúčam každému, kto chce predať, alebo kúpiť nehnuteľnosť. Ďakujem za spoluprácu”

Erika Bartánusová

“Absolútna spokojnosť a naozaj odporúčam vo všetkých smeroch! Záujem o klienta, promptné vybavovanie čohokoľvek, kvalitné rady... Za celý čas spolupráce nevznikla ani jedna zlá skúsenosť. ĎAKUJEME!”

Edita Močilanová

“Chcem vyjadriť maximálnu spokojnosť s milým prístupom maklérky p. Beátky Paulínyovej. Napriek našej vzdialenosti od miesta predaja RD bola veľmi ochotná, ústretová, ochotná poradiť, pomôcť, prísť dokonca za nami osobne aj do iných okresov ( LM,RK, MT ) Ďakujeme za spoluprácu, odporúčam.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578