NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT V TOP LOKALITE LIPTOVSKÉHO MIKULÁŠA

Cena: na vyžiadanie
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 45589
  • Predaj: 2-izb. byt
Popis nehnuteľnostiTlačiť

VÝHRADNE LEN V TUreality PONUKA: 2-izbový byt s klimatizáciou v tichej mestskej časti Lipt. Mikuláša - Palúdzka: _______________________________________________________ Byt o celkovej výmere 64,6 m2 je na 4. poschodí s veľkým balkónom sa nachádza v murovanom bytovom dome (až s 50cm hrubým obvodovým murivom) vybudovanom v roku 2003. Rekonštrukcia bytového domu vzhľadom na vek zatiaľ nebola potrebná. Menili sa len - okapy a rekonštruovali balkóny. Dostatok parkovacích miest pre obyvateľov priamo pred bytovým domom - bezproblémové parkovanie. K bytu prislúcha pivnica. __________________________________________________________ Byt s dvojizbovou dispozíciou so samostatným WC a kúpeľňou pozostáva z veľkej obývačky spojenej s priestrannou kuchyňou v ktorej sa nachádza aj jedálenský stôl. Do všetkých miestností sa vstupuje z chodby. Všade sú DREVENÉ podlahy, v kuchyni, chodbe, kúpeľni a WC, je dlažba. Priečka medzi obývačkou a izbou je variabilná (sadrokartón). Všade hladké omietky, maľovky, v kúpeľni a WC obklady. Plast. okná S IZOLAČNÝM TROJSKLOM so žalúziami a sieťkami proti hmyzu. Súčasťou bytu je kuchynská linka so spotrebičmi (vstav. spotrebiče - var. doska s el. platničkami, el. rúra, samostatná umývačka, chladnička s mrazničkou, digestor) + jedálenský stôl so stoličkami, sedacia súprava s konfer. stolíkom v obývačke, vstavané skrine a nábytok v chodbe, kovové garníže a svietidlá. K dispozícii je aj manželská posteľ s roštom. __________________________________________________________ V okolíkompletná občianska vybavenosť: ZŠ, MŠ, nemocnica, obchody, reštaurácie, športoviská, detské ihriská, MHD,... Byt je v perfektom stave, obývateľný, k dispozícii ihneď. Je určený na trvalé bývanie, prípadne rekreačné, alebo komerčné využitie vzhľadom na lokalitu - LIPTOV. __________________________________________________________ IS: Elektrina, ver. vodovod, kanalizácia, vykurovanie klimatizáciou (alternatívne el. konvektormi), vo WC el. sálavý panel, TÚV - el. bojler, opt. internet. Náklady cca 150,-€/mes. (40,- Správca + 80-100,- elektrina + 10,- opt. internet) - na vykurovanie bola využívaná klimatizácia. Orientácia bytu: V-Z. Bezproblémoví susedia. Energetický certifikát na vyžiadanie. __________________________________________________________ OBHLIADKA S MAKLÉROM: ROBERT BELLA - +421 905 501679, bella@tureality.sk

Maklér
Róbert Bella

Róbert Bella

Email

bella@tureality.sk

Kontakt

0905501679

Referencia na makléra

Ingrid Teniaková

“Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať p. Bellovi, ktorý mi pomohol a stál pri mne po celý čas predaja dvojizbového bytu v Liptovskom Mikuláši. Jeho profesionálny prístup, ústretovosť a hlavne trpezlivosť veľmi oceňujem. P. Bella ste skvelý maklér a hlavne človek. Prajem Vám veľa osobných a hlavne profesijných úspechov. Zo srdca Vám ĎAKUJEM za všetko.”

Gabriela Brožová

“Pan Bella se ujal velmi komplikovaného prodeje nemovitosti s velkou dávkou profesionality. Při každém kroku zachoval chladnou hlavu, komunikace s panem Bellou probíhala na vysoké úrovni a přitom s dávkou lidskosti a pochopení. Věděl, že prodej bude pravděpodobně běh na dlouhou trať, nicméně díky němu se nemovitost prodala v rekordním čase.”

Ing. Zuzana Lichardusová - Tašková

“Veľmi rada sa pripájam k pozitívnym referenciám. Predávali sme byt v neľahkom období corony a ani ja nie som veľmi "jednoduchý klient". Pán Bella je obrovský profesionál s osobným a veľmi trpezlivým prístupom. Oceňujem pravidelné informovanie, servis a komunikáciu, schopnosť nájsť vždy to najlepšie riešenie pre všetky strany, zmysel pre detail. Pána Bellu budem odporúčať všetkým.”

Miroslava Búziková

“Ďakujem za odbornú a veľmi príjemnú spoluprácu pri hľadaní a kupovaní nehnuteľnosti . Veľmi si vážim jeho ochotu pomôcť a jeho ústretovosť pri riešení problémov . Ďakujem .”

Dáša Ivanová

“Dobrý deň, makléra Bellu hodnotím veľmi pozitívne. Bol veľmi ústretový a vždy ochotný. Odporúčam.”

Simona Devečková

“Veľká vďaka za pomoc. Profesionálny prístup, skvela spolupráca, všetko prebehlo bez problémov.”

Pavel

“S asistenciou a prístupom pána Róberta Bellu počas celého priebehu kúpy bytu som bol spokojný a môžem odporučiť. Bol kedykoľvek k dispozícii a ochotný s čímkoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem.”

Zuzana K.

“K veľmi pozitívnemu hodnoteniu práce pána Roberta Bellu pridávam pre biznis tak dôležitú dôveru, ktorú nadobudnete v kontakte s ním. Presvedčí vás o tom spôsob, akým sa ujme "vašej veci" a komunikácia o možnostiach úspešného predaja/kúpe, a to všetko v režime vysokej profesionality spojenej s osobnou zaangažovanosťou. Zuzana K,”

Ján Marko

“Chcem sa poďakovať Vašej realitnej kancelárii Tureality, pánovi Bellovi pri predaji garsónky v Liptovskom Mikuláši. Oceňujem jeho profesionálny prístup, či už pri obhliadkach a samotnom predaji bytu. Boli sme s jeho prácou veľmi spokojní a ďakujeme.”

Jozef Potoma

“S vašou realitkou bol som veľmi spokojný, ochotný ľudia, dobrá spolupráca.”

Rastislav Kostolný

“Veľmi dobrá spolupráca s pánom Róbertom Bellom, vaším maklérom v liptovskej pobočke TUreality. Som spokojný s jeho prácou. Dochvíľnosť, ústretovosť, dobrá komunikácia, predpoklad úspešne zrealizovaného obchodu. Vyslovujem veľkú spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578