PONUKA TÝŽDŇA! Predaj pozemku s budovou. Vhodný na výstavbu alebo podnikanie. Málaš, 1600 m2.

Cena: 65 990,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 45407
  • Predaj: Iný stavebný pozemok
  • Pozemok: prevažne rovinatý
  • Kanalizačná prípojka: na pozemku
  • Elektrická prípojka: v dosahu
  • Vodovodná prípojka: v dosahu
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Výmera pozemku celkom: 1600 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj slnečný pozemok, ktorý sa nachádza v obci Málaš v okrese Levice. Celková rozloha pozemku, ktorá je na predaj je okolo 1600 m2. Pozemok je rovinatý, dá sa využiť na rôzne účely, počnúc využiť ju ako záhradu, prípadne ako ovocný sad. Na pozemku sa nachádza aj budova sýpky, a preto je vhodný aj na podnikanie. Keďže v blízkosti sa nachádzajú všetky inžinierske siete obce Málaš (elektrina, voda, kanalizácia), dá sa využiť aj na výstavbu rodinného domu, alebo na výstavbu nejakej vysnívanej rekreačnej víkendovej chalupy. V prípade záujmu nám píšte na ganecz@tureality.sk, alebo nám volajte na tel. číslo 00421 413 217 800

Maklér
Ing. Pavel Ganecz

Ing. Pavel Ganecz

Email

ganecz@tureality.sk

Kontakt

0905538183

Referencia na makléra

Vladimír Šmehyl

“Chcem sa poďakovať maklérovi pánovi Ing. Pavlovi Ganeczovi za profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Ešte som nemal makléra, ktorý by mi priniesol zmluvy domov, milo ma to prekvapilo. Tiež ma milo prekvapilo že realitka zaplatila kolky na katastri. Makléra musím pochváliť za komunikáciu, korektnosť a spoľahlivosť. Kedykoľvek som zavolal ,vždy som sa dovolal. Ešte raz ďakujem.”

Peter Novák

“Chceli by sme sa poďakovať Ing. Pavlovi Ganeczovi za absolútne profesionálny prístup a ochotu pri jednaní ohľadom ponuky a predaja nehnuteľností, ktoré má vo svojom portfóliu. Vďaka nemu aj napriek tohto ťažkého obdobia vždy dokázal byť včas na dohodnutom mieste, za každým mal perfektné vystupovanie, vždy vedel dobre poradiť a bol ochotný pomôcť vo všetkom, o čo sme ho požiadali. Vedel profesionálne odpovedať na všetky otázky, ktoré nás zaujímali a vďaka nemu sme zmenili pohľad na činnosť realitných maklérov. Vyslovujeme absolútnu spokojnosť s jeho aktivitami v oblasti ponuky a predaja nehnuteľností a oceňujeme jeho inzerciu na webových portáloch. Rodina Nováková.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578