EXKLUZÍVNE PONÚKAME NA PREDAJ SLNEČNÝ POZEMOK V OBCI HORNÝ LIESKOV S ROZLOHOU POZEMKU 1033 m2

Cena: 58 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 45568
  • Predaj: STAVEBNÉ POZEMKY
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si video ****************https://youtu.be/jRjkJaRYGKg******************* TUreality ponúka exkluzívne na predaj slnečný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Horný Lieskov. Rozmery sú 21x49 s celkovou výmerou 1033 m2 a prístupovou cestou. Pozemok je mierne svahovitý s krásnym výhľadom na okolitú krajinu a možnosťou prechádzky do prírody. Pri pozemku sa nachádzajú IS, elektrika v dosahu, voda na hranici pozemku a odpad žumpa. Aj takto môže vyzerať Váš dom, v prípade záujmu je k dispozícii projekt domu. Pre viac informácii ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle ‪+421 41 3217800‬, alebo mailom: borekova@tureality.sk

Maklér
Monika Boreková

Monika Boreková

Email

borekova@tureality.sk

Kontakt

0911472789

Referencia na makléra

Roman Kohút

“Bol som veľmi spokojný pri predaji nehnuteľnosti. Všetko prebehlo na profesionálnej úrovni.”

Rod. Janoskova

“Maximálna spokojnosť.”

Eduard Vadovský

“Ďakujeme pani Borekovej za sprostredkovanie kúpy už nášho bytu super prístup ochotná a pomohla zo všetkým načo sme sa pýtali :)”

Stanislav Mečiak

“Pani Boreková nám pomohla pri kúpe pozemku. Týmto sa jej chceme poďakovať. Maximálna spokojnosť. Vrelo odporúčam.”

Vladimír Bellan

“Ďakujeme p. Borekovej za profesionálne sprostredkovanie predaja, sme maximálne spokojní. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.”

Ján DULA

“Prostredníctvom pani Borekovej som kupoval byt. Všetko ochotne vybavila, pomohla aj s vecami ktoré neboli v náplni jej práce. Oceňujem jej pozitívny a profesionálny prístup. Môžem len odporučiť.”

Maroš Dendis

“Ďakujem p. Borekovej za sprostredkovanie predaja RD od získania kupcu až po administrovanie zmluvných dokumentov.”

František Kemka

“Som spokojný na 200%.”

Ján Štubňa

“Milá, priateľská, ústretová a hlavne pomohla vybaviť, čo bolo treba. Vrelo odporúčam a prajem veľa úspechov do budúcna.”

Katarína Z.

“Vážená pani Boreková, obrátila som sa na Vás s dôverou vďaka doporučeniu mojej dobrej známej, ktorá mala s Vami, ako realitným agentom dobré skúsenosti. Dobrú povesť, ktorá Vás sprevádza, ste potvrdila a tak mi zostáva len poďakovať za spoluprácu, ktorá bola vždy korektná , myslím, ku spokojnosti všetkých zainteresovaných. Prajem hodne zdaru v práci a pevné uzdravie. S úctou vďačná klientka Katarína Z.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578